ନୀତି ଆୟୋଗ ବୈଠକ: ‘ନ୍ୟୁ ଇଣ୍ଡିଆ-୨୦୨୨’ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପ୍ରସ୍ତୁତି ନେଇ ଆଲୋଚନା

ନୀତି ଆୟୋଗ ପକ୍ଷରୁ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଭବନଠାରେ ୨ ଦିନିଆ ବୈଠକ ରବିବାର ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି। ବୈଠକରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ଅଧ୍ୟକ୍ଷତା କରିଛନ୍ତି। ଏଥିରେ ସ୍ବରାଷ୍ଟ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ରାଜନାଥ

Read more

ଜମ୍ମୁ-କଶ୍ମୀରରେ ପୁଣି ଅପରେଶନ ଅଲଆଉଟ୍‌ ଆରମ୍ଭ

ଜମ୍ମୁ-କଶ୍ମୀରରେ ପୁଣି ଆତଙ୍କବାଦ ବିରୋଧୀ ଅଭିଯାନ ଅପରେଶନ ଅଲ୍‌ଆଉଟ୍‌ ଆରମ୍ଭ ହେବା ସମ୍ପର୍କରେ ରବିବାର କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଘୋଷଣା କରାଯାଇଛି। ଏନେଇ ସ୍ବରାଷ୍ଟ୍ର ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟ ପକ୍ଷରୁ

Read more

ଆଗାମୀ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ଗଞ୍ଜାମ, ଗଜପତି, ମୟୂରଭଞ୍ଜ, ଖୋର୍ଦ୍ଧା, ନୟାଗଡ଼, ବାଲେଶ୍ୱର ଓ କେନ୍ଦୁଝର ଆଦି ଜିଲ୍ଲାରେ ଘଡଘଡି ସହ ବର୍ଷା

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଆଗାମୀ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ରାଜ୍ୟର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଘଡଘଡି ସହ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷାର ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି ବୋଲି ଭୁବନେଶ୍ୱର ଆଞ୍ଚଳିକ ପାଣିପାଗ କେନ୍ଦ୍ର

Read more

ଏଣିକି ଭାରତୀୟ ରେଳରେ ବି ବିମାନ ଭଳି ‘ଉନ୍ନତ’ ଭେକ୍ୟୁମ ବାୟୋ ଟଏଲେଟ ହେବ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଭାରତୀୟ ରେଳବାଇରେ ପାଖାପାଖି ସମସ୍ତ ରେଳଗାଡ଼ିରେ ବାୟୋ ଟଏଲେଟ ଲଗାଇବା ପରେ ଏବେ ସେହି ସ୍ଥାନରେ ‘ଉନ୍ନତ’ ଭେକ୍ୟୁମ ବାୟୋ ଟଏଲେଟ ଲଗାଇବା ଉପରେ ବିଚାର

Read more

ନବରଙ୍ଗପୁର : ୬ ମାସର ଶିଶୁ ପୁତ୍ରକୁ ଜ୍ୱର ଭଲ ପାଇଁ ୨୫ଟି ଚେଙ୍କ

ନବରଙ୍ଗପୁର: ଆଦିବାସୀ ଅଧ୍ୟ୍ୟୁଷିତ ନବରଙ୍ଗପୁର ଜିଲ୍ଳାରେ ଦେଶ ସ୍ୱାଧୀନତା ଲାଭ କରିବାର ୭୦ ବର୍ଷ ପରେ ବି ଅନ୍ଧବିଶ୍ୱାସ ଯାଇନାହିଁ। ଛଅ ମାସ ଜଣେ ଶିଶୁ ପୁତ୍ରକୁ

Read more

ପଣ୍ଡୁଚେରି ବିମାନବନ୍ଦରରେ ଭିଆଇପି ଲାଉଞ୍ଜ ଭିତରୁ ବିଶାଳ ବିଷଧର ସାପ ଠାବ

ପଣ୍ଡୁଚେରି: ପଣ୍ଡୁଚେରି ବିମାନବନ୍ଦରରେ ଭିଆଇପି ଲାଉଞ୍ଜ ଭିତରୁ ଏକ ବିଶାଳ ବିଷଧର ସାପ ଠାବ ହୋଇଛି। ଏହି ବିଶାଳ ସାପ ମିଳିବା ପରେ ବିମାନବନ୍ଦରରେ ଥିବା ଯାତ୍ରୀ

Read more

ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗ ପରେ ବାବା ଦାତି ମାହାରାଜଙ୍କ ରାଜସ୍ଥାନର ଅଲବର ଆଶ୍ରମରୁ ୬୦୦ବାଳିକା ନିଖୋଜ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ୨୫ବର୍ଷୀୟ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା ବାବା ଦାତି ମାହାରାଜଙ୍କ ରାଜସ୍ଥାନର ଅଲବର ଆଶ୍ରମରୁ ୬୦୦ବାଳିକା ନିଖୋଜ ହେବା ନେଇ ଖବର ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି। ଏବେ ସେଠାରେ

Read more
Please wait...

Subscribe for News Updates

Want to be notified when our article is published? Enter your email address and name below to be the first to know.