ଯୁକ୍ତ ୩ରେ ନାମ ଲେଖାଇବାକୁ ଆସନ୍ତାକାଲିଠୁ ଅନ୍‌ଲାଇନ୍‌ରେ ଆବେଦନ କରିପାରିବେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ

ଭୁବନେଶ୍ୱର :ଯୁକ୍ତ ୩ ପ୍ରଥମ ବର୍ଷରେ ନାମଲେଖା ପାଇଁ ଆସନ୍ତାକାଲିଠୁ ଅନ୍‌ଲାଇନ୍ ଯୋଗେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ଆବେଦନ କରିପାରିବେ। ଅନ୍‌ଲାଇନ୍ ଆବେଦନର ଶେଷ ତାରିଖ ରହିଛି ଜୁନ୍ ୨୬।

Read more

୨୦୧୭ରେ ହିଂସାକାଣ୍ଡରେ ଭାରତର ୮୦ ଲକ୍ଷ କୋଟି କ୍ଷତି : ଇକୋନୋମିକ୍ସ ଆଣ୍ଡ ପିସ୍‌ ସଂସ୍ଥାର ରିପୋର୍ଟ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ବିଭିନ୍ନ ହିଂସାକାଣ୍ଡରେ ୨୦୧୭ରେ ଭାରତର ୮୦ ଲକ୍ଷ କୋଟି ଟଙ୍କାର କ୍ଷତି ହୋଇଛି। ଇକୋନୋମିକ୍ସ ଆଣ୍ଡ ପିସ୍‌ ନାମକ ଏକ ଅର୍ନ୍ତଜାତୀୟ ସଂସ୍ଥାର ରିପୋର୍ଟରେ

Read more

କଳିଙ୍ଗ ସାହିତ୍ୟ ମହୋତ୍ସବର ଉଦ୍‌ଯାପନୀ ଦିବସ : ପ୍ରଶାନ୍ତ ହୋତାଙ୍କ କବିତା ସଂକଳନ ‘କାଠ’ ଉନ୍ମୋଚିତ

ଭୂବନେଶ୍ୱର: ପ୍ରଶାନ୍ତ ହୋତାଙ୍କ କବିତା ସଂକଳନ ‘କାଠ’ ସ୍ଥାନୀୟ ମେ’ ଫେୟାର ହୋଟେଲ୍‌ ସମ୍ମିଳନୀ କକ୍ଷରେ ଆୟୋଜିତ କଳିଙ୍ଗ ସାହିତ୍ୟ ମହୋତ୍ସବର ଉଦ୍‌ଯାପନୀ ଦିବସରେ ଉନ୍ମୋଚିତ ହୋଇଯାଇଛି।

Read more

ଓଡ଼ିଆ ନିର୍ଦେଶକ ନୀଳମାଧବ ପଣ୍ଡାଙ୍କ ନିର୍ଦେଶିତ ଶିଶୁ ଭିତ୍ତିକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ହାଲ୍‌କା’ କୁ ଆଉ ଏକ ଗ୍ରାଣ୍ଡ୍‌ ପ୍ରିକ୍ସ ଆଓ୍ଵାର୍ଡ

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଓଡ଼ିଆ ନିର୍ଦେଶକ ନୀଳମାଧବ ପଣ୍ଡାଙ୍କ ନିର୍ଦେଶିତ ଶିଶୁ ଭିତ୍ତିକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ହାଲ୍‌କା’ ପୁଣି ଏକ ଗ୍ରାଣ୍ଡ୍‌ ପ୍ରିକ୍ସ ପୁରସ୍କାର ଲାଭ କରିଛି। ପ୍ରଥମେ ମଣ୍ଟ୍ରିଲ୍‌ର ଏଫ୍‌ଆଇଏଫ୍‌ଇଏମ୍‌ରେ

Read more

ନବନିର୍ମାଣ ଯୁବ ଛାତ୍ର ସଂଗଠନ ପକ୍ଷରୁ ଇଫ୍‌ତାର ପାର୍ଟି

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଅଲ୍ଲା ହୋ ଅକ୍‌ବର୍‌.. ଧ୍ୱନିରେ କମ୍ପୁଥିଲା ୟୁନିଟ୍‌-୧ କସ୍ତୁରବା ନାରୀ ମହଲ। ରମଜାନ୍‌ ମାସରେ ଭାଇଚାରାର ବାର୍ତ୍ତା ବାଣ୍ଟିବା ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ଆଜି ‘ନବନିର୍ମାଣ ଯୁବ ଛାତ୍ର

Read more

କନ୍ନୌଜରେ ବସ୍‌ ଚଢ଼ିଯାଇ ଛଅ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ଓ ଶିକ୍ଷକ ମୃତ

କନ୍ନୌଜ: ସୋମବାର ସକାଳେ ଲକ୍ଷ୍ନୌ-ଆଗ୍ରା ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍‌େଓ୍ଵରେ ବସ୍‌ ଚାପାରେ ଛଅ ଜଣ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ଏବଂ ଜଣେ ଶିକ୍ଷକ ନିହତ ହୋଇଥିବା ବଳେ ଅନ୍ୟ ଦୁଇ ଜଣ ଆହତ

Read more
Please wait...

Subscribe for News Updates

Want to be notified when our article is published? Enter your email address and name below to be the first to know.