ଅଭିଲେଖାଗାର ଠାରେ ଅଭିଲେଖ ସପ୍ତାହ ପାଳନ : ପ୍ରଦର୍ଶିତ ହେଲା ମହାତ୍ମାଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ଓଡିଶା ଗ୍ରସ୍ତର ବିବରଣୀ

ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟ ଅଭିଲେଖାଗାର ଠାରେ ଆଜି ଅଭିଲେଖ ସପ୍ତାହ ପାଳନ ଆରମ୍ବ ହୋଇଯାଇଛି। ଏହି ଅବସରରେ ମହାତ୍ମାଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ଓଡିଶା ଗ୍ରସ୍ତର ବିବରଣୀର ଏକ ପ୍ରଦର୍ଶନୀ ଆୟୋଜନ

Read more

ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ର ଗର୍ଭବତୀ ନାବାଳିକା ରାଜସ୍ଥାନରୁ ଉଦ୍ଧାର ହେବା ଘଟଣା, ଚିଠି ଲେଖି ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ହସ୍ତକ୍ଷେପ ଲୋଡ଼ିଲେ ଦିଲ୍ଲୀ ମହିଳା କମିସନ ଅଧ୍ୟକ୍ଷା ସ୍ବାତୀ ମାଲିୱାଲ, ଚାଲାଣକାରୀଙ୍କ ଗିରଫ ଓ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଦାବି

Read more

୮ ଜିଲ୍ଲାରେ ବର୍ଷା ଓ ବଜ୍ରପାତ ନେଇ ସତର୍କ କଲା ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ, ରାତି ୧୧ଟା ୪୫ ମଧ୍ୟରେ ବର୍ଷା ଓ ବଜ୍ରପାତ ଆଶଙ୍କା, ୮ ଜିଲ୍ଲା-ଗଜପତି, ଗଞ୍ଜାମ, ନୟାଗଡ଼, ରାୟଗଡ଼ା, କନ୍ଧମାଳ, ବରଗଡ଼, ସମ୍ବଲପୁର ଓ ଝାରସୁଗୁଡ଼ାରେ ବି ହୋଇପାରେ ବର୍ଷା

Read more

ଦି ଇନ୍‌ଷ୍ଟିଚ୍ୟୁଟ୍‌ ଅଫ୍‌ କଷ୍ଟ୍‌ ଆକାଉଣ୍ଟାଟସ୍‌ ଅଫ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ ପକ୍ଷରୁ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଚାପ୍ଟର ଦ୍ୱାରା ଅର୍ଥ ବିନିଯୋଗକାରୀଙ୍କ ପାଇଁ ସଚେତନ କର୍ମଶାଳା

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଦି ଇନ୍‌ଷ୍ଟିଚ୍ୟୁଟ୍‌ ଅଫ୍‌ କଷ୍ଟ୍‌ ଆକାଉଣ୍ଟାଟସ୍‌ ଅଫ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ ଚାପ୍ଟର ଦ୍ୱାରା ଅର୍ଥ ବିନିଯୋଗକାରୀଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସଚେତନତା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜିତ ହୋଇଯାଇଛି। ଏହା ଉକ୍ତ

Read more

ଚତୁଃରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ମହିଳା ଗୋଲ୍ଡ କପ୍ ଫୁଟ୍‌ବଲ ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟ, ଭାଗନେବେ ଭାରତ, ଇରାନ, ମିଆଁମାର ଓ ନେପାଳ, ଫେବ୍ରୁଆରି ୯ରୁ ୧୫ ଯାଏ କଳିଙ୍ଗ ଷ୍ଟାଡିଅମରେ ହେବ ମ୍ୟାଚ୍, ଶନିବାର ମିଆଁମାର-ନେପାଳ ଓ ଭାରତ-ଇରାନ ମ୍ୟାଚ୍

ଭୁବନେଶ୍ବର: ଓଡ଼ିଶା ମହିଳା ଫୁଟବଲ୍‌ରେ ନୂଆ ଅଧ୍ୟାୟ ଯୋଡ଼ି ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ସ୍ଥାନୀୟ କଳିଙ୍ଗ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ଗୋଲ୍ଡ କପ୍ ଫୁଟ୍‌ବଲ୍ ପ୍ରତିଯୋଗିତା

Read more

BJP ଯୁବମୋର୍ଚ୍ଚା ବିକ୍ଷୋଭ ନେଇ ପୋଲିସ କମିସନରଙ୍କ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା, BJP ଯୁବମୋର୍ଚ୍ଚାର ବିକ୍ଷୋଭ ଆଇନସମ୍ମତ ନଥିଲା, ଆନ୍ଦୋଳନ ପାଇଁ BJP ଯୁବମୋର୍ଚ୍ଚାକୁ ଅନୁମତି ମିଳି ନଥିଲା, ୧୪୪ ଧାରା ଅଞ୍ଚଳରେ କର୍ମୀମାନେ ପଶିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ, ୪୦୦ରୁ ଅଧିକ କର୍ମୀଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି

Read more
Please wait...

Subscribe for News Updates

Want to be notified when our article is published? Enter your email address and name below to be the first to know.