ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଶୁଭାରମ୍ଭ କଲେ ‘ସବୁ ଦିନ ଯିବା ସ୍କୁଲ ଉପସ୍ଥାନ-୨୦୧୮ ଅଭିଯାନ’ : ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଶତ ପ୍ରତିଶତ ଉପସ୍ଥାନ ରହିଲେ ପୁରସ୍କୃତ ହେବ ପଞ୍ଚାୟତ

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ବ୍ୟକ୍ତିର ବିକାଶରେ ବିଦ୍ୟାଳୟର ଭୂମିକା ସବୁଠାରୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ। ତେଣୁ ପିଲାମାନେ ଯେପରି ସବୁଦିନ ବିଦ୍ୟାଳୟକୁ ଆସିବେ, ସେଥିପାଇଁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ବୁଧବାର ‘ସବୁ ଦିନ

Read more

ଫୁଟ୍‌ବଲ୍‌ ବିଶ୍ୱକପ୍‌ର ୨୧ତମ ସଂସ୍କରଣ ରୁଷିଆ ରାଜଧାନୀ ମସ୍କୋରେ ଆରମ୍ଭ

ମସ୍କୋ : ଫୁଟ୍‌ବଲ୍‌ ବିଶ୍ୱକପ୍‌ର ୨୧ତମ ସଂସ୍କରଣ ଗୁରୁବାରଠାରୁ ରୁଷିଆ ରାଜଧାନୀ ମସ୍କୋରେ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଏକ ମାସ ଧରି ଚାଲିବାକୁ ଥିବା ମସ୍କୋ ମହାସମରରେ

Read more

ଓଡ଼ିଶାରେ ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କ ପାଇଁ ‘ଟ୍ରି ଟପ୍‌ ହାଉସ୍‌’

ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଗଛ ଉପରେ ରାତି କାଟିବେ। ରହିବା, ଖାଇବାଠାରୁ ଶୋଇବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ। ସବୁ କିଛି ଗଛ ଉପରେ ହେଉଥିବ। ଗଛ ତଳକୁ ଆସିବାକୁ ପଡ଼ିବ ହିଁ

Read more

ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡର ଉତ୍ତରକାଶୀରେ ୪. ୦ ତୀବ୍ର ଭୂମିକମ୍ପ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଗୁରୁବାର ସକାଳେ ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡର ଉତ୍ତରକାଶୀ ଅଞ୍ଚଳରେ ଭୂମିକମ୍ପ ସଂଘଠିତ ହୋଇଛି। ରିକ୍ଟର୍‌ ସ୍କେଲ୍‌ରେ ଏହାର ତୀବ୍ରତା ୪. ୦ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି। ଭାରତୀୟ ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ

Read more

ଜୁନ୍‌ ୧୮ ତାରିଖରେ ବିଦ୍ୟାଳୟ ଓ ଗଣଶିକ୍ଷା ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ ସ୍କୁଲ ମନିଟରିଂ ଆପ୍‌

ଭୁବନେଶ୍ୱର : ସ୍କୁଲ ବ୍ୟବସ୍ଥାକୁ ସୁଦୃଢ଼ୀକରଣ କରିବା ଲାଗି ମୋବାଇଲ ଆପର ସହାୟତା ନେବ ବିଦ୍ୟାଳୟ ଓ ଗଣଶିକ୍ଷା ବିଭାଗ। ଏଥିପାଇଁ ସ୍କୁଲ ମନିଟରିଂ ଆପ ପ୍ରସ୍ତୁତ

Read more
Please wait...

Subscribe for News Updates

Want to be notified when our article is published? Enter your email address and name below to be the first to know.