ଢେଙ୍କାନାଳ ମେଡିକାଲ ପରିସରରେ କାର୍ ଭିତରେ ଦେଢ଼ ବର୍ଷର ଶିଶୁ କନ୍ୟାକୁ ଲକ୍ କରି ଚାଲିଗଲେ ବାପା-ମାଆ: ମୁମୂର୍ଷୁ ଅବସ୍ଥାରେ ଶିଶୁ କନ୍ୟାକୁ ଉଦ୍ଧାର କଲେ ଲୋକେ, ଢେଙ୍କାନାଳ ମେଡିକାଲ୍‌ରେ ଭର୍ତ୍ତି, ଦୀର୍ଘ ସମୟ ପରେ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଲେ ଛୁଆର ବାପା-ମାଆ

Read more

ରାଜ୍ୟର ପ୍ରଥମ ଜିଲ୍ଲା ଭାବେ ଗଞ୍ଜାମରେ ‘ମଧୁ’ ଆପ୍‌ର ଶୁଭାରମ୍ଭ କଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ; ମଧୁ ଆପ୍‌ ସମ୍ପର୍କରେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ ସହ କଥା ହେଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ, ଆପ୍‌ ଜରିଆରେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ହାତପାହାନ୍ତାରେ ଶିକ୍ଷା ବ୍ୟବସ୍ଥା ପାଇପାରିବେ, ଆପ୍‌ରେ ରହିବ ପଞ୍ଚମଠାରୁ ଅଷ୍ଟମ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପାଠ୍ୟକ୍ରମର ସିଲାବସ୍, ଏହା ସହ ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀ ଡ୍ରିମ୍‌ ପରୀକ୍ଷାର ସମସ୍ତ ପ୍ରଶ୍ନ ଓ ଉତ୍ତର ରହିବ

Read more

ପୁରୀ କୁମ୍ଭାରପଡ଼ା ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା: ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଜିତେନ୍ଦ୍ର ସେଠୀ ସମେତ ୨ ଗିରଫ, ୩ ଅଟକ, କାଉନସେଲିଂ ଓ ମେଡିକାଲ ଖର୍ଚ୍ଚ ପାଇଁ ରେଡ୍‌କ୍ରସ ପକ୍ଷରୁ ସହାୟତା ପ୍ରଦାନ

Read more

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ମାର୍ଶାଘାଇ ଥାନା ଧନିଆପଡ଼ା ଗାଁରେ ମହିଳାଙ୍କୁ କିରାସିନି ଢାଳି ନିଆଁ ଲଗାଇ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ; ଉଧାର ଟଙ୍କା ମାଗିବାକୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ, ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ କଟକ ଏସ୍‌ସିବି ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି

Read more

ଭୁବନେଶ୍ବର ନୟାପଲ୍ଲୀର ସାଇଆର୍ଯ୍ୟା ରେସିଡେନ୍ସିକୁ ସିଲ୍ କଲା ନୟାପଲ୍ଲୀ ଥାନା ପୋଲିସ, ହୋଟେଲରେ ଯୁବକ-ଯୁବତୀଙ୍କ ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡିଓ ସୁଟିଂ ହେବା ଅଭିଯୋଗ ପରେ ଗତକାଲି ୨ କର୍ମଚାରୀ ଗିରଫ ହୋଇଥିଲେ, ଚଢ଼ାଉ ପରେ ହୋଟେଲ ସହ ଚୁକ୍ତି ରଦ୍ଦ କଲା OYO

Read more

ଅନୁଗୁଳ ଓ ଢେଙ୍କାନାଳରେ ୨ ଲାଞ୍ଚୁଆ କିରାଣି ଗିରଫ

ଢ଼େଙ୍କାନାଳ: ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲ୍ଲା ବନ୍ଦୋବସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟର ଜଣେ ବରିଷ୍ଠ କିରାଣୀ ସୋମବାର ଲାଞ୍ଚ ନେଉଥିବା ବେଳେ ଢେଙ୍କାନାଳ ଭିଜିଲାନ୍ସ ହାତରେ ଧରାପଡ଼ିଛନ୍ତି। ଗିରଫ କିରାଣୀଙ୍କ ନାମ ଅକ୍ଷୟ

Read more

ଦୁର୍ନୀତି ଅଭିଯୋଗରେ ବୌଦ୍ଧ ଜିଲ୍ଲା ହରଭଙ୍ଗା ବିଡିଓ ରବୀନ୍ଦ୍ର ଶତପଥୀ ନିଲମ୍ବିତ: ଆର୍ଥିକ ଅନିୟମିତତା ଅଭିଯୋଗରେ ୨ ସରପଞ୍ଚ ମଧ୍ୟ ନିଲମ୍ବିତ, ବାଲେଶ୍ବର ସୋର ବ୍ଲକ ଦାରପୁର ସରପଞ୍ଚ ଅଭିମନ୍ୟୁ ଜେନା ଓ ଗଞ୍ଜାମ ଦିଗପହଣ୍ଡି ବ୍ଲକ ଆଙ୍କରୋଡା ସରପଞ୍ଚ ଉଷାନ୍ତ ସାହୁ ବି ନିଲମ୍ବିତ

Read more