ଦିଲ୍ଲୀରେ RSS କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ମୋହନ ଭାଗବତଙ୍କ ଭାଷଣ- RSSର ପଦାଧିକାରୀ ନିର୍ବାଚନ ଲଢ଼ିପାରିବେ ନାହିଁ, RSS ରାଜନୀତିରୁ ଦୂରେଇ ରହିବ, ରାଜନୀତିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ RSSର ଭୂମିକା ନାହିଁ, ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ସମାଜକୁ ଯୋଡ଼ିବା RSSର ଲକ୍ଷ୍ୟ

Read more

କାଲି ନୂଆଦିଲ୍ଲୀରେ କଂଗ୍ରେସରେ ଯୋଗଦେବେ ବିଧାୟକ ଜର୍ଜ ତିର୍କି, ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ର ବୀରମିତ୍ରପୁରରୁ ସମତା କ୍ରାନ୍ତି ଦଳର ବିଧାୟକ ଅଛନ୍ତି ଜର୍ଜ, ଜର୍ଜ AICC ଅଫିସ୍‌ରେ ରାହୁଲ ଓ ନିରଂଜନଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ଯୋଗଦେବେ

Read more

ଓଡ଼ିଶାର ଜଗତସିଂହପୁର ଜିଲ୍ଲାର ଦିଲ୍ଲୀ ପବ୍ଲିକ୍‌ ସ୍କୁଲ, ପାରାଦ୍ୱୀପ ରିଫାଇନାରିକୁ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର ଦେଲେ ‘ସ୍ୱଚ୍ଛ ବିଦ୍ୟାଳୟ ପୁରସ୍କାର’

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: କେନ୍ଦ୍ର ମାନବ ସମ୍ବଳ ବିକାଶ ମନ୍ତ୍ରାଳୟ ପକ୍ଷରୁ ସ୍ୱଚ୍ଛ ବିଦ୍ୟାଳୟ ପୁରସ୍କାର ୨୦୧୭-୧୮ ବର୍ଷ ପାଇଁ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଛି। ମାନବ ସମ୍ବଳ ବିକାଶ ମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରକାଶ

Read more

ଭଡ଼ାରେ ନେଇ ବାଇକ୍‌ ଫେରାଉ ନଥିବା ଗ୍ୟାଙ୍ଗର ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ, ବ୍ରହ୍ମପୁରରୁ ଆର୍ଯ୍ୟ ପାଢ଼ୀକୁ ଗିରଫ କଲା ଭୁବନେଶ୍ୱରର ଖଣ୍ଡଗିରି ପୋଲିସ, ମାମଲାରେ ଗିରଫ ସଂଖ୍ୟା ୪କୁ ବୃଦ୍ଧି, ୧୪ଟି ବାଇକ୍‌ ଜବତ

Read more

ଜର୍ମାନୀରେ ଗଡ଼ିଲା ପୃଥିବୀର ପ୍ରଥମ ହାଇଡ୍ରୋଜେନ୍‌ ଟ୍ରେନ୍‌ ; ଘଣ୍ଟାକୁ ୧୪୦ କିମି ବେଗରେ ଗତି କରିବ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ବ୍ୟାପକ ବାୟୁ ପ୍ରଦୂଷଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ପୃଥିବୀର ଏକ ବଡ଼ ସଂକଟ ହୋଇ ଦେଖାଦେଇଛି। ପେଟ୍ରୋଲ୍‌ ଓ ଡିଜେଲ୍‌ ଚାଳିତ ଯାନବାହାନରୁ ବାହାରୁ ଥିବା ଧୂଆଁ ହେତୁ

Read more

ନବ ବିବାହିତଙ୍କୁ ପେଟ୍ରୋଲ ଉପହାର : ତାମିଲନାଡ଼ୁରେ ପେଟ୍ରୋଲ ଦାମ ଲିଟର ପିଛା ୮୫.୧୫ ଟଙ୍କା

ବେଲଗାମ ହୋଇଛି ତୈଳଦର। ବର୍ଦ୍ଧିତ ପେଟ୍ରୋଲ ଓ ଡିଜେଲ ଦାମ୍‌ ସାଧାରଣ ଜନତାଙ୍କୁ ଅସ୍ତବ୍ୟସ୍ତ କରିପକାଇଛି। ଏହାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣକୁ ଆଣିବା ନିମନ୍ତେ ଉଭୟ କେନ୍ଦ୍ର ଓ ରାଜ୍ୟ

Read more

ଭାରତର ପ୍ରଥମ ମହିଳା ଆଇଏସ୍‌ ଅଧିକାରୀ ଅନ୍ନା ରାଜମ ମଲହୋତ୍ରାଙ୍କ ୯୧ ବୟସରେ ପରଲୋକ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଭାରତର ପ୍ରଥମ ମହିଳା ଆଇଏସ୍‌ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଗତ ସୋମବାର ସୁବୁରବନ୍‌ ଅନ୍ଧେରୀସ୍ଥିତ ତାଙ୍କ ବାସଭବନରେ ୯୧ ବୟସରେ ନିଧନ ହୋଇଯାଇଥିବା ଖବର ମିଳିଛି। ତାଙ୍କ ଅନ୍ତିମ

Read more

ଫିଲ୍ମ ପୋଷ୍ଟରରେ ନବୀନ ଓ ମମତାଙ୍କ ଫଟୋକୁ ଅରୁଚିକର ଭାବେ ଉପସ୍ଥାପିତ କରି ବିଜେପି କର୍ମୀ ଗିରଫ

କୋଲ୍‌କାତା: ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ମମତା ବାନାର୍ଜୀଙ୍କର ଫଟୋକୁ ଅଶ୍ଳୀଳ ଢଙ୍ଗରେ ଉପସ୍ଥାପିତ କରି ଏହାକୁ ସୋସିଆଲ୍‌ ମିଡିଆରେ ପୋଷ୍ଟ କରି ଗିରଫ ହୋଇଛନ୍ତି ଯୁବକ। ପଶ୍ଚିମ ମିଦିନାପୁରର

Read more

ଆସନ୍ତା ୨୯ ତାରିଖରେ ସର୍ଜିକାଲ ଷ୍ଟ୍ରାଇକର ୨ୟ ବର୍ଷପୂର୍ତ୍ତି : ତିନିବାହିନୀର କମାଣ୍ଡର ମାନଙ୍କୁ ସମ୍ବୋଧିତ କରିବେ ମୋଦି

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଆସନ୍ତା ୨୯ ତାରିଖରେ ଭାରତ ସର୍ଜିକାଲ ଷ୍ଟ୍ରାଇକର ୨ୟ ବର୍ଷ ପୂର୍ତ୍ତି ପାଳନ କରିବ । ଏହି ଅବସରରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ତିନିବାହିନୀର କମାଣ୍ଡରମାନଙ୍କ

Read more

ଚିଲିକା ଉପରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ହେଲିକପ୍ଟର ଉଡ଼ିବା ଘଟଣା: ଏସ୍‌ପିଙ୍କ ଜରିଆରେ ଅରଖକୁଦା ଥାନାରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ନାଁରେ ଏତଲା ଦେଲା ପୁରୀ ସଚେତନ ନାଗରିକ ମଞ୍ଚ, ବୈଜୟନ୍ତଙ୍କ ଭଳି ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ନାଁରେ ମାମଲା ରୁଜୁ ପାଇଁ ଦାବି

Read more
Please wait...

Subscribe for News Updates

Want to be notified when our article is published? Enter your email address and name below to be the first to know.