ସ୍ୱାମୀକୁ ଛାଡ଼ି ପ୍ରେମିକ ସହ ଫେରାର ହୋଇଥିଲେ ମହିଳା, ପ୍ରେମିକ କଲା ଏମିତି କାମ ଶେଷରେ ବାଛିଲେ ମୃତ୍ୟୁ

ବଲାଙ୍ଗିର : ସାତ ଜନମର ସାଥୀ ହୋଇ ରହିବେ ବୋଲି ଅଗ୍ନିକୁ ସାକ୍ଷୀ ରଖି ଶପଥ ନେଇଥିଲେ। ହେଲେ ସ୍ୱାମୀକୁ ଭୁଲି ପ୍ରେମରେ ଉବୁଟୁବୁ ହେଲେ। ଆଉ

Read more

OUATର ସଂକ୍ରମିତ ସ୍ଥାନ ଓ ତା’ର ଏକ କିମି ଅଞ୍ଚଳରେ ଥିବା କୁକୁଡ଼ା ଫାର୍ମ ଓ ମାଂସ ଦୋକାନରେ କୁକୁଡା ମରାଯିବ । ଘର ଘର ବୁଲି ମଧ୍ୟ କୁକୁଡ଼ା ମାରିବେ ୭ଟି ଟିମ୍‌। ନନ୍ଦନ କାନନର ପକ୍ଷୀ ବିହାରକୁ ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କ ପାଇଁ ବନ୍ଦ୍ କରାଯାଇଛି ।

Read more

ଯାଜପୁରରେ ନରହନ୍ତା ଦନ୍ତାକୁ କାବୁ କଲା ବନ ବିଭାଗ, କଣ୍ଟିପୁର ନିକଟରେ ହାତୀକୁ ଟ୍ରାଙ୍କୁଲାଇଜ୍‌ କରାଗଲା, ୯ ଦିନ ଧରି ଯାଜପୁରରେ ଆତଙ୍କ ଖେଳାଇଥିଲା ଦନ୍ତା ହାତୀ, ୪ ଜଣଙ୍କୁ ଦଳି ମାରିଥିଲା ଦନ୍ତା, ୧୦ ଜଣ ଆହତ ହୋଇଥିଲେ

Read more

ସୋମବାର ସୁଦ୍ଧା ଚାଇନାରେ କରୋନା ଭାଇରସରେ ୮୦ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ, ୩ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଶିକାର

ବେଜିଂ: ଚାଇନାରେ କାୟା ମେଲାଇଛି କରୋନା ଭାଇରସ। ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୦ରେ ପହଞ୍ଚିଥିବା ବେଳେ ୩ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲୋକ କରୋନାରେ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି। ଚୀନ ବ୍ୟତୀତ

Read more

ବାସ୍କେଟବଲର ଅନ୍ୟତମ ମହାନ୍ ଖେଳାଳି କୋବ୍ ବ୍ରାୟଣ୍ଟଙ୍କ ପରଲୋକରେ କ୍ରୀଡ଼ା ଜଗତରେ ଶୋକର ଛାୟା

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ବାସ୍କେଟବଲର ଅନ୍ୟତମ ମହାନ୍ ଖେଳାଳି କୋବ୍ ବ୍ରାୟଣ୍ଟଙ୍କ ପରଲୋକରେ କ୍ରୀଡ଼ା ଜଗତରେ ଶୋକର ଛାୟା ଖେଳିଯାଇଛି। ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ କ୍ୟାପଟେନ୍ ବିରାଟ୍ କୋହଲିଙ୍କଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି

Read more

ସାରା ବିଶ୍ବରେ କୋରୋନା ଭାଇରସର ଆତଙ୍କ : ମୁକାବିଲା ପାଇଁ କଟକ ବଡ଼ ମେଡିକାଲ୍ ପ୍ରସ୍ତୁତ; ଖୋଲା ଗଲା ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ୱାର୍ଡ଼

କଟକ: ସାରା ବିଶ୍ବରେ ଏବେ କୋରୋନା ଭାଇରସର ଆତଙ୍କ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଭାରତରେ ମଧ୍ୟ ଏହାର ମୁକାବିଲା ଲାଗି ମଧ୍ୟ ବିଭିନ୍ନ ସ୍ତରରେ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଆରମ୍ଭ ହୋଇଗଲାଣି

Read more

ପୁରୀ ସ୍ବର୍ଗଦ୍ବାର ନିକଟ ସମୁଦ୍ରରେ ବୁଡ଼ିଗଲେ ୩ ବଙ୍ଗୀୟ ପର୍ଯ୍ୟଟକ, ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ମେଦିନୀପୁର ଅଞ୍ଚଳର ୩ ପର୍ଯ୍ୟଟକ ଉଦ୍ଧାର, ନିଶାସକ୍ତ ଅବସ୍ଥାରେ ସମୁଦ୍ରରେ ସ୍ନାନ କରୁଥିଲେ ସଂପୃକ୍ତ ପର୍ଯ୍ୟଟକ

Read more

ଭୁବନେଶ୍ବର OUATରେ କୁକୁଡ଼ାଙ୍କଠାରେ ବାର୍ଡ ଫ୍ଲୁ ଚିହ୍ନଟ, ଭୋପାଲ ପଠା ଯାଇଥିବା ନମୂନାରୁ ବାର୍ଡ ଫ୍ଲୁ ଚିହ୍ନଟ, ବାର୍ଡ ଫ୍ଲୁ ନେଇ ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କୁ ଅବଗତ କରାଗଲା, କାଲିଠୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ କୁକୁଡ଼ା ମରା ଅଭିଯାନ

Read more