ବ୍ରହ୍ମପୁର ରେଳଷ୍ଟେସନ ରୋଡରେ ଥିବା ୨ ମଦ ଦୋକାନୀଙ୍କୁ ଜରିମାନା: ଦୋକାନ ଆଗରେ ଅଳିଆ ପକାଇବାରୁ ୨ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଜରିମାନା ଆଦାୟ, ଅନ୍ୟ ୫ ଦୋକାନୀଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ୧୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଲେଖାଏଁ ଜରିମାନା, ସ୍ଵଚ୍ଛତା ଯାଞ୍ଚ ବେଳେ ଜରିମାନା ନିର୍ଦେଶ ଦେଲେ ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲାପାଳ

Read more

ରାଜଧାନୀର ଜନଗହଳି ଥିବା ରାସ୍ତାରେ ବେଆଇନ ପାର୍କିଂ କଲେ ହେବ କଡ଼ା କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ; ସତର୍କ କଲେ କମିସନରେଟ୍ ପୁଲିସ୍

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଓଡ଼ିଶା ଅର୍ବାନ ପୁଲିସ ଆକ୍ଟ ୨୦୦୩ ଧାରା ୨୮ ଓ ୨୯ ତଥା ଭୁବନେଶ୍ୱର-କଟକ ପୁଲିସ କମିସନ୍‌ରେଟ ଟ୍ରାଫିକ୍‌ ରୁଲ ୨୦୦୮ ଧାରା ୨୯ରୁ ୨୧

Read more

ବାଲୁକା କଳା ମାଧ୍ୟମରେ ଟ୍ରମ୍ପ ଓ ମେଲାନିଆଙ୍କୁ ସ୍ୱାଗତ କଲେ ଓଡ଼ିଆ ବାଲୁକା ଶିଳ୍ପୀ

ପୁରୀ: ଭାରତ ଗସ୍ତରେ ଆସିଥିବା ଆମେରିକା ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଡୋନାଲଡ ଟ୍ରମ୍ପଙ୍କୁ ସାରା ଦେଶ ସ୍ୱାଗତ କରିଥିବାବେଳେ ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ ତଥା ବାଲୁକା ଶିଳ୍ପୀ ମାନସ ସାହୁ ସ୍ୟାଣ୍ଡ

Read more

ରାଜଘାଟରେ ପତ୍ନୀ ମେଲାନିଆଙ୍କ ସହ ମହାତ୍ମା ଗାନ୍ଧିଙ୍କୁ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ଦେଲେ ଟ୍ରମ୍ପ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଭାରତ ଗସ୍ତରେ ଥିବା ଆମେରିକା ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଡୋନାଲଡ ଟ୍ରମ୍ପ ଆଜି ଜାତିର ପିତା ମହାତ୍ମା ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ସମାଧି ପୀଠ ରାଜଘାଟ ଯାଇଛନ୍ତି। ରାଜଘାଟ ଯାଇ ସେଠାରେ

Read more

ବିଭିନ୍ନ ପୋଲିସ ଜିଲ୍ଲାରେ ସୃଷ୍ଟି ହେବ ୫ ଶହ ଟ୍ରାଫିକ୍‌ ପୋଲିସ ପଦବୀ: ପଦବୀ ସୃଷ୍ଟି ପ୍ରସ୍ତାବକୁ ରାଜ୍ୟପାଳ ମଞ୍ଜୁରି ଦେଇଥିବା ସୂଚନା, ଗୋଟିଏ ଡିଏସ୍‌ପି ଓ ୧୧୮ଟି ସବ୍‌ଇନ୍‌ସ୍ପେକ୍ଟର ପଦବୀ ସୃଷ୍ଟି ହେବ

Read more

ଦୁର୍ନୀତି ପ୍ରତି ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ଶୂନ୍ୟ ସହିଷ୍ଣୁତା ନୀତି; ଆଉ ୬ ଲାଞ୍ଚୁଆ ଅଧିକାରୀ ଚାକିରିରୁ ବରଖାସ୍ତ, ପେନ୍‌ସନ ବି ବନ୍ଦ, ଆଉ ୨ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ ଅବସର ଦେଲେ ସରକାର, ଏଯାଏ ରାଜ୍ୟରେ ବିଦା ହେଲେଣି ୮୯ ଲାଞ୍ଚୁଆ ଅଧିକାରୀ

Read more

ପରୀକ୍ଷା ଦେବା ପାଇଁ ଗଲା ବେଳେ ସାଇକେଲରୁ ଖସି ପଡ଼ି ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ର

ଝାରସୁଗୁଡ଼ା: ଜଣେ ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ର ମାଟ୍ରିକ୍ ପରୀକ୍ଷା ଦେବା ଲାଗି ନିଜ ଗାଁରୁ ସାଇକେଲରେ ବାହାରିଥିଲେ। ହେଲେ ପରୀକ୍ଷା ଦେବା ବାଟରେ ତାଙ୍କର ପ୍ରାଣବାୟୁ ଉଡ଼ିଯାଇଥିଲା।

Read more

କାଜୁ ଜଙ୍ଗଲରେ ନିଆଁ ଲାଗି ଜଳିଗଲା ୨୦୦ରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ କାଜୁ ଗଛ

ମହାକାଳପଡ଼ା: କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଜିଲା ମହାକାଳପଡ଼ା ବ୍ଲକ ବାହାକୁଦ କାଜୁ ଜଙ୍ଗଲରେ ରବିବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ନିଆଁ ଲାଗି ୨୦୦ରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ କାଜୁ ଗଛ ଜଳିଯାଇଛି। ଖବର ପାଇ

Read more

ସାବରମତୀ ଆଶ୍ରମରେ ଅରଟ ଚଳାଇଲେ ଟ୍ରମ୍ପ୍‌ ଓ ମେଲାନିଆ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଅହମଦାବାଦ ବିମାନ ବନ୍ଦରରେ ଭବ୍ୟ ସ୍ୱାଗତ କରାଯିବା ପରେ ଆମେରିକାର ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଡୋନାଲ୍‌ଡ୍‌ ଟ୍ରମ୍ପ୍‌, ଫାଷ୍ଟ୍‍ ଲେଡି ମେଲାନିଆ ଏବଂ ଭାରତର ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ

Read more

ଦୁଇଦିନିଆ ଭାରତ ଗସ୍ତରେ ଆସି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ପରିବାର ସହ ଅହମଦାବାଦରେ ପହଞ୍ଚିଲେ ଡୋନାଲ୍‌ଡ୍‌ ଟ୍ରମ୍ପ୍‌

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଦୁଇଦିନିଆ ଭାରତ ଗସ୍ତରେ ଆସି ସୋମବାର ପୂର୍ବାହ୍ନରେ ଆମେରିକାର ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଡୋନାଲ୍‌ଡ୍‌ ଟ୍ରମ୍ପ୍‌ ଅହମଦାବାଦରେ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି। ବିମାନ ବନ୍ଦରରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ କରମର୍ଦ୍ଦନ ଓ

Read more