ଗାଁରେ ଲୋକଙ୍କ ସହ ନ ରହି ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ରହିଲେ କଂଗ୍ରେସରେ ଟିକଟ ମିଳିବ ନାହିଁ : ପିସିସି ସଭାପତି ନିରଞ୍ଜନ ପଟ୍ଟନାୟକ

ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଗାଁରେ ଲୋକଙ୍କ ସହ ନ ରହି ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ରହିଲେ କଂଗ୍ରେସରେ ଟିକଟ ମିଳିବ ନାହିଁ। ନବ ନିର୍ବାଚିଚ ଜିଲ୍ଲା ସଭାପତି ଓ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ସଭାପତିଙ୍କ

Read more

ମିଳିଲା ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ଭିତର ଭଣ୍ଡାରର ଡୁପ୍ଲିକେଟ୍‌ ଚାବି : ରେକର୍ଡ ରୁମରେ ନାଲି ରଙ୍ଗର ଲଫାପା ଭିତରେ ଥିଲା

ପୁରୀ: ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ଭିତର ଭଣ୍ଡାରର ଚାବି ବୁଧବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ମିଳିଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି। ଏହା ରେକର୍ଡ ରୁମରେ ଥିଲା ବୋଲି ପୁରୀ ଜିଲ୍ଲାପାଳ ଅରବିନ୍ଦ ଅଗ୍ରଓ୍ଵାଲ ଏକ ସାମ୍ବାଦିକ

Read more

ଗୁରୁବାର ଅପରାହ୍ନ ୨ଟା ସୁଦ୍ଧା ପାକିସ୍ତାନରେ ପହଞ୍ଚିବାକୁ ପରଭେଜ୍‌ ମୁଶାରଫ୍‌ଙ୍କୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ

ଇସଲାମାବାଦ : ପାକିସ୍ତାନ ପୂର୍ବତନ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ପରଭେଜ୍‌ ମୁଶାରଫ୍‌ଙ୍କୁ ଗୁରୁବାର ଅପରାହ୍ନ ୨ଟା ସୁଦ୍ଧା ଦେଶରେ ପହଞ୍ଚିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଜାରି ହୋଇଛି। ପାକିସ୍ତାନ ସୁପ୍ରିମ୍‌କୋର୍ଟ ପ୍ରଧାନ ବିଚାରପତି

Read more

ପୌର ନିର୍ବାଚନରେ ସଂରକ୍ଷଣ ଅଡୁଆ, ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କ ନିଷ୍ପତ୍ତି ବିରୋଧରେ ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟ ଯିବେ ସରକାର

ଭୁବନେଶ୍ୱର : ପୌର ନିର୍ବାଚନକୁ ନେଇ ସରକାର ଅଡୁଆରେ ପଡ଼ିଛନ୍ତି। ଓ୍ବାର୍ଡ ପୁନର୍ଗଠନରେ ସ୍ଥାନ ସଂରକ୍ଷଣ ଝମେଲା ତୁଟୁ ନାହିଁ। ୫୦ ପ୍ରତିଶତରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ସ୍ଥାନ ସଂରକ୍ଷଣ

Read more

୯୩୦ ମିଲିୟନ୍‌ ଡଲାରରେ ଆମେରିକା ଛଅଟି ଏଏଚ୍‌-୬୪ଇ ଆପାଚି ଆଟାକ୍‌ ହେଲିକାପ୍ଟର୍‌ ଭାରତକୁ ବିକିବ

ଓ୍ଵାସିଂଟନ୍‌: ୯୩୦ ମିଲିୟନ୍‌ ଡଲାରରେ ଭାରତୀୟ ସେନାବାହିନୀକୁ ଯୁକ୍ତରାଷ୍ଟ୍ର ଆମେରିକା ସରକାର ଛଅଟି ଏଏଚ୍‌-୬୪ଇ ଆପାଚି ଆଟାକ୍‌ ହେଲିକାପ୍ଟର୍‌ ବିକିବା ନିମନ୍ତେ ରାଜିନାମା ସ୍ୱାକ୍ଷର କରିଛନ୍ତି ବୋଲି

Read more

ଆଗାମୀ ୨୪ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ବାଲେଶ୍ୱର, କଟକ, ଭଦ୍ରକ, ଯାଜପୁର ଓ ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲାରରେ ପ୍ରବଳରୁ ଅତି ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା

ବାଲେଶ୍ୱର, କଟକ, ଭଦ୍ରକ, ସମେତ ଏହି ସବୁ ସ୍ଥାନରେ ପ୍ରବଳରୁ ଅତି ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ଆଶଙ୍କାଭୁବନେଶ୍ୱର: ଆଗାମୀ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ରାଜ୍ୟର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଘଡଘଡି

Read more

ବାରାଣାସୀରେ ଇଣ୍ଡିଗୋ ଓ ସ୍ପାଇସ୍‌ଜେଟ୍‌ ବିମାନ ପରସ୍ପର ସହ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କାରୁ ଅଳ୍ପକରେ ବର୍ତ୍ତିଲେ; ୧୭୮ ଯାତ୍ରୀ ସୁରକ୍ଷିତ

ବାରାଣାସୀ (ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ): ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ବାରାଣାସୀ ବିମାନ ବନ୍ଦରରେ ଆଜି (ବୁଧବାର) ମଧ୍ୟାହ୍ନରେ ଦୁଇଟି ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବିମାନ ମଧ୍ୟରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟି ଏକ ବଡ଼ ଧରଣରର ବିପର୍ଯ୍ୟୟ ଘଟିବା

Read more
Please wait...

Subscribe for News Updates

Want to be notified when our article is published? Enter your email address and name below to be the first to know.