‘ମୋ ସରକାର’ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅଧୀନକୁ ଆସିବ କାଳିଆ ଯୋଜନା: ହିତାଧିକାରୀଙ୍କୁ ସିଧାସଳଖ ଫୋନ କରି ସୁବିଧା ଅସୁବିଧା ବୁଝିବେ ସରକାର, କାଳିଆ ଯୋଜନାରେ ସ୍ବଚ୍ଛତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ପଦକ୍ଷେପ: କୃଷି ମନ୍ତ୍ରୀ

Read more

ପୁରୀ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ରତ୍ନଭଣ୍ଡାର ଖୋଲିବାର ପ୍ରସ୍ତାବ ନାହିଁ, ବିଧାନସଭାରେ ଲିଖିତ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ଦେଲେ ଆଇନ ମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରତାପ ଜେନା, ୧୯୮୫ ଜୁଲାଇ ୧୪ରେ ଶେଷଥର ପାଇଁ ଖୋଲାଯାଇଥିଲା ରତ୍ନଭଣ୍ଡାର, ଏବେ ରତ୍ନଭଣ୍ଡାରରେ ୪୫୪ଟି ସୁନା ଓ ୨୩୬ଟି ରୁପା ଅଳଙ୍କାର ଅଛି

Read more

ରାଉରକେଲା: କୋଲୁଙ୍ଗା RIT କଲେଜ ଆଗରେ ଟାୟାର ଜାଳି ମେକାନିକାଲ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ ବିକ୍ଷୋଭ; ଉପସ୍ଥାନ କମ୍ ଦର୍ଶାଇ ପରୀକ୍ଷା ଦେବାରୁ କଲେଜ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ ବଞ୍ଚିତ କରୁଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ବିକ୍ଷୋଭ, ଗେଟ୍‌ରେ ତାଲା ପକାଇ ଅଧ୍ୟାପକଙ୍କୁ ଭିତରକୁ ଛାଡ଼ୁ ନାହାଁନ୍ତି ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ

Read more

ପ୍ରତାରଣା ପରେ ପ୍ରତିଶୋଧ ନେଲା ପ୍ରେମିକା! ପ୍ଲାନ୍‌ କରି ପ୍ରେମିକ ଉପରକୁ ଫିଙ୍ଗିଲା ଏସିଡ୍‌

ନୂଆପଡ଼ା : ଦୀର୍ଘ ୩ ବର୍ଷର ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କକୁ ଭୁଲିଗଲା ପ୍ରେମିକ! ହେଲେ ପ୍ରେମିକା ଭୁଲି ପାରିଲାନି। ସେ ଚାହୁଁଥିଲେ ପ୍ରେମିକଙ୍କୁ ବାହା ହୋଇ ଘର ସଂସାର

Read more

ଉତ୍କଳ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟକୁ ୧୦୦ କୋଟି ଟଙ୍କାର ଅନୁଦାନ: ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ

ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଉତ୍କଳ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟର ଭିତ୍ତିଭୂମି ବିକାଶ ପାଇଁ ରାଜ୍ୟ ସରକାର ୧୦୦କୋଟି ଟଙ୍କାର ଅନୁଦାନ ଯୋଗାଇ ଦେବେ ବୋଲି ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି।

Read more

ଟେନ୍‌ସନ୍‌ରେ ଥିଲେ ଏହି କାମ କରନ୍ତି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଦା ଖାଁ

ବଲିଉଡ୍‌ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତଥା ନାଗିନ୍‌ ଫେମ୍‌ ଅଦା ଖାଁ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ସହିତ କିଛି ବର୍ଷ ହେବ ଜଡ଼ିତ। ସେ କୁହନ୍ତି, କୌଣସି ପାର୍ଟିରେ ଯୋଗଦେବା ତାଙ୍କର

Read more