ଗ୍ୟାସ୍‌ ଦର ବଢ଼ିଲା : ସବ୍‌ସିଡି ଯୁକ୍ତ ଏଲପିଜି ସିଲିଣ୍ଡରର ମୂଲ୍ୟ ୨ଟଙ୍କା ୩୪ ପଇସା, ସବ୍‌ସିଡି ନଥିବା ଏଲ୍‌ପିଜି ସିଲିଣ୍ଡରର ମୂଲ୍ୟ ୪୮ ଟଙ୍କା

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ପେଟ୍ରୋଲ ଓ ଡିଜେଲ ଦର ଲଗାତାର ବଢ଼ିବା ପରେ ଏବେ ଏଲପିଜି ବି ମହଙ୍ଗା ହୋଇଛି। ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ସବ୍‌ସିଡି ଯୁକ୍ତ ଏଲପିଜି ସିଲିଣ୍ଡରର

Read more

ଯୁକ୍ତ ଦୁଇରେ ନାମଲେଖା ପାଇଁ ଆଜିଠୁ ଆବେଦନ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଆରମ୍ଭ

ଆଜିଠାରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି ଯୁକ୍ତ ଦୁଇ ନାମଲେଖା ପ୍ରକ୍ରିୟା। ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ଆଜିଠୁ ଯୁକ୍ତ ଦୁଇ ପ୍ରଥମ ବର୍ଷରେ ନାମଲେଖାଇବା ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିପାରିବେ। ରାଜ୍ୟରେ ଥିବା ସମସ୍ତ

Read more

ରାଜ୍ୟ ସରକାର ଆରମ୍ଭ କଲେ କର୍ମଜୀବୀ ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କ ପାଇଁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବୀମା ଯୋଜନା’

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ୨୦୧୮ ଜୁନ ପହିଲାରୁ କର୍ମଜୀବୀ ସାମ୍ବାଦିକମାନଙ୍କ ନିମନ୍ତେ ‘ଗୋପବନ୍ଧୁ ସାମ୍ବାଦିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବୀମା ଯୋଜନା’ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିବା ପାଇଁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି।

Read more

ଆସନ୍ତା କାଲିଠାରୁ ଓଡ଼ିଶାରେ ଲାଗୁ ହେବ ଇ-ୱେ ବିଲ ବ୍ୟବସ୍ଥା

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଆସନ୍ତା କାଲିଠାରୁ ଓଡ଼ିଶା ସମେତ ଆଉ ୫ଟି ରାଜ୍ୟ ପଞ୍ଜାବ, ଜାମ୍ମୁ ଓ କାଶ୍ମୀର, ମିଜୋରାମ, ଗୋଆ, ଛତିଶଗଡରେ ଆନ୍ତଃରାଜ୍ୟ ଇ-ୱେ ବିଲ ଲାଗୁ

Read more

କମ୍ୟୁନିଟି ପୁଲିସ ବିଭାଗରେ ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଓଡିଶା ପୁଲିସକୁ ସମ୍ମାନ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଏଫ୍‌ଆଇସିସିଆଇ ପ୍ରେକ୍ଷାଳୟରେ ସ୍ମାର୍ଟ ପୁଲିସିଂ ପୁରସ୍କାର – ୨୦୧୮ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଛି। ଦେଶରେ କାର୍ଯ୍ୟରତ ପୁଲିସ, ସୀମା ସୁରକ୍ଷା ବାହିନୀ, ସିଆରପିଏଫ ଯବାନଙ୍କ ସମେତ ରାଜ୍ୟ

Read more

ଝାରସୁଗୁଡ଼ା: ଆଇଓସିଏଲ୍‌ ପାଇପ ଲାଇନ୍‌ରୁ ୪୦,୦୦୦ ଲିଟର ଡିଜେଲ ଚୋରି

ଝାରସୁଗୁଡ଼ା: ଇଣ୍ଡିଆନ୍‌ ଅଏଲ କର୍ପୋରେସନ୍‌ ଲିମିଟେଡ୍‌(ଆଇଓସିଏଲ୍‌)ର ପାଇପ ଲାଇନ୍‌ରୁ ୪୦,୦୦୦ ହଜାର ଲିଟର ଡିଜେଲ ଚୋରି ହୋଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ଝାରସୁଗୁଡ଼ାରୁ ରାଞ୍ଚି ଯାଇଥିବା ଆଇଓସିଏଲ୍‌ ପାଇପ୍‌

Read more

ରାଜଧାନୀରେ ଚିକିତ୍ସା ହେବାକୁ ଆସିଥିବା ମୋଷ୍ଟ ଓ୍ଵାଣ୍ଟେଡ୍‌ ନକ୍ସଲ ନେତା ଗିରଫ

ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆଜି ଦିନ ପ୍ରାୟ ସାଢ଼େ ୩ଟା ବେଳେ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗର ମୋଷ୍ଟ ଓ୍ଵାଣ୍ଟେଡ୍‌ ନକ୍ସଲ ନେତାଙ୍କୁ କୋଲକାତା କ୍ରାଇମ୍‌ବ୍ରାଞ୍ଚର ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଟିମ୍‌ ଭୁବନେଶ୍ୱରରୁ ଗିରଫ କରିଛନ୍ତି।

Read more

ଖୋର୍ଧା ଟାଙ୍ଗିଆପଡ଼ାଠାରେ ୧୪୯୮ ଏକରରେ ହେବ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ବିମାନ ବନ୍ଦର

ଖୋର୍ଧା : ଖୋର୍ଧା ବ୍ଲକର ଟାଙ୍ଗିଆପଡ଼ାଠାରେ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ବିମାନ ବନ୍ଦର ପ୍ରତିଷ୍ଠା କରାଯିବ। ଏଥିପାଇଁ ବେସରକାରୀ ବିମାନ ଚଳାଚଳ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟ ପକ୍ଷରୁ ବୁଧବାର ଟ୍ଵିଟ୍‌ ଯୋଗେ ସୂଚନା

Read more
Please wait...

Subscribe for News Updates

Want to be notified when our article is published? Enter your email address and name below to be the first to know.