ବନ୍ଧୁକ ଛାଡି ମୁଖ୍ୟ ସ୍ରୋତକୁ ଫେରିଲେ ଏହି ହାର୍ଡକୋର ମାଓବାଦୀ

ଟ୍ରିଗର ମୂନରେ ବିକାଶ ଆଣିବାକୁ ଥିଲା ତାଙ୍କ ଚିନ୍ତାଧାରା ।ଜଙ୍ଗଲରେ ସଂଗ୍ରାମ କରିବା ସମୟରେ ହାତରେ ଏ-କେ ୪୭ ଧରି ଆତଙ୍କ ଖେଳାଉଥିଲେ ସେ । ତିନି

Read more

ମାଲକାନଗିରି: ବହିଷ୍କୃତ ଲ୍ୟାମ୍ପ୍‌ସ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ପୁନଃ ନିଯୁକ୍ତି ଚକ୍ରାନ୍ତ

ମାଲକାନଗିରି: ମାଥିଲି ପୁଣି ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ମାଲକାନଗିରି ଜିଲା ମାଥିଲି ବ୍ଲକ ସଦରସ୍ଥିତ  ଲ୍ୟାମ୍ପ୍‌ସ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ। ୨୦୧୫ରେ ଚାଷ ଋଣ ନାମରେ ଚାଷୀଙ୍କ ଅର୍ଥ ଆତ୍ମସାତ୍‌ ମାମଲାର ଅବିଛନ୍ଦି

Read more

ମାଲକାନଗିରି: ଭାଙ୍ଗିଯାଇଛି ପୋଲ,ଧୋଇଯାଇଛି ରାସ୍ତା

ମାଲକାନଗିରି: ମାଲକାନଗିରି ଜିଲ୍ଲା ମାଡକାପଦର ପଞ୍ଚାୟତର ଟାଙ୍ଗିନିଗନ୍ଦନା ଗ୍ରାମ। ଗାଁ କୁ ଯାତାୟତ ପାଇଁ ଭଲ ରାସ୍ତା ଖଣ୍ଡିଏ ନାହଁ। ସରକାରୀ ଯାଜନାରେ କୋଟିକୋଟି ଟଙ୍କା ଆସୁଥିଲେ

Read more

ମାଲକାନଗିରି: ପୋଲିସ କବଳରେ ଦୁଇ ଆନ୍ତଃରାଜ୍ୟ ଡକାୟତ

ମାଲକାନଗିରି: ପୋଲିସ ହାତରେ ଧରା ପଡିଲେ ଦୁଇ ଦୁର୍ଦ୍ଦାନ୍ତ ଡକାୟତ । ଏମାନେ କୌଣସି ଏମିତି ସେମିତି ଡକାୟତ ନୁହନ୍ତି । ଏମାନେ ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଧୁମ

Read more

୨୨ରେ ଦିଲ୍ଲୀରେ ସିଟି ଗ୍ୟାସ ବିତରଣ ବ୍ୟବସ୍ଥାର ଶିଳାନ୍ୟାସ କରିବେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦି, ଶିଳାନ୍ୟାସ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବେ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ, ଦେଶର ୬୩ଟି ଭୌଗୋଳିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରକଳ୍ପ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ହେବ, ଓଡ଼ିଶାର ୭ଟି ଭୌଗୋଳିକ କ୍ଷେତ୍ରର ୧୭ଟି ଜିଲ୍ଲାରେ ହେବ ପ୍ରକଳ୍ପ

Read more

ପେଶା ଡାକ୍ତରୀ ହେଲେ ନିଶା ଚିତ୍ରକଳା : ଡ.ଦିନବନ୍ଧୁ ସାହୁଙ୍କ ଏକକ ଚିତ୍ରକଳା ପ୍ରଦର୍ଶନୀ “ଦ ଅଲ୍ଟିମେଟ୍ ଏକ୍ସପ୍ରେସନ୍” ଉଦ୍‌ଘାଟିତ

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଡ.ଦିନବନ୍ଧୁ ସାହୁଙ୍କର ୧୧ତମ ଏକକ ଚିତ୍ରକଳା ପ୍ରଦର୍ଶନୀ “ଦ ଅଲ୍ଟିମେଟ୍ ଏକ୍ସପ୍ରେସନ୍”ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ଲଳିତକଳା ଏକାଡେମୀରେ ଉଦ୍ଘାଟିତ ହୋଇଯାଇଛି। ଏହି ଅବସରରେ ବିଶିଷ୍ଟ କବି ରମାକାନ୍ତ ରଥ,

Read more

ସି.ସି.ଡବ୍ଲ୍ୟୁ.ଡି ଓ ଆକ୍ସନଏଡ୍ ତରଫରୁ ଶିଶୁ ଦିବସ ପାଳିତ: ଶିଶୁମାନଙ୍କର ଅକୁହା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ପାଇଁ ଏକ ପ୍ରୟାସ

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ସ୍ଥାନୀୟ ରେଡକ୍ରସ୍ ଭବନଠାରେ ଶିଶୁ ମାନଙ୍କର ଅନ୍ତଃର୍ନିହୀତ ଗୁଣାବଳୀର ବିକାଶ ଓ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଶିଶୁର ଅଧିକାରକୁ ସୁନିଶ୍ଚିତ କରିବା ଓ ଶିଶୁ ପାଇଁ ଶିଶୁସାଥି ପରିବେଶ

Read more

ଡ୍ରୋନ କ୍ୟାମେରାରେ ନକ୍ସଲଙ୍କ ଗତିବିଧି ରେକର୍ଡ

ସୀମାନ୍ତ ଛତିଶଗଡରେ ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ମାହୋଲ ସରଗରମ ରହିଛି। ଅନ୍ୟପଟେ ନିର୍ବାଚନକୁ ଭଣ୍ଡୁର କରିବାକୁ ନକ୍ସଲଙ୍କ ଗତିବିଧି ମଧ୍ୟ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ବଢ଼ିଛି। ତେବେ

Read more

ମାଲକାନଗିରି: ରାଜ୍ଯପାଳ ଗସ୍ତକୁ ନେଇ ମାଲକାନଗିରି ଜିଲ୍ଲାପ୍ରଶାସନ ତତ୍ପର,ପୁଲିସ ପକ୍ଷରୁ କଡାସୁରକ୍ଷା ବ୍ୟବସ୍ଥା

ମାଲକାନଗିରି: ଓଡିଶାର ନୂତନ ରାଜ୍ୟପାଳ ପ୍ରଫେସର ଶ୍ରୀଯୁକ୍ତ ଗଣେଶୀ ଲାଲ ଙ୍କ ପ୍ରଥମଥର କରି ମାଲକାନଗିରି ଜିଲ୍ଲା ଗସ୍ତଥିବାରୁ ଜିଲ୍ଲାପ୍ରଶାସନ ପକ୍ଷରୁ ତତ୍ପତରତା ପ୍ରକାଶ ପାଇବା ସହ

Read more

୧୬ ନଭେମ୍ବରରୁ +୨ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଆରମ୍ଭ ହେବ ଫର୍ମ ପୂରଣ, ୧୬ରୁ ୨୬ ଯାଏ ନିଜ କଲେଜରେ କରିବେ ଫର୍ମ ପୂରଣ, ୨୭ରୁ ୩୦ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୫୦ ଟଙ୍କା ଜୋରିମାନା ଦେଇ କରିହେବ ଫର୍ମ ପୂରଣ, ଡିସେମ୍ବର ୧ରୁ ୪ ଯାଏ ୩୫୦ ଟଙ୍କା ଦେଇ କରିହେବ ଫର୍ମ ପୂରଣ, ଉଚ୍ଚ ମାଧ୍ୟମିକ ଶିକ୍ଷା ପରିଷଦ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କ ସୂଚନା

Read more
Please wait...

Subscribe for News Updates

Want to be notified when our article is published? Enter your email address and name below to be the first to know.