ଆସନ୍ତା ନଭେମ୍ବରରେ ଇଟାଲିରେ ରଣବୀର ଦୀପିକା କରିପାରନ୍ତି ବିବାହ

ମୁମ୍ବାଇ: ରଣବୀର ସିଂହ ଓ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସି ଖବର। ଏହି ଦୁଇ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଯୋଡ଼ିଙ୍କର ବିବାହ ତାରିଖ ପାଖେଇ ଆସିଲାଣି। ରିପୋର୍ଟରୁ ଜାଣିବାକୁ

Read more

ରୁଷିଆଠାରୁ ଏସ-୪୦୦ ଏୟାର ଡିଫେନ୍‌ସ ମିସାଇଲ କିଣିବା ଲାଗି ଭାରତ ପକ୍ଷରୁ ଜୋରଦାର ପ୍ରସ୍ତୁତି

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଭାରତ ରୁଷିଆଠାରୁ ଏସ-୪୦୦ ଏୟାର ଡିଫେନ୍‌ସ ମିସାଇଲ କିଣିବା ଲାଗି ଭାରତ ପକ୍ଷରୁ ଜୋରଦାର ପ୍ରସ୍ତୁତି ଆରମ୍ଭ କରିଛି। ଏହି ମିସାଇଲ୍‌ କିଣିବା ଲାଗି ପ୍ରତିରକ୍ଷା ବିଭାଗ

Read more

ଲଳିତ କଳା ଏକାଡେମିଠାରେ ଆରମ୍ଭ ହେଲା ପ୍ରଦର୍ଶନୀ ‘ଫୁଲରେ ଫୁଲରେ’

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଫୁଲ କହୁଥିଲା କଥା, ଦେଇ ଚାଲିଥିଲା ଜୀବନର ବାର୍ତ୍ତା। କେବେ ଏହା ମଣିଷର ଶୈଶବ, କୈଶୋର, ଯୁବା ଓ ବୃଦ୍ଧାବସ୍ଥାର କାହାଣୀ କହୁଥିଲା ତ’ କେଉଁଠି

Read more

ଏଲ୍‌ପିଜି ଦର ସିଲିଣ୍ଡର ପିଛା ୨ ଟଙ୍କା ୭୧ ପଇସା ବଢ଼ିଲା

ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ବଜାରରେ ମୂଲ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ସହ ଟଙ୍କାର ପତନ ଯୋଗୁ ଏହାର ପ୍ରଭାବ ଘରୋଇ ରନ୍ଧନ ଗ୍ୟାସ ଦରରେ ଉପରେ ପଡିଛି। ତୈଳ ମାର୍କେଟିଂ କମ୍ପାନୀଗୁଡିକ ଶନିବାର

Read more

ପାନ୍‌-ଆଧାର ସଂଯୋଗ ଅବଧି ୨୦୧୯ ମାର୍ଚ୍ଚ ୩୧ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବଢ଼ିଲା

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଆୟକର ବିଭାଗର ସର୍ବୋଚ୍ଚ ନୀତି ନିର୍ଧାରଣକାରୀ ସଂସ୍ଥା କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ପ୍ରତ୍ୟକ୍ଷ କର ବୋର୍ଡ (ସିବିଡିଟି) ଆଜି ପାନ୍‌-ଆଧାର ସଂଯୋଗ କରିବା ଲାଗି ଜନସାଧାରଣଙ୍କୁ ୨୦୧୯

Read more

୩୦ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦୧୯ ସୁଦ୍ଧା ଦେଶର ସମସ୍ତ ରାଜ୍ୟରେ ଟୋଲ୍‌ ପ୍ଳାଜାଗୁଡ଼ିକରେ ଶୌଚାଳୟ ନିର୍ମାଣ ଲକ୍ଷ୍ୟ ଧାର୍ଯ୍ୟ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଓଡ଼ିଶା ସମେତ ଦେଶର ସମସ୍ତ ରାଜ୍ୟରେ ଟୋଲ୍‌ ପ୍ଳାଜାଗୁଡ଼ିକରେ ଶୌଚାଳୟ ନିର୍ମାଣ କରାଯିବ। କେନ୍ଦ୍ର ସଡ଼କ ପରିବହନ ଓ ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ମନ୍ତ୍ରାଳୟ ପକ୍ଷରୁ

Read more

ରାଜ୍ୟର ଯେ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଘରୋଇ ହେଲିକପ୍ଟର ଅବତରଣ ପାଇଁ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ ଅନୁମତି ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ

ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟର ଯେ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଘରୋଇ ହେଲିକପ୍ଟର ଅବତରଣ କରିବା ପାଇଁ ସ୍ଥାନୀୟ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ ଠାରୁ ଅନୁମତି ଆଣିବା ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ କରାଯାଇଛି। ବିନା ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ

Read more
Please wait...

Subscribe for News Updates

Want to be notified when our article is published? Enter your email address and name below to be the first to know.