ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୯ ରେ ଥିଲା ବାହାଘର : ବାତିଲ୍ କରି କରୋନା ରୋଗୀଙ୍କ ସେବା କଲେ ମହିଳା ଡାକ୍ତର

ଥିରୁଅନନ୍ତପୁରମ: ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୯ ଡାକ୍ତର ଶୀଫା ଏମ୍ ମହମ୍ମଦଙ୍କ ବିବାହ ତାରିଖ ଥିଲା। କିନ୍ତୁ କନ୍ୟା ବେଶରେ ସଜେଇ ହେବା ବଦଳରେ କରୋନାରୁ ବର୍ତ୍ତିବା ପାଇଁ ଆବଶ୍ୟକ

Read more

ଘର ଭଡ଼ା ଛାଡ଼ିବାକୁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ଅପିଲ୍‌

ଭୁବନେଶ୍ୱର : ବିଶ୍ୱ ମହାମାରୀ ‘କରୋନା’ ସଂକ୍ରମଣ ରୋକିବା ପାଇଁ ଏବେ ଦେଶବ୍ୟାପୀ ଲକଡାଉନ ଲାଗୁ ହୋଇଥିବା ଯୋଗୁ ରାଜ୍ୟର ଘରର ମାଲିକମାନଙ୍କୁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ

Read more

ଏମ୍‌ସ ଓ ସମ୍‌ OPD ଯାଇଥିଲେ ପଞ୍ଚମ ‘କରୋନା’ ଆକ୍ରାନ୍ତ : ତଥ୍ୟ ପ୍ରକାଶ କଲେ ରାଜ୍ୟ ସରକାର

ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟର ପଞ୍ଚମ ‘କରୋନା’ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଭୁବନେଶ୍ୱର ସୂର୍ଯ୍ୟନଗରର ପ୍ରଦୀପ୍ତ ଦଳବେହେରାଙ୍କ ଟ୍ରାଭେଲ୍‌ ତଥ୍ୟ ପ୍ରକାଶ କଲା ରାଜ୍ୟ ସରକାର। ମାର୍ଚ୍ଚ ୫ ତାରିଖରେ ପ୍ରଦୀପ

Read more

ଚୀନରେ ନୂଆ ଆଇନ ପ୍ରଣୟନ କରାଯାଇ ବିରାଡ଼ି ଓ କୁକୁର ମାଂସ ଭୋଜନ ନିଷେଧ ହେଲା

ବେଜିଙ୍ଗ୍: ନୂଆ ଆଇନ ପ୍ରଣୟନ କରାଯାଇ ଚୀନର ସେନଝେନ୍ ସହରରେ ବିରାଡ଼ି ଓ କୁକୁର ମାଂସ ଭୋଜନ ଓ ବ୍ୟବସାୟ ଉପରେ ନିଷେଧାଦେଶ ଜାରି କରାଯାଇଛି ।

Read more

କୋରୋନା ନିୟମ ଅବମାନନା କରି ଗଞ୍ଜାମ ଅଙ୍କୁଶପୁର ଗ୍ରାମପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାହୀ ଅଧିକାରୀ ପ୍ରଦୀପ ପଟ୍ଟନାୟକ ନିଲମ୍ବିତ । ପ୍ରଦୀପଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବନ କଲେ ଜିଲ୍ଲାପାଳ, ଗୋଟିଏ ସ୍ଥାନରେ ଗହଳି ମଧ୍ୟରେ ଭତ୍ତା ବାଣ୍ଟୁଥିଲେ ପ୍ରଦୀପ, ହିତାଧିକାରୀଙ୍କୁ ଘରେ ଭତ୍ତା ଦେବା ପାଇଁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦିଆଯାଇଥିଲା

Read more

ମିଳିଲା ରାଜ୍ୟର ଚତୁର୍ଥ କରୋନା ପଜିଟିଭଙ୍କ ଗସ୍ତ ବିବରଣୀ: ସେ ୧୮ ତାରିଖରେ ବିମାନରେ ଦୁବାଇରୁ ଆସି କୋଲକାତାରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ, କୋଲକାତା ଏୟାରପୋର୍ଟରୁ ଟ୍ୟାକ୍ସିରେ ହାୱାଡ଼ା ଷ୍ଟେସନ ଯାଇଥିଲେ; ହାୱାଡ଼ା ଷ୍ଟେସନରୁ ଇଷ୍ଟକୋଷ୍ଟ ଏକ୍ସପ୍ରେସରେ ଭଦ୍ରକ ଆସିଥିଲେ, ଭଦ୍ରକ ରେଳ ଷ୍ଟେସନରୁ ଭଡ଼ା ଅଟୋରେ ଘରକୁ ଯାଇଥିଲେ

Read more

ଚଳିତ ବର୍ଷ ହଜ୍ ଯାତ୍ରାକୁ ସ୍ଥଗିତ ରଖିବା ପାଇଁ ଆହ୍ୱାନ କଲା ସାଉଦି ଆରବ

ରିଆଦ: ଚଳିତ ବର୍ଷ ହଜ୍ ଯାତ୍ରାକୁ ସ୍ଥଗିତ ରଖିବା ପାଇଁ ବିଶ୍ୱର ମୁସଲମାନ ଭାଇ, ଭଉଣୀଙ୍କୁ ଆହ୍ୱାନ କରିଛି ସାଉଦି ଆରବ। କରୋନା ଭାଇରସର ସ୍ଥିତି ଏଯାବତ

Read more

ଉହାନରେ କରୋନାକୁ ରୋକିବାକୁ କଣ ଥିଲା ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ବ୍ୟବସ୍ଥା ; ଅନୁଭୁତି କହିଲେ ଉହାନର ଡାକ୍ତର

ଭୁବନେଶ୍ୱର (ସୌଜନ୍ୟ: ଦି ହିନ୍ଦୁ): କୋଭିଡ ୧୯ ବା କରୋନା ଭାଇରସର କେନ୍ଦ୍ରସ୍ଥଳ ଚାଇନାର ହୁବେଇ ପ୍ରଦେଶର ଉହାନ ସହର ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି। ଗତବର୍ଷ ଡିସେମ୍ୱର ଶେଷ

Read more

କରୋନା ଲଢେଇ ପାଇଁ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ କେୟାର୍ସ ଫଣ୍ଡକୁ ଅଜିମ ପ୍ରେମଜୀ ଫାଉଣ୍ଡେସନ ଓ ୱିପ୍ରୋ ଦେଲେ ୧୧୨୫ କୋଟି

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: କରୋନା ମହାମାରୀ ବିରୋଧରେ ଭାରତରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ଯୁଦ୍ଧରେ ଅଜିମ ପ୍ରେମଜୀ ଫାଉଣ୍ଡେସନ, ୱିପ୍ରୋ ଇଣ୍ଟରପ୍ରାଇଜେସ୍‌ ଲିଃ ଓ ୱିପ୍ରୋ ଲିଃ ସାମିଲ ହୋଇଛନ୍ତି। କରୋନା

Read more