୮ ଇସଲାମିକ ଷ୍ଟେଟ୍‌ସ ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କୁ ଫାଶୀରେ ଝୁଲାଇଲା ଇରାନ

ତେହେରାନ: ଇରାନର ସଂସଦ ଓ ଆୟାତୋଲ୍ଲା ରୁହୋଲ୍ଲାହା ଖୋମିନୀଙ୍କ ପୀଠକୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିବା ୮ ଜଣ ଇସଲାମିକ ଷ୍ଟେଟ୍‌ସ ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କୁ ମୃତ୍ୟୁ ଦଣ୍ଡ ଦେଇଛି ଇରାନ। ଏହି

Read more

ମାର୍କ ଜୁକରବର୍ଗ ବିଶ୍ୱର ୩ୟ ଧନଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତି, ଓ୍ଵାରେନ ବଫେଟଙ୍କୁ ପଛରେ ପକାଇଲେ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଫେସବୁକ ପ୍ରତିଷ୍ଠାତା ମାର୍କ ଜୁକରବର୍ଗ ଏବେ ବିଶ୍ୱର ୩ୟ ସବୁଠାରୁ ଧନୀ ବ୍ୟକ୍ତିରେ ପରିଣତ ହୋଇଛନ୍ତି । ସେ ଆମେରିକୀୟ ବିଲିୟନାରୀ ତଥା ଓ୍ଵାର୍କସାୟାର

Read more

ରାଜ୍ୟର ୯ଟି ଜିଲ୍ଲା ଓ ଉପକୂଳ ଓଡ଼ିଶାର ଗୋଟିଏ କିମ୍ବା ଦୁଇଟି ସ୍ଥାନରେ ଘଡ଼ଘଡ଼ି ବିଜୁଳି ସହିତ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା

ଭୁବନେଶ୍ୱର:  ରାଜ୍ୟର ୯ଟି ଜିଲ୍ଲା ଓ ଉପକୂଳ ଓଡ଼ିଶାର ଗୋଟିଏ କିମ୍ବା ଦୁଇଟି ସ୍ଥାନରେ ଘଡ଼ଘଡ଼ି ବିଜୁଳି ସହିତ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ହୋଇପାରେ ବୋଲି ଭୁବନେଶ୍ୱର ଆଞ୍ଚଳିକ

Read more

ଏମ୍‌କେସିଜିରେ ନାମ ଲେଖାଇଲେ ୨୦୧ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ର, ଆଜି ଭିମ୍‌ସାର, ଏସ୍‌ସିବି ଡେଣ୍ଟାଲ କଲେଜରେ ନାମଲେଖା

ଭୁବନେଶ୍ୱର : ମହାରାଜା କୃଷ୍ଣଚନ୍ଦ୍ର ଗଜପତି ମେଡିକାଲ କଲେଜ ଏବଂ ହସ୍ପିଟାଲ(ଏମ୍‌କେସିଜି)ରେ ଏମ୍‌ବିବିଏସ୍‌ ସିଟ୍‌ ପାଇଁ ଗୁରୁବାର ୨୦୧ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ର ନାମ ଲେଖାଇଛନ୍ତି। ମେଡିକାଲ କଲେଜରେ ମୋଟ

Read more

କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଲୋକାର୍ପିତ ହେଲା ଭୁବନେଶ୍ୱର ନ୍ୟୁ ରେଲୱେ ଷ୍ଟେସନ: ପରୀକ୍ଷାମୂଳକ ଭାବେ ଷ୍ଟେସନରେ ରହିବ ୩ଟି ଯାତ୍ରୀବାହୀ ଟ୍ରେନ୍; ହାଓ୍ୱଡ଼ା-ପୁରୀ ସନ୍ତ୍ରାଗାଛି, ରାଉରକେଲା-ପୁରୀ-ରାଉରକେଲା ପାସେଞ୍ଜର ଓ କଟକ-ବ୍ରହ୍ମପୁର-କଟକ ମେମୁ ଟ୍ରେନ୍ ଷ୍ଟେସନରେ ରହିବ

Read more
Please wait...

Subscribe for News Updates

Want to be notified when our article is published? Enter your email address and name below to be the first to know.