ଏମବିଏ ସାର୍ଟିଫିକେଟ ମିଳିବାରେ ଅନିୟମିତତା, କଲେଜ କତୃପକ୍ଷଙ୍କ ଏକଛତ୍ରବାଦ ଶାସନକୁ ବିରୋଧ କରି ବିକ୍ଷୋଭ

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଜଟଣୀ ଅଞ୍ଚଳରେ ଥିବା ଏକ ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ ଏମବିଏ କଲେଜରେ ଏମବିଏ ସାର୍ଟିଫିକେଟ ମିଳିବାରେ ଅନିୟମିତତା ଦେଖା ଦେଇଥିବା ଘଟଣାକୁ ବିରୋଧ କରି ଛାତ୍ର ଓ ଅଭିଭାବକ ମଙ୍ଗଳବାର

Read more

ବାରିପଦା:ଏକାଧିକ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିବା ନକଲି ଆଇଏଏସ ଅଟକ

ବାରିପଦା:ବାରିପଦା ପୁଲିସ ଜଣେ ନକଲି ଆଇଏଏସ ଅଫିସରଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖିଛି। ନିଜକୁ ଜଣେ ଆଇଏଏସ ଅଫିସର ଭାବେ ପରିଚୟ ଦେଇ ଏକାଧିକ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛି ଏହି

Read more

ସିଙ୍ଗାପୁର ଠାରେ କିମ୍‌ -ଟ୍ରମ୍ପଙ୍କ ଆଲୋଚନା : ସୁରକ୍ଷା ଦାୟିତ୍ୱରେ ରହିବେ ଗୁର୍ଖା ବାହିନୀ

ସିଙ୍ଗାପୁର: ଏହି ମାସର ଶେଷ ଆଡକୁ ସିଙ୍ଗାପୁର ଠାରେ ଆମେରିକା ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଡୋନାଲ୍ଡ ଟ୍ରମ୍ପ ଓ ଉତ୍ତର କୋରିଆର ଏକଛତ୍ରବାଦୀ ଶାସକ କିମ୍‌ ଜୋଙ୍ଗ ପରସ୍ପରକୁ ଭେଟିବାକୁ

Read more

ପଶ୍ଚିମ ଓଡ଼ିଶାରେ ପର୍ଯ୍ୟଟନ କ୍ଷେତ୍ରର ବିକାଶ ସମ୍ପର୍କିତ କର୍ମଶାଳା : କଳାମଣ୍ଡଳକୁ ବିଶ୍ୱ ବାଣିଜ୍ୟ କେନ୍ଦ୍ର ସହିତ ଯୋଡ଼ା ଯାଉ

ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖରପୁର : ଆଉ କିଛି ମାସ ମଧ୍ୟରେ ରାଜ୍ୟର ଝାରସୁଗୁଡ଼ା, ରାଉରକେଲା ଓ ଜୟପୁରରେ ଅତିରିକ୍ତ ୩ଟି ବିମାନବନ୍ଦର ସ୍ଥାପନ ହେବ। ଏହାପରେ ପଶ୍ଚିମ ଓଡ଼ିଶାର ପର୍ଯ୍ୟଟନ

Read more

‘ଲିଟିଲ ମିସ୍‌ ଓ୍ଵାର୍ଲଡ ପ୍ରତିଯୋଗିତା’ରେ ଭାଗ ନେବେ ଓଡ଼ିଆ ଝିଅ ଲାବଣ୍ୟା

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଓଡ଼ିଆ ଝିଅ ଏବେ କେଉଁଥିରେ କମ୍‌ ନୁହନ୍ତି। ରୂପ, ଗୁଣ ଓ ବୁଦ୍ଧିରେ ସେମାନେ ପଛରେ ନାହାନ୍ତି। ଖାଲି ନିଜ ଦେଶ ନୁହେଁ, ଦେଶ ବାହାରେ

Read more

ଓଡ଼ିଶା ଆମ୍ବ ଉତ୍ସବ ଓ କର୍ମଶାଳାର ଉଦ୍‌ଯାପନୀ ଉତ୍ସବ : ଉପଯୁକ୍ତ ବଜାର ବ୍ୟବସ୍ଥା ଉପରେ ଗୁରୁତ୍ୱ

ଖଣ୍ଡଗିରି: ଆଜିର ସମୟରେ କୃଷିଜାତ ଦ୍ରବ୍ୟର ଉତ୍ପାଦନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ମୁଖ୍ୟ ହେଉଛି ବିପଣନ ବ୍ୟବସ୍ଥା। ଉପଯୁକ୍ତ ବଜାରରେ ଚାଷୀ ତାର ଉତ୍ପାଦିତ ଦ୍ରବ୍ୟ ବିକିବାର ସୁଯୋଗ

Read more

ବିମାନବନ୍ଦରର ଭିଡ଼ କମାଇବା ପାଇଁ ଯୋଜନା: ଲାଗିଲା ୫ ଚେକ୍‌ ଇନ୍‌ କିଓସ୍କ

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ବିଜୁ ପଟ୍ଟନାୟକ ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ବିମାନବନ୍ଦରର ଯାତ୍ରୀ ଅଭିବୃଦ୍ଧି ସାରା ଦେଶରେ ସର୍ବାଧିକ ହୋଇଥିବାବେଳେ ଟର୍ମିନାଲ୍‌ରେ ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ଭିଡ଼ କମାଇବା ପାଇଁ ବିମାନବନ୍ଦର କର୍ତୃପକ୍ଷ ନୂଆ ଯୋଜନା

Read more

ସୀମାନ୍ତରେ ଆଉ ହେବନି ଅସ୍ତ୍ରବିରତି ଉଲ୍ଲଂଘନ; ବିଏସ୍‌ଏଫ୍‌ ଓ ପାକିସ୍ତାନ ରେଞ୍ଜରର୍ସ ମିଳିତ ବୈଠକରେ ନେଲେ ନିଷ୍ପତ୍ତି

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଘଟଣାକ୍ରମରେ ଶେଷରେ ଆଜି ବିଳମ୍ବିତ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଭାରତ- ପାକ୍‌ ସୀମାନ୍ତରେ ଆଉ ଅସ୍ତ୍ରବିରତି ଉଲ୍ଲଂଘନ ନକରିବା ପାଇଁ ଉଭୟ ଦେଶ ସହମତ ହୋଇଛନ୍ତି। ଭାରତୀୟ

Read more

ନିଟ୍‌ ରେଜଲ୍ଟ : କଳ୍ପନା କୁମାରୀ ସର୍ବଭାରତୀୟ ଟପର୍‌, ଓଡ଼ିଶାର ୧୯,୬୦୦ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ର‍୍ୟାଙ୍କ, ଶ୍ରେଷ୍ଠ ୫୦ରେ ଦୁଇ ଓଡ଼ିଆ

ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଦେଶରେ ଥିବା ମେଡିକାଲ ଓ ଡେଣ୍ଟାଲ କଲେଜର ଏମ୍‌ବିବିଏସ୍‌/ ବିଡିଏସ୍‌ ପାଠ୍ୟକ୍ରମରେ ନାମଲେଖା ପାଇଁ ଅନୁଷ୍ଠିତ ନ୍ୟାସନାଲ୍‌ ଏଲିଜିବିଲିଟି କମ୍‌ ଏଣ୍ଟ୍ରାନ୍ସ ଟେଷ୍ଟ(ନିଟ୍‌) ଫଳ

Read more

ନୂଆ ନ’ତାଲାକୁ ବହୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶାଳୟ ସ୍ଥାନାନ୍ତର ପାଇଁ ନିଷ୍ପତ୍ତି : ତୋଷାଳି ଭବନକୁ ଆସିବ ସବୁ କମିସନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ

ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଖୁବ୍‌ଶୀଘ୍ର ସଚିବାଳୟରୁ ୧୧ଟି ବିଭାଗ ବାହାରିବ। ଏଥିରୁ ୧୦ଟି ବିଭାଗ ନିର୍ମାଣ ସୌଧ ସମ୍ମୁଖରେ ନିର୍ମାଣ ହେଉଥିବା ନୂଆ ନ’ତାଲା ତଥା ବହୁତଳ କୋଠାକୁ

Read more
Please wait...

Subscribe for News Updates

Want to be notified when our article is published? Enter your email address and name below to be the first to know.