ବରମୁଣ୍ଡାରେ ହେବ ଅତ୍ୟାଧୁନିକ ବସ୍‌ ଟର୍ମିନାଲ୍‌

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଜ୍ୟର ସବୁଠୁ ଅଧିକ ବସ୍‌ ଚଳାଚଳ କରୁଥିବା ବରମୁଣ୍ଡା ବସଷ୍ଟାଣ୍ଡକୁ ନୂଆ ରୂପ ଦିଆଯିବ। ଏଠାରେ ଏକ ଅତ୍ୟାଧୁନିକ ବସ୍‌ ଟର୍ମିନାଲ ନିର୍ମାଣ ହେବ। ଏଥିପାଇଁ

Read more

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ାରେ ଏନକାଉଣ୍ଟର: ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟାର ବିଭୁ ସାହୁ ଗୁରୁତର

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା :ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟାର ବିଭୁ ସାହୁ ଓରଫ ପ୍ରତାପ ସାହୁ ବୁଧବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ପୋଲିସ ଏନକାଉଣ୍ଟରର ଶିକାର ହୋଇଛନ୍ତି। ତାଙ୍କର ଉଭୟ ଗୋଡରେ ଗୋଟିଏ ଲେଖାଏ

Read more

ପାନୀୟ ଜଳର ଘୋର ଅଭାବ ଯୋଗୁଁ ପର୍ଯ୍ୟଟକମାନଙ୍କୁ ସିମଲା ମନା।

ସିମଲା : ସିମଲାରେ ଏବେ ପାନୀୟ ଜଳର ଘୋର ଅଭାବ ଦେଖାଦେଇଛି। ଯାହାଫଳରେ ପାଣି ପାଇଁ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ବହୁତ ହଇରାଣ ହେବାକୁ ପଡୁଛି। ଏହାକୁ ନେଇ ସ୍ଥାନୀୟ

Read more

ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ହୁଣ୍ଡିରୁ ମିଳିଛି ୧୮ କେଜି ସୁନା, ୧୨୦ କେଜିରୁ ଅଧିକ ରୁପା

ପୁରୀ : ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ମହାପ୍ରଭୁଙ୍କ ହୁଣ୍ଡିରୁ ଯାହା ଦାନ ମିଳୁଛି, ସେ ସବୁକୁ ପ୍ରତିଦିନ ଗଣାଯାଇ, ତାର ହିସାବକୁ ସାର୍ବଜନୀନ କରାଯାଉଛି। ବ୍ୟାଙ୍କ ପ୍ରତିନିଧିଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ଟଙ୍କା

Read more

ପୁଲିସ ନାଁରେ ଝିଅଙ୍କୁ ବିବାହ ପ୍ରଲୋଭନ : ନକଲି ପୁଲିସକୁ ଗିରଫ କଲା ଅସଲି ପୁଲିସ

ସମ୍ବଲପୁର: ଗୋବିନ୍ଦପୁର ଥାନା ପୁଲିସ ବୁଧବାର ଜଣେ ନକଲି ପୁଲିସକୁ ଗିରଫ କରିଛି। ପୁଲିସ କହିବା ଅନୁସାରେ ଯୁବକ ଜଣକ ବିଭିନ୍ନ ଥାନାଞ୍ଚଳରେ ନିଜକୁ ପୁଲିସର ସ୍ପେସାଲ୍‌

Read more

ଖୋର୍ଦ୍ଧାରେ ହେବ ନୂଆ ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ବିମାନବନ୍ଦର, ଟ୍ଵିଟ୍‌ କରି ଜଣାଇଲା ବେସାମରିକ ବିମାନ ଚଳାଚଳ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟ

ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଖୋର୍ଦ୍ଧା ନିକଟସ୍ଥ ଟାଙ୍ଗିଆପଡ଼ାକୁ ବିଜୁ ପଟ୍ଟନାୟକ ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ବିମାନବନ୍ଦର ସ୍ଥାନାନ୍ତର ହେବ। ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଟାଉନ୍‌ରୁ ୩କିମି ଦୂରରେ ଖୋର୍ଦ୍ଧା-ହଳଦିଆ ରାସ୍ତା ନିକଟରେ ଗୁରୁଜଙ୍ଗ ନବୋଦୟ

Read more

ବିଗ୍‌ ବଜାରର ରୂପଶ୍ରୀ ରଜ ପ୍ରତିଯୋଗିତା : ଚୟନ ପ୍ରକ୍ରିୟା ମେ’ ୩୧ରୁ ଜୁନ୍‌ ୬ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିବ

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ବିଗ୍‌ ବଜାର ପକ୍ଷରୁ ରୂପଶ୍ରୀ ରଜ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ବିଷୟରେ ଘୋଷଣା କରାଯାଇଛି। ଆଜି ମାର୍କେଟ୍‌ ବିଲ୍‌ଡିଂ ପରିସରରେ ବିଗ୍‌ ବଜାର ପକ୍ଷରୁ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ

Read more

ଏଲ୍‌ଜିର ନୂଆ ଓ୍ଵାଟର୍‌ ପ୍ୟୁରିଫାୟର୍‌ ‘ପ୍ୟୁରିକେୟାର’ ବଜାର ପ୍ରବେଶ

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଏଲ୍‌ଜି ଇଲେକ୍‌ଟ୍ରୋନିକ୍ସ ଇଣ୍ଡିଆ ପକ୍ଷରୁ ‘ପ୍ୟୁରିକେୟାର’ ନାମକରେ ନୂଆ ଓ୍ଵାଟର ପ୍ୟୁରିଫାୟର (ଜଳ ବିଶୋଧକ ଯନ୍ତ୍ର)କୁ ଉନ୍ମୋଚନ କରାଯାଇଛି। ଏହାର ମୂଲ୍ୟ ୧୬,୯୯୦ ଟଙ୍କାରୁ ଆରମ୍ଭ

Read more

ଏବର୍ଷ ଜୁଲାଇରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ପାଣିପାଗ ବିଭାଗର ପୂର୍ବାନୁମାନ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଦେଶରେ ମୌସୁମୀ ପ୍ରବେଶ କରିଗଲାଣି । କେରଳରେ ଏବେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ଚାଲିଛି । ଆସନ୍ତା ସପ୍ତାହରେ ଓଡ଼ିଶାରେ ମୌସୁମୀ ଆସିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି

Read more
Please wait...

Subscribe for News Updates

Want to be notified when our article is published? Enter your email address and name below to be the first to know.