ICMRକୁ ୮ ତାରିଖ ସୁଦ୍ଧା ମିଳିବ ୭ ଲକ୍ଷ ତ୍ୱରିତ ଆଣ୍ଟିବଡି ଟେଷ୍ଟିଂ କିଟ୍: ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ମିଳିବ ୫ ଲକ୍ଷ ତ୍ୱରିତ ଆଣ୍ଟିବଡି ଟେଷ୍ଟିଂ କିଟ୍; କରୋନା ହଟସ୍ପଟ୍‌ରେ ସାମ୍ପଲ୍ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଏହି କିଟ୍ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ

Read more

ଆଉ ଜଣେ ମହିଳା ବଲିଉଡ ସେଲିବ୍ରିଟି କରୋନାରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ

ମୁମ୍ବାଇ: ଲୋକପ୍ରିୟ ଗାୟିକା କନିକା କପୁର କରୋନାରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ ହୋଇ ସୁସ୍ଥ ହେବା ପରେ ବଲିଉଡର ଆଉ ଜଣେ ମହିଳା ସେଲିବ୍ରିଟି କରୋନାରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ ବୋଲି ଜଣାଯାଇଛି।

Read more

୧୬ ଦିନ ହସ୍ପିଟାଲରେ ରହିବା ପରେ ନେଗେଟିଭ ଆସିଲା କନିକା କପୁରଙ୍କ ରିପୋର୍ଟ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ :  କଣ୍ଠଶିଳ୍ପୀ କନିକା କପୁରଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସି ଖବର। ୧୬ ଦିନ ଧରି କରୋନା ଭୂତାଣୁ ସହ ଲଢ଼େଇ କରିବା ପରେ ଏବେ ସେ

Read more

କଳାହାଣ୍ଡିରେ ଚିହ୍ନଟ କୋରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ପଞ୍ଚାୟତ ସିଲ୍‌, ସଂକ୍ରମଣ ରୋକିବା ପାଇଁ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନର ପଦକ୍ଷେପ, ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ସଂସ୍ପର୍ଶରେ ଆସିଥିବା ୩୧ ଜଣ ଚିହ୍ନଟ, ସମସ୍ତଙ୍କ ରକ୍ତ ଓ ସ୍ବାବ ନମୁନା ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ପଠାଗଲା

Read more

ଇନ୍ଦୋରର ଟାଟପଟ୍ଟୀ ବାଖଲ ଅଞ୍ଚଳରୁ ୧୦ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ

ଇନ୍ଦୋର: ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ଆର୍ଥିକ ରାଜଧାନୀ କୁହାଯାଉଥିବା ଇନ୍ଦୋରରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଉଛି କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା। ଇନ୍ଦୋରର ଟାଟପଟ୍ଟୀ ବାଖଲ ଅଞ୍ଚଳରୁ ୧୦ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି।

Read more

ସମ୍ବଲପୁର ଯୁଯୁମରା ବ୍ଲକରେ ହାତୀ ଆକ୍ରମଣ, ୨ ଜଣଙ୍କୁ ଦଳି ମାରିଲା ଦନ୍ତା ହାତୀ, ଜଣେ ଗୁରୁତର ବୁର୍ଲା ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି

ସମ୍ବଲପୁର: ମଙ୍ଗଳବାର ରାତିରେ ଯୁଯୁମୁରା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଧାମା ଫରେଷ୍ଟ୍ ରେଞ୍ଚ୍ ଅଧୀନ କୋଲଗାଁ ଠାରେ ଏକ ଜଙ୍ଗଲୀ ହାତୀ ଆକ୍ରମଣଜନିତ ଘଟଣାରେ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ

Read more