ଦ୍ୱିତୀୟ ନାବାର୍ଡ ଆମ୍ବ ମହୋତ୍ସବ ଉଦ୍‌ଘାଟିତ

ଭୁବନେଶ୍ୱର : ନାବାର୍ଡ ପକ୍ଷରୁ ଦ୍ୱିତୀୟ ନାବାର୍ଡ଼ ଆମ୍ବ ମହୋତ୍ସବ ଶୁକ୍ରବାର ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। ଏଥିରେ ରାଜ୍ୟପାଳ ପ୍ରଫେସର ଗଣେଶୀ ଲାଲ ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥିଭାବେ ଯୋଗଦେଇ ଜନଜାତିର

Read more

ଭାରତ କିଣିବ ୫୫ ଶହ କୋଟିରୁ ଅଧିକ ମୂଲ୍ୟର ପ୍ରତିରକ୍ଷା ସରଞ୍ଜାମ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଭାରତ ୫୫ ଶହ କୋଟି ଟଙ୍କାରୁ ଅଧିକ ମୂଲ୍ୟର ପ୍ରତିରକ୍ଷା ସରଞ୍ଜାମ କିଣିବ। ଏନେଇ ପ୍ରତିରକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ ନିର୍ମଳା ସୀତାରମଣଙ୍କ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତାରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ଏକ

Read more

୭୫ବର୍ଷୀୟ ବୃଦ୍ଧାଙ୍କୁ ଘୋଷାରି ଘୋଷାରି ନେଲା ବୋହୂ: ଅଭିଯୋଗ କରିବା ପରେ ପୋଲିସ ବୋହୂକୁ ଗିରଫ କରିଛି

ବରଗଡ଼ : ଦାଣ୍ଡ ମଝିରେ ୭୫ ବର୍ଷୀୟ ବୃଦ୍ଧାଙ୍କୁ ଆଉ ଜଣେ ମହିଳା ଘୋଷାଡ଼ି ନେଉଛନ୍ତି। ବୁଦ୍ଧା ଜଣଙ୍କ ବିକଳରେ ମରି ଗଲି ମରି ଗଲି ବୋଲି

Read more

ପାକିସ୍ତାନରେ ନିର୍ବାଚନ ଲଢିବେ ଶାହାରୁଖ ଖାନ୍‌ଙ୍କ କକା ଝିଅ ଭଉଣୀ ନୁରଜହାଁ

ମୁମ୍ବାଇ: ବଲିଉଡର ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ଶାହାରୁଖ୍‌ ଖାନ୍‌ଙ୍କ ଭଉଣୀ ଏବେ ପାକିସ୍ତାନରେ ନିର୍ବାଚନ ଲଢିବେ ବୋଲି ଜଣାଗଲାଣି। ସେ ହେଉଛନ୍ତି ଶାହାରୁଖ ଖାନ୍‌ଙ୍କ କକା ଝିଅ ଭଉଣୀ

Read more

ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ପରିଚାଳନାଗତ ତ୍ରୁଟି ନେଇ ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟଙ୍କ ହସ୍ତକ୍ଷେପ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ପରିଚାଳନା ନେଇ ଆଜି ସୁପ୍ରିମ କୋର୍ଟ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରିଛନ୍ତି।  ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ପରିଚାଳନାଗତ ତ୍ରୁଟି ସମ୍ପର୍କରେ ନିମ୍ନ ଅଦାଲତ ବା ପୁରୀ ଜିଲ୍ଲା କୋର୍ଟ ଏକ

Read more

କ୍ରମାଗତ ୧୦ମ ଦିନ ପାଇଁ ତେଲ ଦର କମିଲା : ପେଟ୍ରୋଲ ଦର ୨୧ ପଇସା ଓ ଡିଜେଲ ଦର ୧୫ରୁ ୧୬ ପଇସା ହ୍ରାସ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : କ୍ରମାଗତ ୧୦ମ ଦିନ ପାଇଁ ହ୍ରାସ ପାଇଛି ପେଟ୍ରୋଲ ଓ ଡିଜେଲ ଦର । ଆଜି ଦେଶର ବୃହତ୍ତମ ତୈଳ ମାର୍କେଟିଂ କମ୍ପାନି ଇଣ୍ଡିଆନ

Read more

ପାକିସ୍ତାନରେ ଏକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଆଜାଦୀରେ ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କୁ ହିରୋ ଭାରତୀୟ ସେନାକୁ ଖଳନାୟକ ଭାବେ ଚିତ୍ରଣ

ଲାହୋର : କାଶ୍ମୀର ଆତଙ୍କବାଦୀ ବୁରହାନ ଓ୍ଵାନିକୁ ଭାରତୀୟ ସେନା ମାରିବାର ଇତି ମଧ୍ୟରେ ତିନି ବର୍ଷ ବିତି ଗଲାଣି । କିନ୍ତୁ ପାକିସ୍ତାନରେ ଏବେ ବି

Read more

ଆଗାମୀ ୨୪ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ଓଡ଼ିଶା ଛୁଇଁବ ଦକ୍ଷିଣ-ପଶ୍ଚିମ ମୌସୁମୀବାୟୁ, ଲଘୁଚାପ ବର୍ଷା ହେବ ବୋଲି ଆକଳନ

ଭୁବନେଶ୍ୱର: କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ବଙ୍ଗୋପସାଗାର ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିବା ଘୂର୍ଣ୍ଣବିଳୟ ଏବେ ଲଘୁଚାପର ରୁପ ନେଇଛି। ଆଗାମୀ ୨୪ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ଓଡ଼ିଶାର କିଛି ସ୍ଥାନର ଦକ୍ଷିଣପଶ୍ଚିମ ମୌସୁମୀବାୟୁ ପହଞ୍ଚିବ ବୋଲି

Read more

ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଭବନର ସର୍ଭେଣ୍ଟ କ୍ୱାର୍ଟରୁ ମିଳିଲା ମୃତଦେହ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଭବନର ସର୍ଭେଣ୍ଟ କ୍ୱାର୍ଟସରୁ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମୃତଦେହ ମିଳିବା ପରେ ଚାରିଆଡେ ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ ଖେଳି ଯାଇଛି। ପୁଲିସ ଏହି ମୃତଦେହକୁ ଉଦ୍ଧାର କରି ଯାଞ୍ଚ

Read more
Please wait...

Subscribe for News Updates

Want to be notified when our article is published? Enter your email address and name below to be the first to know.