ବିଷ୍ଣୁଙ୍କୁ ନୂଆ ଜୀବନ ୧୬ଘଣ୍ଟା ପରେ ଛାତିରୁ ବାହାରିଲା କାଠଖୁଣ୍ଟା : ଏସ୍‌ସିବିରେ ସଫଳ ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର

କଟକ,: ଦୀର୍ଘ ୧୬ଘଣ୍ଟାର ଯନ୍ତ୍ରଣାରୁ ମିଳିଲା ମୁକ୍ତି। ୧୪ବର୍ଷର ବିଷ୍ଣୁ ମହକୁଡ଼ ପାଇଲେ ନୂଆ ଜୀବନ। ଗୁରୁବାର ତାଙ୍କ ଛାତିରେ ପଶି ଯାଇଥିବା କାଠ ଖୁଣ୍ଟାକୁ ଆଜି

Read more

ମଦୁଆ ଚାଳକଙ୍କୁ ସାବାଡ୍‌ କରିବା ପାଇଁ ନୂଆ ରଣନୀତି : ୬୧୯ ଥାନାକୁ ‘ବ୍ରେଥ୍‌ ଆନାଲାଇଜର୍‌’ ଅନୁମତି

କଟକ: ମଦୁଆ ଚାଳକଙ୍କୁ ସାବାଡ୍‌ କରିବା ପାଇଁ ନୂଆ ରଣନୀତି। ଏଣିକି କେବଳ ସହରାଞ୍ଚଳ ନୁହେଁ, ରାଜ୍ୟର ସମସ୍ତ ଗ୍ରାମାଞ୍ଚଳ ପୁଲିସ ବି ବ୍ରେଥ୍‌ ଆନାଲାଇଜର୍‌ ବା

Read more

ଚନ୍ଦ୍ରଭାଗା ହେବ ଓଡ଼ିଶାର ପ୍ରଥମ ବ୍ଲୁ ଫ୍ଲାଗ୍‌ ବିଚ୍‌

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ନୂଆ ରୂପ ନେବ ଚନ୍ଦ୍ରଭାଗା ବେଳାଭୂମି। ବଦଳିବ ପର୍ଯ୍ୟଟକ ଉପଯୋଗୀ ପରିସରର ଚିତ୍ର। ୧ କିଲୋମିଟର ପରିମିତ ବେଳାଭୂମି ଅଞ୍ଚଳ ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ମାନରେ ସଜେଇ ହେବ।

Read more

ଯୁକ୍ତ୨ ନାମଲେଖା ଆରମ୍ଭ : ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ୫୯ କଲେଜର ୧୭ ହଜାର ସିଟ୍‌

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଉଚ୍ଚ ମାଧ୍ୟମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟ (ଯୁକ୍ତ୨ କଲେଜ)ରେ ନାମଲେଖା ପାଇଁ ଆଜିଠାରୁ ଆବେଦନ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି। ବିଗତ ବର୍ଷଗୁଡ଼ିକ ପରି ଏଥର ମଧ୍ୟ ଅନ୍‌ଲାଇନ୍‌ ମଧ୍ୟରେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ

Read more

ଶ୍ରୀଲିଙ୍ଗରାଜଙ୍କ ଶୀତଳଷଷ୍ଠୀ ପ୍ରସ୍ତୁତି : ୧୨ଟାରୁ ବରାନୁଗମନ, ୪ଟା ମଧ୍ୟରେ ବିବାହ

ପୁରୁଣା ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଆସନ୍ତା ୧୭ ତାରିଖରେ ଶ୍ରୀ ଲିଙ୍ଗରାଜ ମହାପ୍ରଭୁଙ୍କ ବିବାହ ଓ ୧୮ ତାରିଖରେ ଶୀତଳଷଷ୍ଠୀ ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ମନ୍ଦିର ପ୍ରଶାସନ ପକ୍ଷରୁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଆରମ୍ଭ

Read more

ସିଙ୍ଗାପୁର ‘ଜାତୀୟ ରାସ୍ନା ଉଦ୍ୟାନ’ରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦିଙ୍କ ନାଁ’ରେ ରାସ୍ନାଫୁଲ

ସିଙ୍ଗାପୁର: ଆଜି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କ ସିଙ୍ଗାପୁରସ୍ଥିତ ‘ଜାତୀୟ ରାସ୍ନା ଉଦ୍ୟାନ’ ଦଶର୍ନର ସ୍ମାରକୀ ସ୍ୱରୂପ ତାଙ୍କ ନାମାନୁସାରେ ଏକ ଜାତୀୟ ରାସ୍ନାଫୁଲକୁ ନାମିତ କରାଯାଇଛି। ତିନି

Read more

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପରୀକ୍ଷା ପରେ ଭାବପ୍ରବଣ ହୋଇପଡ଼ିଲେ ବିଧାୟକ ପ୍ରଭାତ ବିଶ୍ୱାଳ: କ୍ୟାମେରା ସାମ୍ନାରେ କାନ୍ଦି ପକାଇଲେ

କଟକ : କ୍ୟାମେରା ଆଗରେ କୋହକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିପାରିଲେନି ବିଧାୟକ ପ୍ରଭାତ ବିଶ୍ୱାଳ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟବସ୍ଥା ଗୁରୁତର ହେବାରୁ ତାଙ୍କର  ସିଟି ସ୍କାନ କରାଯାଇଥିଲା। ଏଥିଲାଗି କଟକ

Read more

ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ: ପୁରୁଲିଆର ଏକ ବିଜୁଳି ଖୁଣ୍ଟିରେ ପୁଣି ଜଣେ ବିଜେପି କର୍ମୀଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ଶବ

କୋଲକାତା: ଶନିବାର ଦିନ ପୁରୁଲିଆର ବଳରାମପୁର ଅନ୍ତର୍ଗତ ଦଭା ଗାଁରେ ଗୋଟାଏ ବିଜୁଳି ଖୁଣ୍ଟିରେ ଜଣେ ବିଜେପି କର୍ମୀଙ୍କ ଶବ ଝୁଲୁଥିବାରୁ ଦେଖା ଯାଇଛି। ଘଟଣା ଜଣାପଡ଼ିବା

Read more
Please wait...

Subscribe for News Updates

Want to be notified when our article is published? Enter your email address and name below to be the first to know.