ରାଜଧାନୀରେ ବର୍ଷା ସହ ଝଡ଼ତୋଫାନ

ରାଜ୍ୟରେ ପ୍ରଚଣ୍ଡ ଗୀଷ୍ମପ୍ରଭାହ ଜାରି ରହିଥିଲା। ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ପ୍ରଚଣ୍ଡ ଗରମ ସହିତ ଗୁଳୁଗୁଳି ଜନଜୀବନକୁ ଅସ୍ତବ୍ୟସ୍ତ କରି ପକାଇଥିଲା। ମଙ୍ଗଳବାର ମଧ୍ୟାହ୍ନରୁ ଘୂର୍ଣ୍ଣିଝଡ଼ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଛି। ୫୦ରୁ

Read more

ସ୍ଥାନାନ୍ତରିତ ହୋଇ ପଳାଇ ଆସିଥିବା ୧୦୮ ଜଣ ପାକିସ୍ତାନୀ ହିନ୍ଦୁଙ୍କୁ ମିଳିଲା ଭାରତର ନାଗରିକତ୍ୱ, ଭାରତର ନାଗରିକତ୍ୱ ପ୍ରାପ୍ତି ଅପେକ୍ଷାରେ ରହିଛନ୍ତି ଆହୁରି ୬୦୦୦ ପାକିସ୍ତାନୀ ହିନ୍ଦୁ

ପାକିସ୍ତାନରୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତରିତ ହୋଇ ଭାରତ ପଳାଇ ଆସିଥିବା ୧୦୮ ଜଣ ପାକିସ୍ତାନୀ ହିନ୍ଦୁଙ୍କୁ ଭାରତ ସରକାର ଗତ ରବିବାର ଦିନ ଭାରତର ନାଗରିକତ୍ୱ ପ୍ରଦାନ କରିଛନ୍ତି। ଯୋଧପୁରର

Read more

୧୪୪୬୦ ବଙ୍କର ନିର୍ମାଣ ଲାଗି ଟେଣ୍ଡର ଜାରି: ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ ୪୧୬ କୋଟି

ଶ୍ରୀନଗର : ଜମ୍ମୁ-କଶ୍ମୀରର ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରେଖାଠାରେ ପାକିସ୍ତାନ ବାରମ୍ବାର ଅସ୍ତ୍ରବିରତି ଉଲ୍ଲଂଘନ କରୁଥିବାରୁ ସ୍ଥାନୀୟ ବାସିନ୍ଦାଙ୍କ ଜୀବନ ହୋଇପଡ଼ିଛି ଅସୁରକ୍ଷିତ। ଲୋକଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ଲାଗି ଏଠାରେ ୧୪୪୬୦

Read more

ପାକିସ୍ତାନୀ ଆତଙ୍କବାଦୀମାନଙ୍କୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ବିଏସ୍‌ଏଫ୍‌ ଗଠନ କଲା ‘ସ୍ନିପରସ’ ବାହିନୀ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ପାକିସ୍ତାନୀ ଆତଙ୍କବାଦୀମାନଙ୍କୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ପାଇଁ ସୀମା ସୁରକ୍ଷା ବାହିନୀ (ବିଏସ୍‌ଏଫ୍‌) ଏକ ‘ସ୍ନିପରସ’ ନାମରେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ମାରାତ୍ମକ ବାହିନୀ ଗଠନ କରିଛି। ଏମାନେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ସୀମା

Read more

ପିତୃ ଦିବସରେ ଝିଅସହ ଅଧା ମୁକୁଳା ଫଟୋ ଉଠାଇବା ମହଙ୍ଗା ପଡ଼ିଲା ‘ପର୍ଣ୍ଣ’ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସନ୍ନି ଲିଓନ୍‌ ଓ ତାଙ୍କ ପତିଙ୍କୁ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ସଂପ୍ରତି ‘ପର୍ଣ୍ଣ’ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସନ୍ନି ଲିଓନ୍‌ଙ୍କ ଏକ ଫଟୋଚିତ୍ରକୁ ନେଇ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି ଦେଶବ୍ୟାପି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା। ଗତକାଲି ପିତୃଦିବସ ଅବସରରେ ‘ପର୍ଣ୍ଣ’ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସନ୍ନି ଲିଓନ୍‌ ତାଙ୍କ

Read more

ସିପ୍ରିର ଆକଳନ ଅନୁଯାୟୀ, ଭାରତ ପାଖରେ ୧୩୦ରୁ ୧୪୦ଟି ଆଣବିକ ବୋମା ଥିବା ବେଳେ ପାକିସ୍ତାନ ପାଖରେ ୧୪୦ରୁ ୧୫୦ଟି ଓ ଚୀନ ପାଖରେ ୨୮୦ଟି ପରମାଣୁ ବୋମା ରହିଛି

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଭାରତ ଠାରୁ ଆଣବିକ ଅସ୍ତ୍ରଶସ୍ତ୍ର କ୍ଷେତ୍ରରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସ୍ଥିତିରେ ପାକିସ୍ତାନ ସାମାନ୍ୟ ଆଗରେ ଥିବା ବେଳେ ଭାରତ ଠାରୁ ଚୀନ୍‌ର ଆଣବିକ ଅସ୍ତ୍ରଶସ୍ତ୍ର ପ୍ରାୟ ଦୁଇଗୁଣ।

Read more

ବ୍ରହ୍ମପୁର: ପଡ଼ିଆରୁ ଯୁବତୀଙ୍କ ଉଲଗ୍ନ ମୃତଦେହ ଜବତ, ଦୁଷ୍କର୍ମ ପରେ ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ

ବ୍ରହ୍ମପୁର: ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲା ଗୋଳନ୍ଥରା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ରାଳବ ଓ ହଳଦିପଦର ଗାଁ ରାସ୍ତା କଡ଼ରେ ଥିବା ଏକ ଖୋଲା ପଡ଼ିଆରୁ ଆଜି ସକାଳେ ଜଣେ ୩୦/୩୫

Read more

ଆସିକା: ସମ୍ପର୍କୀୟାଙ୍କ ଅସଦାଚରଣକୁ ବିରୋଧ କରିଥିିବା ଯୁବକଙ୍କୁ ଋଷିକୁଲ୍ୟା ନଦୀପଠାରେ ଗୋଡାଇ ଗୋଡଇ ହତ୍ୟା କଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ

ଆସିକା:ନିଜର ଜଣେ ସମ୍ପର୍କୀୟାଙ୍କୁ କେତେକ ଯୁବକ ଅସଦାଚରଣ କରିଥିଲେ। ଏ ନେଇ ଯୁବକ ଜଣକ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ। ଅଭିଯୋଗ ଭିତ୍ତିରେ ୪ ଜଣ ଯୁବକ ଗିରଫ

Read more
Please wait...

Subscribe for News Updates

Want to be notified when our article is published? Enter your email address and name below to be the first to know.