ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ରତ୍ନଭଣ୍ଡାରର ଚାବି ହଜିବା ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରିବେ ଜଷ୍ଟିସ ରଘୁବୀର ଦାଶ କମିସନ

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ପୁରୀ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ରତ୍ନଭଣ୍ଡାରର ଚାବି ହଜିବା ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ପାଇଁ ରାଜ୍ୟ ସରକାର କମିସନ ଗଠନ କରିଛନ୍ତି। ଓଡ଼ିଶା ହାଇକୋର୍ଟ ଅବସରପ୍ରାପ୍ତ ବିଚାରପତି ଜଷ୍ଟିସ ରଘୁବୀର

Read more

କଂଗ୍ରେସର ମିଶ୍ରଣ ପର୍ବ: ଘରକୁ ବାହୁଡିଲେ ପୂର୍ବତନ ସାଂସଦ କାର୍ତ୍ତିକେଶ୍ୱର ପାତ୍ର ଓ ଆର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଜ୍ଞାନେନ୍ଦ୍ର

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଆସନ୍ତା ବର୍ଷ ହେବାକୁ ଥିବା ସାଧାରଣ ନିର୍ବାଚନ ପୂର୍ବରୁ ରାଜ୍ୟରେ କଂଗ୍ରେସ ନିଜର ଅବସ୍ଥା ସୁଧାରିବାକୁ ପ୍ରବଳ ଉଦ୍ୟମ କରୁଛି। ମୁଖ୍ୟତଃ ନିରଞ୍ଜନ ପଟ୍ଟନାୟକ ପ୍ରଦେଶ

Read more

ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶରେ ହେବ ଯୋଗଗୁରୁ ରାମଦେବଙ୍କ ପ୍ରସ୍ତାବିତ ପତଞ୍ଜଳୀ ଫୁଡ୍‌ପାର୍କ

ଲକ୍ଷ୍ନୌ : ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶରେ ଯୋଗଗୁରୁ ରାମଦେବଙ୍କ ପ୍ରସ୍ତାବିତ ପତଞ୍ଜଳୀ ଫୁଡ ପାର୍କକୁ ନେଇ ଚାଲିଥିବା ଚର୍ଚ୍ଚାର ଅବସାନ ହୋଇଛି । ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଯୋଗୀ ଆଦିତ୍ୟନାଥଙ୍କ ହସ୍ତକ୍ଷେପ

Read more

ବିଶ୍ୱର ଶ୍ରେଷ୍ଠ ୧୦୦ ଧନୀ ଖେଳାଳିଙ୍କ ତାଲିକାରେ ଏକାକୀ ଭାରତୀୟ : ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ରୋଜଗାର ୨ କୋଟି ୪୦ ଲକ୍ଷ ଡଲାର

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲି ବିଶ୍ୱର ସର୍ବାଧିକ ରୋଜଗାର କରୁଥିବା ଖେଳାଳିଙ୍କ ତାଲିକାରେ ସାମିଲ ହୋଇ ପାରିଛନ୍ତି। ଫୋର୍ବସ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରସ୍ତୁତ ଏହି ତାଲିକାରେ

Read more

ଜଣେ ପ୍ରେମିକ ପାଇଁ ୩୮ଟି ମୋବାଇଲ୍‌ ଫୋନ୍‌ ଚୋରି କଲେ ଦୁଇ ଜଣ କଲେଜ ଝିଅ

ମୁମ୍ବାଇ: ଗତ ଦୁଇ ମାସ ମଧ୍ୟରେ େଓ୍ଵଷ୍ଟର୍ଣ୍ଣ ରେଲ୍‌େଓ୍ଵର ଲୋକାଲ୍‌ ଟ୍ରେନ୍‌ର ମହିଳା କମ୍ପାର୍ଟମେଣ୍ଟ୍‌ରୁ ପ୍ରାୟ ୩୮ଟି ମୋବାଇଲ୍‌ ଫୋନ୍‌ ଚୋରି କରିଥିବା ଦୁଇ ଜଣ କଲେଜ

Read more

ନବଜ୍ୟୋତ ସିଂହ ସିଦ୍ଧୁଙ୍କ କମାଲ:ବ୍ୟାସନଦୀରେ ଛାଡିଲେ ୧୦ ହଜାର ମାଛ ଯାଁଆଳ

ଲୁଧିଆନା: ପଞ୍ଜାବର ବ୍ୟାସ ନଦୀ ପ୍ରଦୁଷିତ ହୋଇ ବହୁ ସଂଖ୍ୟକ ମାଛ ହଠାତ ମରିଯାଇଥିଲେ। ଗତ ମାସରେଏହି ଘଟଣା ପରିବେଶବିତଙ୍କ ସହିତ ସମସ୍ତ ବୁଦ୍ଧିଜୀବୀଙ୍କୁ ଚିନ୍ତିତ କରିଥିଲା।

Read more

ଧର୍ମଶାଳାରେ ପୁଣି ଅଲୋଡ଼ା କନ୍ୟାରତ୍ନ : ମାଟି ହାଣ୍ଡିରେ କଳମ ବୁଦାରୁ ଶିଶୁକନ୍ୟା ଉଦ୍ଧାର

ଧର୍ମଶାଳା : ପୁଣି ଅଲୋଡ଼ା ହେଲା କନ୍ୟାରତ୍ନ। କେହି ନିର୍ଦୟା ମା’ ଜନ୍ମିତ ସଦ୍ୟଜାତ ଶିଶୁକନ୍ୟାକୁ ମାଟି ହାଣ୍ଡିରେ ପୂରାଇ କଳମ ବୁଦାରେ ଫିଙ୍ଗି ଦେଇଛି। ଆଜି

Read more

ବିଶ୍ୱ ପରିବେଶ ଦିବସ ଉପଲକ୍ଷେ ‘ରାବଣ’ ବାଣ୍ଟିଲା ସଚେତନତା ବାର୍ତା

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ଦିନକୁ ଦିନ ଇ-ବର୍ଜ୍ୟବସ୍ତୁ ପରିମାଣ ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଛି। ଏଥିପାଇଁ ପରିବେଶ ପ୍ରଦୂଷିତ ହେବା ସହ ଲୋକମାନେ ବିଭିନ୍ନ ରୋଗରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ ହେଉଛନ୍ତି। ଏ ନେଇ

Read more