ଚାନ୍ଦବାଲି: ଗାଧୋଉଥିବା ବେଳେ ମାଆ ଆଗରେ ନଦୀରେ ଭାସିଗଲା ପୁଅ

ଚାନ୍ଦବାଲି:ଆଜି ସକାଳେ ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲା ଭଣ୍ଡାରିପୋଖରି ମଞ୍ଜୁରରୋଡ୍‌ସ୍ଥିତ ବୈତରଣୀ ନଦୀରେ ଏକ ଅଘଟଣ ଘଟିଛି। ନଦୀର ୪୦ ପ୍ରତିଶତରୁ ଅଧିକ ଅଞ୍ଚଳ ଶୁଖିଲା ପଡ଼ିଥିବା ବେଳେ ଯେଉଁ

Read more

ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ଯୁକ୍ତ ୨ କଳା, ବାଣିଜ୍ୟ ଓ ଧନ୍ଦାମୂଳକ ଶିକ୍ଷା ପରୀକ୍ଷାଫଳ : ବାଜିମାରିଲେ ଛାତ୍ରୀ

ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଉଚ୍ଚ ମାଧ୍ୟମିକ ଶିକ୍ଷା ପରିଷଦ(ସିଏଚ୍‌ଏସ୍‌ଇ) ଦ୍ୱାରା ପରିଚାଳିତ ଯୁକ୍ତ୨ କଳା, ବାଣିଜ୍ୟ ଓ ଧନ୍ଦାମୂଳକ ଶିକ୍ଷା ପରୀକ୍ଷାଫଳ ଶନିବାର ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି॥ ପୂର୍ବାହ୍ନ ସାଢେ

Read more

ନବମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ସିଟି ଗ୍ୟାସ ଡିଷ୍ଟ୍ରିବ୍ୟୁସନ୍‌ (ସିଜିଡି)ର ନିଲାମ ପାଇଁ ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ରୋଡ୍‌ ସୋ’ ଶୁଭାରମ୍ଭ , ୭୦୦୦ କୋଟି ନିବେଶ ହେବ, ୨୦୨୦ ଡିସେମ୍ବର ସୁଦ୍ଧା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷମ

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଆଗାମୀ ଦିନରେ ରାଜ୍ୟର ଆଉ ୧୭ଟି ଜିଲ୍ଲାର ଲୋକେ ପାଇପ୍‌ ଯୋଗେ ଗ୍ୟାସ୍‌ ପାଇବେ। ବର୍ତମାନ କଟକ ଏବଂ ଖୋର୍ଧା ପାଇଁ କାର୍ଯ୍ୟ ଚାଲିଥିବା ବେଳେ

Read more

ଭୁବନେଶ୍ୱର ପରେ ରାଜ୍ୟର ଦ୍ୱିତୀୟ ସହର ଭାବେ କଟକରେ ସିଏନ୍‌ଜି ଷ୍ଟେସନ୍‌ର ଉଦ୍‌ଘାଟନ ଆଜି

କଟକ : ଭୁବନେଶ୍ୱର ପରେ ରାଜ୍ୟର ଦ୍ୱିତୀୟ ସହର ଭାବେ କଟକରେ ସିଏନ୍‌ଜି ଷ୍ଟେସନ୍‌ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। କଟକର ସତୀଚୌରାସ୍ଥିତ ବିଶାଲ ପେଟ୍ରୋଲ୍‌ ପମ୍ପ୍‌ ଓ

Read more

ଓଡ଼ିଶାରେ ମୌସୁମୀ : ମାଲକାନଗିରିରେ ବର୍ଷା ଆରମ୍ଭ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଦକ୍ଷିଣ ଓ ଉପକୂଳ ଓଡ଼ିଶା ଛୁଇଁବ, ଜୁନ୍‌ ୧୦ରେ ପ୍ରବଳରୁ ଅତିପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ସମୁଦ୍ରକୁ ନ ଯିବାକୁ ମତ୍ସ୍ୟଜୀବୀଙ୍କୁ ପରାମର୍ଶ

ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଓଡ଼ିଶା ଛୁଇଁଲା ଦକ୍ଷିଣ-ପଶ୍ଚିମ ମୌସୁମୀ ବାୟୁ। ଭାରତୀୟ ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ ପୂର୍ବାନୁମାନ(ଜୁନ୍‌ ୯)ର ଗୋଟିଏ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ମାଲକାନଗିରିର କିଛି ଅଂଶକୁ

Read more

ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ପରିଚାଳନା ଅବ୍ୟବସ୍ଥା ନେଇ ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟଙ୍କ କଠୋର ଆଭିମୁଖ୍ୟ : ମହାପ୍ରଭୁଙ୍କୁ ଦାନ ଅର୍ଥ ସେବକଙ୍କୁ ମନା

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଭକ୍ତମାନେ ଠାକୁରଙ୍କ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ଦେଉଥିବା ଦାନକୁ ଭାଗ କରିବାର ଅଧିକାର ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରର ସେବକ ବା କର୍ମଚାରୀ କାହାର ନାହିଁ। ସେମାନେ ନିୟମ ଅନୁସାରେ ସେମାନଙ୍କର

Read more

କ୍ୟାନ୍‌ସର୍‌ ପୀଡ଼ିତା ମହାନ୍‌ ବ୍ରାଜିଲୀୟ ଟେନିସ୍‌ ତାରକା ମେରିଆ ବ୍ୟୁନୋଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ

ସାଓ ପଲୋ: ମୁଖ ଗହ୍ଵର କର୍କଟ ରୋଗରେ ପୀଡ଼ିତା ମହାନ୍‌ ବ୍ରାଜିଲୀୟ ଟେନିସ୍‌ ତାରକା ମେରିଆ ବ୍ୟୁନୋଙ୍କର ଦେହାନ୍ତ ହୋଇ ଯାଇଛି ବୋଲି ଡାକ୍ତରଖାନା ସୂତ୍ରରୁ ଜଣାପଡ଼ିଛି।

Read more

ଏସ୍‌ସିଓ ଶିଖରରେ ଯୋଗ ଦେବା ପାଇଁ ମୋଦିଙ୍କ ଦୁଇ ଦିନିଆ ଚୀନ ଗସ୍ତ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ‘ସଙ୍ଘାଇ କୋପରେସନ୍‌ ଅର୍ଗାନାଇଜେସନ୍‌’ର (ଏସ୍‌ସିଓ) ରାଷ୍ଟ୍ର ପରିଷଦ୍‌ ମୁଖ୍ୟମାନଙ୍କ ବାର୍ଷିକ ବୈଠକରେ ଯୋଗ ଦେବାକୁ ଆଜି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ଦୁଇ ଦିନିଆ ଚୀନ ଗସ୍ତରେ

Read more
Please wait...

Subscribe for News Updates

Want to be notified when our article is published? Enter your email address and name below to be the first to know.