ନାବାର୍ଡର ୩୭ ତମ ଫାଉଣ୍ଡେସନ ଦିବସ ପାଳିତ : କୃଷିକ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଭିବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ନାବାର୍ଡର ଭୁମିକା ଗୁରୁତ୍ବପୁର୍ଣ୍ଣ

ନାବାର୍ଡର ୩୭ତମ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଦିବସ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥି ଭାବେ ଯୋଗ ଦେଇ  କେନ୍ଦ୍ର ପେଟ୍ରୋଲିୟମ୍‌ ଓ ପ୍ରାକୃତିକ ଗ୍ୟାସ୍‌ ଏବଂ ଦକ୍ଷତା ବିକାଶ ଓ ଉଦ୍ୟମିତା

Read more

ଇଣ୍ଡିଆ ସ୍କିଲ୍ ପୂର୍ବ ଭାରତ ଆଂଚଳିକ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ଆସନ୍ତା ୧୫ ରୁ୧୭ ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ

ଭୁବନେଶ୍ୱର : କେନ୍ଦ୍ର ଦକ୍ଷତା ବିକାଶ ଓ ଉଦ୍ୟମିତା ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟ ତଥା ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ଦକ୍ଷତା ବିକାଶ ନିଗମ (ଏନ୍‌ଏସ୍‌ଡିସି) ତରଫରୁ ଇଣ୍ଡିଆ ସ୍କିଲ ପୂର୍ବ ଭାରତ ଆଞ୍ଚଳିକ

Read more

ଓଡି଼ଶା ଏବଂ ପାର୍ଶ୍ୱରାଜ୍ୟ ମାନଙ୍କର ତୈଳ ଆବଶ୍ୟକତା ପୁରଣ କରିବ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ଅଏଲର ଦକ୍ଷିଣ ପୂର୍ବ ପାଇପଲାଇନ୍

ଭୁବନେଶ୍ବର : ଭୁବନେଶ୍ୱର: ପାଇପ୍‌ଲାଇନ୍‌ ଜରିଆରେ ବିମାନବନ୍ଦରରେ ବିମାନ ଇନ୍ଧନ ପହଞ୍ଚାଇବାକୁ ଇଣ୍ଡିଆନ୍‌ ଅଏଲ୍‌ ଯୋଜନା ରଖିଛି। କଂପାନିର ପାଇପ୍‌ଲାଇନ୍‌ ଡିଭିଜନ୍‌-ଏସ୍‌ଇଆର୍‌ପିଏଲ୍‌ ପକ୍ଷରୁ ଏହି ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇଛି।

Read more

କାଦମ୍ବିନୀ ମିଡିଆ ତରଫରୁ ଅସିତ୍ ମହାନ୍ତିଙ୍କ ପୁସ୍ତକ ‘ଅପ୍ରତିମ ଭାରତ’ ଉନ୍ମୋଚିତ

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ନିଶ୍ଚଳ ପ୍ରେମ ଆଗରେ ସବୁ କିଛି ଗୌଣ। ଏପରିକି ଜ୍ଞାନ, ବୈରାଗ୍ୟ, କର୍ମ, ଭକ୍ତି, ରୀତି, ନୀତି ମଧ୍ୟ। ଏହି ପ୍ରେମ ଓ କରୁଣା ହେଉଛି

Read more

‘ଇଣ୍ଡୋ-ଭିଏତନାମ୍‌ ଟୁରିଜିମ୍‌ ରୋଡ୍‌ ସୋ’ : ଓଡ଼ିଶା ସହ ସମ୍ପର୍କ ସୁଦୃଢ଼ କରିବ ଭିଏତ୍‌ନାମ

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଇଣ୍ଡୋ-ଭିଏତନାମ୍‌ କୋଅପରେସନ୍‌ ପକ୍ଷରୁ ‘ଇଣ୍ଡୋ-ଭିଏତନାମ୍‌ ଟୁରିଜିମ୍‌ ରୋଡ୍‌ ସୋ’ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆଜି ହୋଟେଲ ମେ ଫେୟାରଠାରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। ଏଥିରେ ଭିଏତନାମ୍‌ ଦୂତାବାସର ଡେପୁଟି କମିସନ୍‌ର

Read more

ବିବାହ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେଇ ପ୍ରତାରଣା: ଆଇଟିଡିଏ ପ୍ରକଳ୍ପ ସଂଯୋଜକ ଗିରଫ

ମାଲକାନଗିରି : ପ୍ରଥମେ ପ୍ରେମ। ଏହାପରେ ବାରମ୍ବାର ଶାରୀରିକ ସଂପର୍କ ରଖି ସହ ଗର୍ଭପାତ କରି ପ୍ରତାରଣା। ଏଭଳି ସଂଗିନ ଅଭିଯୋଗରେ ମାଲକାନଗିରି ଆଇଟିଡିଏ ପ୍ରକଳ୍ପ ସଂଯୋଜକ

Read more

ନବମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ସିଟି ଗ୍ୟାସ ଡିଷ୍ଟ୍ରିବ୍ୟୁସନ୍‌ (ସିଜିଡି)ର ନିଲାମ ପାଇଁ ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ରୋଡ୍‌ ସୋ’ ଶୁଭାରମ୍ଭ , ୭୦୦୦ କୋଟି ନିବେଶ ହେବ, ୨୦୨୦ ଡିସେମ୍ବର ସୁଦ୍ଧା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷମ

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଆଗାମୀ ଦିନରେ ରାଜ୍ୟର ଆଉ ୧୭ଟି ଜିଲ୍ଲାର ଲୋକେ ପାଇପ୍‌ ଯୋଗେ ଗ୍ୟାସ୍‌ ପାଇବେ। ବର୍ତମାନ କଟକ ଏବଂ ଖୋର୍ଧା ପାଇଁ କାର୍ଯ୍ୟ ଚାଲିଥିବା ବେଳେ

Read more
Please wait...

Subscribe for News Updates

Want to be notified when our article is published? Enter your email address and name below to be the first to know.