ଅନନ୍ତନାଗ ବସଷ୍ଟାଣ୍ଡ ନିକଟରେ ପେଟ୍ରୋଲିଂ କରୁଥିବା ସିଆରପିଏଫର ୧୧୬ ବାଟାଲିୟନ ଉପରକୁ ଆତଙ୍କବାଦୀମାନଙ୍କ ଆକ୍ରମଣ

ଶ୍ରୀନଗର: ଜାମ୍ମୁ ଓ କାଶ୍ମୀରର ଅନନ୍ତନାଗ ଜିଲ୍ଲାରେ ଆଜି ହୋଇଥିବା ଆତଙ୍କବାଦୀ ଆକ୍ରମଣରେ ୫ ଜଣ ସିଆରପିଏଫ ଯବାନ ସହିଦ ହୋଇଥିବାବେଳେ ୩ ଜଣ ଯବାନ ଆହତ

Read more

ଧୂଳିଝଡ଼ ଯୋଗୁଁ ଦିଲ୍ଲୀ ବିମାନବନ୍ଦରରେ ବିମାନଗୁଡ଼ିକର ଉଡାଣ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଦେଶର ପଶ୍ଚିମଭାଗରେ ଏବେ ସମ୍ଭାବ୍ୟ ବାତ୍ୟା ବାୟୁ ଯୋଗୁଁ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ଲାଗି ରହିଥିବାବେଳେ ଓଡ଼ିଶା ଓ ସମଗ୍ର ଉତ୍ତରଭାରତରେ ପ୍ରବଳ ଗ୍ରୀଷ୍ଣପ୍ରବାହ ଲାଗି ରହିଛି

Read more

ଜୁଲାଇ ୭ରେ ରିପୋର୍ଟ ଦେବା ଲାଗି ନବୀନଙ୍କ ମନ୍ତ୍ରୀମଣ୍ଡଳରେ ପୁରୁଣା ଚିନ୍ତିତ ନୁହନ୍ତି, ନୂଆ ଅଧିକ ତତ୍ପର

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ପଞ୍ଚମ ଥର ପାଇଁ କ୍ଷମତା ଗାଦିକୁ ଆସିବା ପରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ପ୍ରଶାସନକୁ ଅଧିକ ଦକ୍ଷ ଓ ଉତ୍ତରଦାୟୀ କରିବା ଉପରେ ଗୁରୁତ୍ୱ ଆରୋପ

Read more

ଜାମ୍ମୁ ଓ କାଶ୍ମୀରରେ ଆଉ ୬ ମାସ ବଢ଼ିଲା ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଶାସନର ଅବଧି, ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଶାସନ ଅବଧି ବୃଦ୍ଧି ନିଷ୍ପତ୍ତିକୁ କେନ୍ଦ୍ର କ୍ୟାବିନେଟ୍‌ର ମଞ୍ଜୁରି, J&Kରେ ୩ ଜୁଲାଇରୁ ଆଉ ୬ ମାସ ଚାଲିବ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଶାସନ

Read more

ରାତି ୯ଟା ୩୦ ସୁଦ୍ଧା ରାଜ୍ୟର ୧୪ ଜିଲ୍ଲାକୁ ବର୍ଷା ଓ ବଜ୍ରପାତ ଆଶଙ୍କା, ୧୪ ଜିଲ୍ଲା-ସୁନ୍ଦରଗଡ଼, କେନ୍ଦୁଝର, ମୟୂରଭଞ୍ଜ, ଗଞ୍ଜାମ, କନ୍ଧମାଳ, ଗଜପତି, କୋରାପୁଟ, ମାଲକାନଗିରି, ଢେଙ୍କାନାଳ, ଅନୁଗୁଳ, ବରଗଡ଼, ନୂଆପଡ଼ା, ସମ୍ବଲପୁର ଓ ଝାରସୁଗୁଡ଼ାରେ ବି ହୋଇପାରେ ବଜ୍ରପାତ

Read more

ଛିଡ଼ା ହୋଇଥିବା ଟ୍ରକକୁ ପିଟିଲା କାର, ୫ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ,୩ ଆହତ

ଚିତୁର: ଆନ୍ଧ୍ରପ୍ରଦେଶର ଚିତୁର ଜିଲ୍ଲାରେ ରେଣିଗୁଣ୍ଟା ମଣ୍ଡଳ ପାଖରେ ଏକ ଭୟଙ୍କର ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ୫ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି ଏବଂ ୩ଜଣ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି। ଏକ କାର

Read more

୧୭୦ ଫୁଟ୍‌ ଗଭୀର ବୋରୱେଲରେ ଖସିପଡ଼ିଛି ୨ ବର୍ଷର ବାଳକ, ଉଦ୍ଧାର କାର୍ଯ୍ୟ ଜାରି

ସଙ୍ଗ୍‌ରୁର୍‌: ଗୁରୁବାର ଅପରାହ୍ଣରେ ପଞ୍ଜାବର ସଙ୍ଗ୍‌ରୁର୍‌ ଜିଲ୍ଲାର ଗୋଟାଏ ଗାଁରେ ୧୭୦ ଫୁଟ୍‌ ଗଭୀର ଗୋଟାଏ ମୁକୁଳା ବୋରୱେଲ ମଧ୍ୟକୁ ପ୍ରାୟ ଦୁଇ ବର୍ଷର ଜଣେ ବାଳକ

Read more

ବିଜେପି ସାଂସଦ ହେମାମାଳିନୀ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ମମତା ବାନାର୍ଜୀଙ୍କୁ ନେଇ କଡ଼ା ଟିପ୍ପଣୀ

ମଥୁରା: ଲୋକପ୍ରିୟ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତଥା ବିଜେପି ସାଂସଦ ହେମାମାଳିନୀ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ମମତା ବାନାର୍ଜୀଙ୍କୁ ନେଇ କଡ଼ା ଟିପ୍ପଣୀ  କରିଛନ୍ତି । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ

Read more

ପୁଲ୍‌ଓ୍ଵାମାରେ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର୍‌, ଚାରି ଆତଙ୍କବାଦୀ ନିହତ 

ଶ୍ରୀନଗର: ଶୁକ୍ରବାର ସକାଳେ ଦକ୍ଷିଣ କଶ୍ମୀରରେ ନିରାପତ୍ତା ବଳ ଚାରିଜଣ ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କୁ ଗୁଳି ମାରି ହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି। ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅଛନ୍ତି ଆତଙ୍କବାଦୀ ପାଲଟି ଥିବା ଜଣେ ପୂର୍ବତନ

Read more