କୁମ୍ଭମେଳାରେ ପ୍ରବଳ ଥଣ୍ଡା ଯୋଗୁଁ ସ୍ନାନବେଳେ ଚେତାଶୂନ୍ୟ ହୋଇଗଲେ ବିଦେଶୀ ମହିଳା : ଚେତା ଆସିବା ପରେ କହିଲେ “ଗଙ୍ଗାମାତା ତାଙ୍କୁ ବଞ୍ଚାଇଦେଲେ । ଜୟ ଶ୍ରୀକୃଷ୍ଣ !”

କୁମ୍ଭନଗରୀ : କୁମ୍ଭ ମେଳାରେ ଗତ କାଲି ପୌଷପୂର୍ଣ୍ଣିମା ଅବସରରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ଶାହୀ ସ୍ନାନ ବେଳେ ଜଣ ବିଦେଶୀ ଭକ୍ତ ଗଙ୍ଗାନଦୀର ପ୍ରବଳ ଥଣ୍ଡା ଯୋଗୁଁ ଚେତାଶୂନ୍ୟ

Read more

ଘୁ ଉଦୟଗିରିରେ ପୁଣି ଏକ ଲଜ୍ଜା : ନାବାଳିକା ଜନ୍ମ ଦେଲେ ଏକ ପୁତ୍ର ସନ୍ତାନ, ନବଜାତ ଶିଶୁର ମୃତ୍ୟୁ

ଘୁ ଉଦୟଗିରି : କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ଘୁ ଉଦୟଗିରିରୁ ପୁଣି ଏକ ଲଜ୍ଜା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଜଣେ କୁମାରୀ ନାବାଳିକା ସ୍ଥାନୀୟ ଗୋଷ୍ଠୀ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ କେନ୍ଦ୍ରରେ ଏକ

Read more

କୁଷ୍ଠମୁକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସାମର୍ଥ୍ୟ ବିକାଶ ଓ ସାଧାରଣ ଜନସେବା ପ୍ରଦାନ ଶୀର୍ଷକ କର୍ମଶାଳା ଅନୁଷ୍ଠିତ

ଭୁବନେଶ୍ବର : ସାମାଜିକସ୍ତରରେ କୁଷ୍ଠ ଏବଂ ଭିନ୍ନକ୍ଷମ ବ୍ୟକ୍ତିମାନଙ୍କ ପାଇଁ କୌଣସି ଭେଦଭାବ ରହିବା ଉଚିତ ନୁହେଁ। ତେଣୁ କୁଷ୍ଠ ସହିତ ଜଡ଼ିତ ସମସ୍ତ ପ୍ରକାର କଳଙ୍କ

Read more

କୋଣାର୍କ ଓ ରାମଚଣ୍ଡୀରେ ଦିନରେ ମାଡ଼ିଆସିଲା ସମୁଦ୍ର ପଟୁ ଘନ କୁହୁଡ଼ି : ପର୍ଯ୍ୟଟକମାନେ ଭୟଭୀତ

କୋଣାର୍କ : ପର୍ଯ୍ୟଟନ କ୍ଷେତ୍ର କୋଣାର୍କ ଓ ରାମଚଣ୍ଡୀରେ ରବିବାର ଅପରାହ୍ନ ୩ ଘଟିକା ସମୟରେ ହଠାତ୍‌ ଘନ କୁହୁଡ଼ି ମାଡ଼ିଆସିଥିଲା। ରାମଚଣ୍ଡୀ ସମୁଦ୍ର ପଟୁ କୁହୁଡ଼ି

Read more

ଡାଭୋସ୍‌ ଠାରେ ବିଶ୍ବ ଅର୍ଥନୈତିକ ‌ଫୋରମ୍ (ଡବ୍‌ଲ୍ୟୁଇଏଫ୍‌)ର ପାଞ୍ଚଦିନିଆ ସମ୍ମିଳନୀ ଆରମ୍ଭ : ଯୋଗଦେବେ ଭାରତର ୧୦୦ ସିଇଓ

ଡାଭୋସ୍‌: ଆସନ୍ତାକାଲି ଠାରୁ ସ୍ବିଜରଲ୍ୟାଣ୍ଡ୍‌ର ଡାଭୋସ୍‌ ଠାରେ ବିଶ୍ବ ଅର୍ଥନୈତିକ ‌ଫୋରମ୍ (ଡବ୍‌ଲ୍ୟୁଇଏଫ୍‌)ର ପାଞ୍ଚଦିନିଆ ସମ୍ମିଳନୀ ଆରମ୍ଭ ହେବ। ଏଥିରେ ଭାରତର ୧୦୦ରୁ ଅଧିକ ସିଇଓ ‌ଯୋଗ

Read more

ଆହୁରି ୪୮ ଘଣ୍ଟା ଲାଗି ରହିବ କୁହୁଡି : ୭ ଜିଲ୍ଲା ପାଇଁ ସତର୍କ ସୁଚନା ଜାରି, ୨୦୦ ମିଟର ପରେ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହେବନି

ଭୁବନେଶ୍ବର : ଆହୁରି ୪୮ ଘଣ୍ଟା କଲବଲ କରିବ କୁହୁଡ଼ି। ଉପକୂଳ ଓଡ଼ିଶା ସମେତ ଉତ୍ତର ଆଭ୍ୟନ୍ତରୀଣ ଓଡ଼ିଶାର କେତେକ ଜିଲ୍ଲାରେ ପ୍ରବଳ କୁହୁଡ଼ି ହେବ। ସନ୍ଧ୍ୟା

Read more

୨୧ ତାରିଖରେ ଭାରତୀୟ ସମୟ ସକାଳ ୧୦ଟା ୧୧ ମିନିଟ୍‌ରୁ ପୂର୍ବାହ୍ନ ୧୧ଟା ୧୩ ମିନିଟ୍‌ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ହେବାକୁ ଥିବା ଚଳିତବର୍ଷର ପ୍ରଥମ ଚନ୍ଦ୍ରଗ୍ରହଣ ଭାରତକୁ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହେବ ନାହିଁ

ଭୁବନେଶ୍ବର : ଚଳିତବର୍ଷର ପ୍ରଥମ ଚନ୍ଦ୍ରଗ୍ରହଣ ଭାରତକୁ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହେବ ନାହିଁ। ୨୧ ତାରିଖରେ ଭାରତୀୟ ସମୟ ସକାଳ ୧୦ଟା ୧୧ ମିନିଟ୍‌ରୁ ପୂର୍ବାହ୍ନ ୧୧ଟା ୧୩

Read more

ଇଞ୍ଜିନିୟରିଂ ସିଟ୍ ଅଧାରୁ ଅଧିକ ଖାଲି ପଡ଼ୁଥିବାରୁ ନୂଆ କଲେଜ ଖୋଲିବାକୁ ଅନୁମତି ନଦେବାକୁ ଏଆଇସିଟିଇ ନିଷ୍ପତ୍ତି

ଭୁବନେଶ୍ବର : ୨୦୨୦-୨୧ ଶିକ୍ଷା ବର୍ଷରୁ ନୂଆ ଇଞ୍ଜିନିୟରିଂ କଲେଜ ଖୋଲିବାକୁ ଏଆଇସିଟିଇ ଅନୁମତି ଦେବନି। ଏବେ ସାରା ଦେଶ‌େର ଇଞ୍ଜିନିୟରିଂ ସିଟ୍ ଅଧାରୁ ଅଧିକ ଖାଲି

Read more

କଟକ- ଚାନ୍ଦବାଲିି ଚାନ୍ଦୋଳ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ କାକତିଆ ନିକଟରେ ବୋଲେରୋ ସହିତ ହାଇଓ୍ଵାର ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା : ୩ ମୃତ୍ୟୁ, ୫ ଗୁରୁତର

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା: କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଜିଲ୍ଲା କଟକ- ଚାନ୍ଦବାଲିି ରାଜ୍ୟ ରାଜପଥର ଚାନ୍ଦୋଳ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ କାକତିଆ ନିକଟରେ ଆଜି ସକାଳେ ଏକ ବୋଲେରୋ ସହିତ ହାଇଓ୍ଵା ଗାଡ଼ିର ମୁହାଁମୁହିଁ

Read more
Please wait...

Subscribe for News Updates

Want to be notified when our article is published? Enter your email address and name below to be the first to know.