ଇଭିଏମ୍ ତ୍ରୁଟି ପାଇଁ ମାଲକାନଗିରିରେ ସାନି ନିର୍ବାଚନ ଶାନ୍ତି ଶୃଙ୍ଖଳାର ସହ ଶେଷ

ଗତ ୧୧ ତାରିଖ ଦିନ ଏମପିଭି ୬୫ ଗ୍ରାମର ୨୫୪ ନମ୍ବର ବୁଥରେ ଇଭିଏମ ଭଙ୍ଗାରୁଜା ଘଟଣା ପରେ ନିର୍ବାଚନ କମିଶନଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ କ୍ରମେ ଆଜି ସେଠାରେ

Read more

ଛତିଶଗଡ଼ରେ ସୁରକ୍ଷାବାହିନୀ ଓ ଲାଲବାହିନୀ ମୁହାଁମୁହିଁ : ୨ ନକ୍ସଲ ନିହତ

ଛତିଶଗଡ଼ କୋଆକୋଣ୍ଡାରେ ମାଓବାଦୀ ଓ ସୁରକ୍ଷାବାହିନୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଗୁଳି ବିନିମୟ ହୋଇଛି । ଏହି ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟରରେ ଦୁଇ ଜଣ ମାଓବାଦୀ ନିହତ ହୋଇଛନ୍ତି । ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ,

Read more

ଏବେ ବି ଅପହଞ୍ଚ ସ୍ବାଭିମାନଅଞ୍ଚଳ

ମାଲକାନଗିରି ଜିଲା ଚିତ୍ରକୋଣ୍ଡା ବ୍ଲକର ସ୍ବାଭିମାନ ଅଞ୍ଚଳ ଏବେ ବି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଅପହଞ୍ଚ ହୋଇ ରହିଛି। ଏବେ ମଧ୍ୟ ବିଚ୍ଛିନ୍ନାଞ୍ଚଳର ୫ଟି ପଞ୍ଚାୟତ ଅଣ୍ଡ୍ରାହାଲ, ପଣସପୁଟ,

Read more

ନିର୍ବାଚନ କମିଶନଙ୍କ ତାରିଖ ଘୋଷଣା: ସିସିଟିଭି କ୍ୟାମେରା ଓ କଡା ସୁରକ୍ଷା ବଳୟରେ ୨୫୪ ନମ୍ବର ବୁଥରେ ୧୮ ତାରିଖରେ ସାନି ନିର୍ବାଚନ

ଗତ ୧୧ତାରିଖଦିନ ନିର୍ବାଚନ ସରିବାପରେ ୧୪୬ ନମ୍ବର ମାଲକାନଗିରି ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳି ୧୨ ନମ୍ବର ନବରଙ୍ଗପୁର ଲୋକସଭା ଆସନର କାଲିମେଳା ବ୍ଲକସ୍ଥ ଏମପିଭି ୬୫ ଗ୍ରାମର

Read more

ମାଲକାନଗିରି : ପୁରୁଷଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ମହିଳା ମତଦାନ କରିଛନ୍ତି

ମାଲକାନଗିରି ଜିଲାରେ ଗତ ୧୧ରେ ହୋଇଥିବା ନିର୍ବାଚନରେ ପୁରୁଷଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ମହିଳା ସେମାନଙ୍କ ମତ ସାବ୍ୟସ୍ତ କରିଛନ୍ତି । ଯାହାକି ମହିଳା ସଶକ୍ତୀକରଣ ଦିଗରେ ନୂଆ

Read more

ବଲେରୋ ଧକ୍କାରେ ୨ମଟର ସାଇକେଲ ଆରୋହିଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ,ଉତ୍ୟକ୍ତ ଲୋକେ ଗାଡିପୋଡିଲେ

ମାଲକାନଗିରି କାଲିମେଳା ମୁଖ୍ୟରାସ୍ତା ପୋଟେରୁ ଫାଣ୍ଡି ନିକଟ ବଦଲି ଗ୍ରାମ ଛକ ଠାରେ ବଲେରୋ ଧକ୍କାରେ ମଟର ସାଇକେଲ ଆରୋହି ଦୁଇଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିବା ବେଳେ ଗ୍ରାମବାସୀ

Read more

ପ୍ରଫେସର ବିଷ୍ଣୁ ଚରଣାରବିନ୍ଦ ମହାନ୍ତିଙ୍କର ୪ଟି ପୁସ୍ତକ ଉନ୍ମୋଚିତ

ଭୁବନେଶ୍ବରସ୍ଥିତ ସି.ଏସ.ଆଇ.ଆର. – ଆଇ.ଏମ୍.ଏମ୍.ଟିର ୫୬ତମ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଦିବସ ଅବସରରେ ବିଶିଷ୍ଟ ବୈଜ୍ଞାନିକ ପ୍ରଫେସର ବିଷ୍ଣୁ ଚରଣାରବିନ୍ଦ ମହାନ୍ତିଙ୍କର ୪ଟି ପୁସ୍ତକ (Vedic science Elevates Modern

Read more

ଲ୍ୟାଣ୍ଡ ମାଇନ ବିସ୍ଫୋରଣ ରେ ବିଜେପି ବିଧାୟକଙ୍କ ସମେତ ୫ ଯବାନ ସହିଦ 

ଦାନ୍ତେୱାଡାରେ ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନର ଠିକ ୨ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ବିଜେପି ପ୍ରଚାରବେଳେ ବିଧାୟକଙ୍କ ଉପରକୁ ହମଲା ହୋଇଛି | ନକ୍ସଲମାନେ ଲ୍ୟାଣ୍ଡ ମାଇନ ବିସ୍ଫୋରଣ କରିଛନ୍ତି |ନକ୍ସଲମାନେ

Read more

ଆଜି କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ାରେ ନାମାଙ୍କନ କରିବେ ବହୁ ବରିଷ୍ଠ ନେତା, ବିଜେପି ପକ୍ଷରୁ ନାମାଙ୍କନ କରିବେ ବୈଜୟନ୍ତ ପଣ୍ଡା ଓ ବିଜୟ ମହାପାତ୍ର, ବିଜେଡି ପକ୍ଷରୁ ନାମାଙ୍କନ କରିବେ ପ୍ରତାପ ଦେବ ଓ ବେଦ ପ୍ରକାଶ ଅଗ୍ରୱାଲ, କଂଗ୍ରେସ ପକ୍ଷରୁ ନାମାଙ୍କନ କରିବେ ଧରଣୀଧର ନାୟକ ଓ ଅଂଶୁମାନ ମହାନ୍ତି

Read more