ଆଗାମୀ ୨୪ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ କେନ୍ଦୁଝର, ମୟୂରଭଞ୍ଜ, ସୁନ୍ଦରଗଡ଼, ଝାରସୁଗୁଡ଼ା ଓ ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲ୍ଲାରେ ପ୍ରବଳରୁ ଅତି ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ଆଶଙ୍କା

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଆଗାମୀ ୨୪ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ରାଜ୍ୟର ଏହି ୫ଟି ଜିଲ୍ଲାରେ ଘଡଘଡି ସହ ବର୍ଷା ଆଶଙ୍କା ରହିଛି ବୋଲି ଭୁବନେଶ୍ୱର ଆଞ୍ଚଳିକ ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ ରବିବାର ପୂର୍ବାନୂମାନ

Read more

ମହିଳା ଏସିଆ କପ୍‌: ୭ମ ଥର ଚମ୍ପିଅନ୍‌ ହେବାର ସ୍ୱପ୍ନ ଧୂଳିସାତ, ଫାଇନାଲରେ ବାଂଲାଦେଶ ଠାରୁ ହାରିଲା ଭାରତୀୟ ଟିମ୍‌

କୁଆଲାଲମ୍ପୁର: ଭାରତୀୟ ମହିଳା ଟିମ୍‌ର କ୍ରମାଗତ ୭ମ ଥର ମହିଳା ଏସିଆ କପ୍‌ ଚମ୍ପିଅନ ହେବାର ଆଶା ମଉଳି ଯାଇଛି। ହରମନପ୍ରୀତଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ଭାରତୀୟ ଟିମ୍‌ ବାଂଲାଦେଶ

Read more

ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଟ୍ରେନ୍‌ରେ ଫୁଡ୍‌ ଭେଣ୍ଡିଂ ମେସିନ ଲଗାଇଲା କଲା ଭାରତୀୟ ରେଳ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ରେଳବାଇ ପକ୍ଷରୁ ଯାତ୍ରୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ନୂଆ ନୂଆ ସୁବିଧା ସବୁ ଉପଲବ୍ଧ ହେଉଛି। ଏଣିକି ରେଳ ଯାତ୍ରୀମାନେ ଆଉ ପୂର୍ବ ପରି ହିନସ୍ତା ସହି ଯାତ୍ରା

Read more

ଇସ୍ରାଏଲର ତେଲ ଅଭିଭରେ ୨୦ ତମ ସମଲିଙ୍ଗୀ ‘ପ୍ରାଇଡ୍‌ ପ୍ୟାରେଡ’ ଅନୁଷ୍ଠିତ : ସାମିଲ ହେଲେ ଅଢେଇ ଲକ୍ଷ

ତେଲ ଅଭିଭ : ଇସ୍ରାଏଲର ତେଲ ଅଭିଭରେ ୨୦ ତମ ସମଲିଙ୍ଗୀ ‘ପ୍ରାଇଡ୍‌ ପ୍ୟାରେଡ’ ଶୁକ୍ରବାର ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। ଏଥିରେ ଅଢେଇ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଭାଗ

Read more

ବରିଷ୍ଠ ଅଫିସରଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଯୌନ ନିର୍ଯାତନାର ଶିକାର ହୋଇଥିବା ନେଇ ଫେସ୍‌ବୁକ୍‌ରେ ମହିଳା ଆଇଏଏସ୍‌ ବଖାଣିଲେ ନିଜ ଦୁଃଖ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ହରିୟାଣର ଜଣେ ମହିଳା ଆଇଏଏସ୍‌ ଅଧିକାରୀ ନିଜର ବରିଷ୍ଠ ଅଫିସରଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଯୌନ ନିର୍ଯାତନାର ଶିକାର ହୋଇଥିବା ନେଇ ସଙ୍ଗୀନ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି। ମହିଳା ଆଇଏଏସ୍‌

Read more

ମହାନଦୀ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସୌମ୍ୟରଂଜନ କହିଲେ- ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ଯଦି ଆନ୍ତରିକ ଭାବେ ଚାହୁଁଥାନ୍ତି ତେବେ କେନ୍ଦ୍ର ଉପରେ ଚାପ ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତୁ

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ମହାନଦୀ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ରାଜ୍ୟସଭା ସାଂସଦ ସୌମ୍ୟରଂଜନ ପଟ୍ଟନାୟକ କହିଛନ୍ତି, କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନଙ୍କ କଥାରେ ଆନ୍ତରିକତା ନାହିଁ। ଯଦି ପ୍ରକୃତରେ ତାଙ୍କର ଆନ୍ତରିକତା ଅଛି, ତା

Read more

ବିବାହ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେଇ ପ୍ରତାରଣା: ଆଇଟିଡିଏ ପ୍ରକଳ୍ପ ସଂଯୋଜକ ଗିରଫ

ମାଲକାନଗିରି : ପ୍ରଥମେ ପ୍ରେମ। ଏହାପରେ ବାରମ୍ବାର ଶାରୀରିକ ସଂପର୍କ ରଖି ସହ ଗର୍ଭପାତ କରି ପ୍ରତାରଣା। ଏଭଳି ସଂଗିନ ଅଭିଯୋଗରେ ମାଲକାନଗିରି ଆଇଟିଡିଏ ପ୍ରକଳ୍ପ ସଂଯୋଜକ

Read more

ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ଅଭିଲେଖାଗାର ଦିବସ: ଜଗନ୍ନାଥ ସଡ଼କ କୀର୍ତିରାଜିକୁ ନେଇ ସଂକଳନ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବ

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଜଗନ୍ନାଥ ସଡ଼କରେ ଥିବା କୀର୍ତିରାଜିକୁ ନେଇ ଏକ ସଂକଳନ ପ୍ରକାଶ ପାଇବ। ରାଜ୍ୟ ଅଭିଲେଖାଗାର ପକ୍ଷରୁ ଇନ୍‌ଟାକ୍‌ ସହଯୋଗରେ ଏନେଇ କାମ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ବେଳେ

Read more

ବିହାର ଦ୍ୱାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ପରୀକ୍ଷାଫଳରେ ଗୁରୁତର ବିଭ୍ରାଟ : ଶତ ପ୍ରତିଶତରୁ ବି ଅଧିକ ମାର୍କ ମିଳିଛି

ପାଟନା: ଦୁଇ ବର୍ଷ ତଳେ ଟପର୍‌ ଦୁର୍ନୀତିକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥିବା ବିହାର ଏବେ ଦ୍ୱାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ପରୀକ୍ଷା ଫଳରେ ଗୁରୁତର ବିଭ୍ରାଟକୁ ନେଇ ପୁଣି ବଦନାମ

Read more
Please wait...

Subscribe for News Updates

Want to be notified when our article is published? Enter your email address and name below to be the first to know.