ମହିଳା ହକି ବିଶ୍ୱକପ୍‌ ପାଇଁ ୧୮ ଜଣିଆ ଭାରତୀୟ ଦଳରେ ୪ ଓଡ଼ିଆ : ସୁନୀତା ଲାକ୍ରା, ଦିପ୍‌ଗ୍ରେସ୍‌ ଏକ୍କା, ନମିତା ଟପ୍ପୋ ଓ ଲିଲିମା ମିଞ୍ଜ୍‌

ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆଗାମୀ ମହିଳା ହକି ବିଶ୍ୱକପ୍‌ ପାଇଁ ଶୁକ୍ରବାର ଭାରତୀୟ ଦଳ ଘୋଷିତ ହୋଇଛି। ଏହି ମର୍ଯ୍ୟାଦାଜନକ ବିଶ୍ୱକପ୍‌ ପାଇଁ ହକି ଇଣ୍ଡିଆ ଚୂଡ଼ାନ୍ତ ୧୮

Read more

ନୟାଗଡ଼ ହରିଜନ ସାହିରେ ମଦ ପିଇ ଶବଦାହ କରିବାକୁ ଯାଇ ଚାରିଜଣ ନିଆଁରେ ପୋଡ଼ିଗଲେ

ନୂଆଗାଁ : ନୟାଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲା ନୂଆଗାଁ ବ୍ଲକ୍‌ ଓଡ଼ଗାଁ ଥାନା ବାହାଡ଼ାଝୋଲା ହରିଜନ ସାହିରେ ଶବଦାହ କରିବାକୁ ଯାଇ ଚାରିଜଣ ନିଆଁରେ ପୋଡ଼ି ହୋଇଯିବା ଘଟଣା ସାଧାରଣରେ

Read more

ବ୍ରିଟେନ ରାଣୀ ଏଲିଜାବେଥଙ୍କ ଦରମା ବଢିଲା : ୪୧.୯ ନିୟୁତରୁ ୧୩ ପ୍ରତିଶତ ବୃଦ୍ଧି ଘଟି ୪୭.୪ ନିୟୁତ ଡଲାର ହେଲା

ଲଣ୍ଡନ : ବ୍ରିଟେନର ରାଣୀ ଏଲିଜାବେଥ-୩ୟ ଙ୍କ ଦରମା ବଢିଯାଇଛି । ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଲେ ମଧ୍ୟ ଏହା ସତ୍ୟ । ବ୍ରିଟିଶ ସରକାର ରାଣୀଙ୍କୁ ଏକ ରାଜକୀୟ

Read more

ଆଜିଠାରୁ ଅଣସର ଦର୍ଶନ : ଅଲାରନାଥ ପୀଠ ଚଳଚଞ୍ଚଳ

ବ୍ରହ୍ମଗିରି : ପବିତ୍ର ସ୍ନାନ ପୂର୍ଣ୍ଣିମାରେ ନୀଳକନ୍ଦର ନିବାସୀ ଚତୁର୍ଦ୍ଧାମୂର୍ତ୍ତି ଜ୍ୱର ପୀଡିତ ହୋଇ ଅଣସର ପିଣ୍ଡିକୁ ବିଜେ କରିଛନ୍ତି। ଅଣସର ପିଣ୍ଡିକୁ ବିଜେ ସମୟରେ ଭକ୍ତ

Read more

‘ଇଣ୍ଡିଆ ଟୁଡେ’ର ଆଇନ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟ ର‍୍ୟାଙ୍କିଙ୍ଗ୍‌ : ତୃତୀୟରେ କଟକ ଜାତୀୟ ଆଇନ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟ

ଭୁବନେଶ୍ୱର : ‘ଇଣ୍ଡିଆ ଟୁଡେ’ ପତ୍ରିକା ପକ୍ଷରୁ ପ୍ରକାଶିତ ଦେଶର ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଆଇନ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟଗୁଡ଼ିକ ମଧ୍ୟରେ କଟକସ୍ଥିତ ଜାତୀୟ ଆଇନ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟ ତୃତୀୟ ସ୍ଥାନ ହାସଲ କରିଛି।

Read more

ବଡବିଲ: ୧୧ ବର୍ଷ ଝିଅ ଆତ୍ମହତ୍ୟାର ୨୪ ଘଣ୍ଟା ପରେ ବେକରେ ଫାଶି ଦେଇ ଝୁଲିପଡ଼ିଲା ମାଆ, ଅନାଥ ହୋଇଗଲା ୪ ବର୍ଷର ଶିଶୁ ପୁତ୍ର

ବଡ଼ବିଲ: ମାଆ ଭୋଜିକୁ ସାଙ୍ଗରେ ନ ନେବାରୁ ୧୧ ବର୍ଷର ଝିଅ ବେକରେ ରଶି ଳଗାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟର କଲା। ଆଉ ଝିଅର ଏହି ଆକସ୍ମିକ ମୃତ୍ୟୁରେ ଭାଙ୍ଗି

Read more

ଓଡ଼ିଶାର ଚଣ୍ଡିଖୋଲରେ ଭୂମି ତଳେ ନିର୍ମାଣ ହେବ ୨.୫ ନିୟୁତ ମେଟ୍ରିକ ଟନର ଦେଶର ବୃହତ୍ତମ ଜରୁରୀକାଳୀନ ତୈଳ ଭଣ୍ଡାର

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଓଡ଼ିଶାର ଚଣ୍ଡିଖୋଲଠାରେ ଭାରତ ସରକାର ନିର୍ମାଣ କରିବେ ଷ୍ଟ୍ରାଟର୍ଜିକ ପେଟ୍ରୋଲିୟମ ରିଜର୍ଭ ବା ଜରୁରୀକାଳୀନ ତୈଳ ଭଣ୍ଡାର । ଏହାର ଧାରଣ କ୍ଷମତା ୪

Read more

କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ମଂଜୁରୀ : ୟୁଜିସି ବଦଳରେ ଗଠନ ହେବ ଭାରତୀୟ ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷା ଆୟୋଗ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ନେହେରୁ ଯୁଗର ଆଉ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରତିଷ୍ଠାନ ବଦଳିବାକୁ ଯାଉଛି । ସରକାର ବିଶ୍ୱ ବିଦ୍ୟାଳୟ ଅନୁଦାନ ଆୟୋଗ ବା ୟୁଜିସି ବଦଳରେ ଏକ

Read more
Please wait...

Subscribe for News Updates

Want to be notified when our article is published? Enter your email address and name below to be the first to know.