ଆସନ୍ତାକାଲି ବିଶ୍ୱକର୍ମା ପୂଜା : ପ୍ରସ୍ତୁତିରେ ଚଳଚଞ୍ଚଳ ବନ୍ଦରନଗରୀ ପାରାଦ୍ବୀପ

ଆସନ୍ତାକାଲି ବିଶ୍ୱକର୍ମା ପୂଜା । ବନ୍ଦର ନଗରୀ ପାରାଦୀପ ଏବେ ଚଳଚଂଚଳ । ଚାଲିଛି ଜୋରଦାର ପ୍ରସ୍ତୁତି । ରାଜ୍ୟ ତଥା ରାଜ୍ୟ ବାହାରୁ ନିଖୁଣ କାରିଗର

Read more

ବାପା, ମା ନାହାନ୍ତି, ୫ଟି କଅଁଳ ପେଟ କଥା ବୁଝୁଛି ୧୨ ବର୍ଷର ଝିଅ : ପଢନ୍ତୁ ଓଦା ହୋଇଯିବ ଆପଣଙ୍କ ଆଖି ପତା…

ପାଞ୍ଚ ପାଞ୍ଚଟି ପେଟ, ସମସ୍ତଙ୍କ ପେଟରେ ପେଟେ ପେଟେ ଭୋକ ଆଉ ହାତ ପାଖରେ ଗୋଟିଏ ପଖାଳ କଂସା । ଜଣେ ହାତ ପୂରାଇଲେ ଆଉ ଜଣେ

Read more

ବିଧାୟକ ପଦ ଯାଇଥିଲେ ବି ସରକାରୀ କ୍ୱାଟର୍ସ ମାଡିବସିଛନ୍ତି ୨୬ ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକ

ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକଙ୍କୁ ବାଚସ୍ପତିଙ୍କ ନୋଟିସ୍ । ବିଧାୟକ ପଦ ଯାଇଥିଲେ ବି ଘର ଛାଡିନଥିବା ବିଧାୟକଙ୍କୁ ତୁରନ୍ତ କ୍ୱାଟର୍ସ ଛାଡିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି । ସରକାରୀ ବାସଭବନ

Read more

ଆମ୍ବାନୀ ପରିବାରର ସାନ ବୋହୂ ହେବେ ରାଧିକା ମର୍ଚ୍ଚାଣ୍ଟ : ଜାଣନ୍ତୁ ସେ କିଏ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଭାରତରେ ଧନଶାଳୀ ପରିବାର ତାଲିକାରେ ଆମ୍ବାନୀଙ୍କ ପରିବାର ନାଁ ରହିଛି। ଆମ୍ବାନୀ ପରିବାରର ସାନ ବୋହୂ ଯିଏ ହେବେ ତାଙ୍କ ସଂପର୍କରେ ହୁଏତ ବହୁତ

Read more

ମଦ୍ୟପାନ କରି ଗାଡ଼ି ଚଳାଇ ଏଯାବତ ୪୨୬ ଗିରଫ ହୋଇଛନ୍ତି, କାଲି ଗୋଟିଏ ଦିନରେ ୧୪୧ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି; ମଦ୍ୟପ ଗାଡ଼ି ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା କମାଇବା ପାଇଁ ଯାଞ୍ଚ ଚାଲିଛି: ପୁଲିସ ଡିଜି ବିଜୟ କୁମାର ଶର୍ମା

Read more

ନିରଞ୍ଜନ ପଟ୍ଟନାୟକ ଯୁଆଡ଼େ ଯିବେ ଅଣ୍ଡାମାଡ଼ କରାଯିବ : ଇତୀଶ ପ୍ରଧାନ

ଭୁବନେଶ୍ୱର : ‘ନିରଞ୍ଜନଙ୍କ ନିଦ ହଜିଗଲାଣି। ତାଙ୍କୁ ବିରୋଧ କରାଯିବ ଓ ସେ ଯୁଆଡ଼େ ଯିବେ ଅଣ୍ଡାମାଡ଼ କରାଯିବ।’ ଗତକାଲି ଛାତ୍ର କଂଗ୍ରେସ୍‌ରୁ ସସ୍‌ପେଣ୍ଡ୍ ହେବା ପରେ

Read more

ଦୁର୍ନୀତି ଅଭିଯୋଗରେ ବୈପାରୀଗୁଡ଼ା ସିଡିପିଓ ନିଲମ୍ବିତ

ଜୟପୁର : ବିଭିନ୍ନ ଦୁର୍ନୀତି  ଅଭିଯୋଗରେ ବୈପାରୀଗୁଡ଼ା ସିଡିପିଓ ସୁରମା ମହାପାତ୍ରଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବନ କରାଯାଇଛି। ମହିଳା ଓ ଶିଶୁକଲ୍ୟାଣ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ତାଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବିତ କରାଯାଇଥିବା ନେଇ

Read more

ଦୁନିଆର ସବୁଠାରୁ ଦାମୀ କାରର ମାଲିକ ହେଉଛନ୍ତି ମିଷ୍ଟର ବିନ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଟେଲିଭିଜନରେ ଛୋଟ ଓ ବଡ଼ ସବୁ ବର୍ଗର ଲୋକଙ୍କ ପ୍ରିୟ ହାସ୍ୟ ୍ଭିନେତା ହେଉଛନ୍ତି ମିଷ୍ଟର ବିନ । ଆପଣ ଭାବୁଥିବେ ଏହି ମିଷ୍ଟର ବିନ

Read more

ଚିଲିକା ରାଜହଂସ ନିକଟରେ ଫସିଥିବା ମାଲେସିଆର ଜାହାଜ ଉଦ୍ଧାର

ଚିଲିକା ରାଜହଂସ ନିକଟରେ ଫସିଥିବା ମାଲେସିଆର ଜାହାଜକୁ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି । ସିଙ୍ଗାପୁରରୁ ଆସିଥିବା ଜାହାଜ ଏମ୍‌ଭି ଚିତା ଏହାକୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଛି ।ମାଲେସିଆ ଜାହାଜ ନିକଟରୁ

Read more

୬୦ ବର୍ଷରେ ଦୂରଦର୍ଶନ : ଟ୍ଵିଟର୍‌ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଲା ଅନେକ ଲୋକପ୍ରିୟ ସୋ ର ଝଲକ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ୧୯୫୯ ମସିହା ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୧୫ ତାରିଖରେ ଭାରତକୁ ପ୍ରଥମ କରି ଟେଲିଭିଜନର ମଜ୍ଜା ଚଖାଇଥିବା ଦୂରଦର୍ଶନ ୬୦ ବର୍ଷରେ ପହଞ୍ଚିଛି। ୬୦ ବର୍ଷର ସଫଳତାକୁ ବ୍ୟକ୍ତ

Read more