ରଥଯାତ୍ରା ଭିଡ଼କୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ପୂର୍ବତଟ ରେଳପଥ ପକ୍ଷରୁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ବ୍ୟବସ୍ଥା : ଅଧିକ ୧୮୪ଟି ଟ୍ରେନ୍‌ ଚଳାଚଳ କରିବ

ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଚଳିତବର୍ଷ ରଥଯାତ୍ରା ସମୟର ଭିଡ଼କୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ପୂର୍ବତଟ ରେଳପଥ ପକ୍ଷରୁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ବ୍ୟବସ୍ଥା କରାଯାଇଛି। ପଡ଼ୋଶୀ ରାଜ୍ୟରୁ ଆସୁଥିବା ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଟ୍ରେନ୍‌ ବ୍ୟତୀତ

Read more

ଚୀନ୍‌ର ସ୍ମାର୍ଟ ଭିକାରୀ : ଇ-ଓ୍ଵାଲେଟ୍‌ ଧରି ମାଗୁଛନ୍ତି ଭିକ

ଭାରତରେ ବିମୁଦ୍ରାକରଣ ପରେ ବେନଗଦୀ କାରବାର ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି। ଅଧିକାଂଶ ଲୋକ ନଗଦ ଟଙ୍କା ବ୍ୟବହାର ନ କରି ଅନ୍‌ଲାଇନ୍‌ ବ୍ୟବସ୍ଥା ଆପଣାଉଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଚୀନ୍‌ରେ ଏବେ

Read more

ଯୁକ୍ତ ୩ ନାମଲେଖା ଲାଗି ଆଜି ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ମେରିଟ୍‌ ଲିଷ୍ଟ ପ୍ରକାଶ ପାଇବ

ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଯୁକ୍ତ୩/ସ୍ୱୟଂଶାସିତ କଲେଜ, ସେଲ୍ଫ ଫାଇନାନ୍ସିଂ(ଡିଗ୍ର୍ରି) କଲେଜ/ସଂସ୍କୃତ(ଶସ୍ତ୍ରୀ) କଲେଜରେ ନାମଲେଖା ଲାଗି ମଙ୍ଗଳବାର ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ମେରିଟ୍‌ ଲିଷ୍ଟ ପ୍ରକାଶ କରାଯିବ। ପୂର୍ବାହ୍ନ ୧୧ଟାରେ ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷା

Read more

ଏକକାଳୀନ ନିର୍ବାଚନ ବାବଦରେ ସର୍ବଦଳୀୟ ବୈଠକ ଡାକିଲା ଲ’ କମିଶନ : ଓଡିଶା କରୁଚି ସମର୍ଥନ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଦେଶରେ ଏକକାଳୀନ ନିର୍ବାଚନ ଲାଗି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦିଙ୍କ ଆହ୍ଵାନକୁ ଦେଶରେ କେତେକ ରାଜନୈତିକ ଦଳ ସମର୍ଥନ କରଥିବାବେଳେ ଆଉ କିଛି ବିରୋଧ କରିଛନ୍ତି ।

Read more

୫ ରୁ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା : ଓଡିଶା ପାଇଁ ସତର୍କତା ଜାରୀ

ଭୁବନେଶ୍ୱର : ପୁଣି ଲେଉଟିବ ବର୍ଷା। ପଶ୍ଚିମ କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ବଙ୍ଗୋପସାଗରରେ ଏକ ଘୂର୍ଣ୍ଣିବଳୟ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି। ଯାହାକି ଦକ୍ଷିଣ ଓଡ଼ିଶା ଓ ଉତ୍ତର ଆନ୍ଧ୍ରପ୍ରଦେଶ ମଧ୍ୟରେ ରହୁଛି।

Read more
Please wait...

Subscribe for News Updates

Want to be notified when our article is published? Enter your email address and name below to be the first to know.