ୟୁପିରେ ଯୋଗୀ ସରକାର କରିବେ ସାଧୁସନ୍ଥଙ୍କ ସତ୍ୟପାଠ : ନକଲି ବାବାଙ୍କ ଉପରେ ହେବ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ

ଲକ୍ଷ୍ନୌ: ନିକଟରେ ଦେଶର ବଡ ବଡ଼ ସନ୍ଥଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅପରାଧିକ ମାମଲା ଲୋକଲୋଚନକୁ ଆସିବା ପରେ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ଅଯୋଧ୍ୟାରେ ସାଧୁସନ୍ଥମାନଙ୍କୁ ସତ୍ୟପାଠ ଦାଖଲ କରିବା ପାଇଁ ଯୋଗୀ

Read more

ପ୍ରେସ୍‌କ୍ରିପ୍ସନରେ ଇନ୍‌ଜେକ୍‌ସନ୍‌ ଓ ଔଷଧ ଲେଖିବା ସହ ହନୁମାନ ଚାଳିସା ପାଠ ପାଇଁ ବି ରୋଗୀଙ୍କୁ କହିଲେ ଡାକ୍ତର

ରାଜସ୍ଥାନ: ଡାକ୍ତର ରୋଗୀଙ୍କ ପାଇଁ ସ୍ଲିପ୍‌ରେ କେଉଁ ଔଷଧ ଖାଇବା କଥା କେଉଁ ଇନ୍‌ଜେକ୍‌ସନ୍‌ ନେବା କଥା ତାହା ଲେଖି ଥାଆନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଏଥିସହିତ ନିକଟରେ ଜଣେ

Read more

କେନ୍ଦ୍ର ବାଣିଜ୍ୟ ଓ ଶିଳ୍ପ ମନ୍ତ୍ରାଳୟ ପକ୍ଷରୁ ପ୍ରକାଶିତ ଇଜ୍‌ ଅପ ଡୁଇଙ୍ଗ ବିଜନେସ ତାଲିକାରେ ଓଡ଼ିଶା ୧୪ ତମ ସ୍ଥାନ : ଆନ୍ଧ୍ର କ୍ରମାଗତ ୨ୟ ବର୍ଷ ପାଇଁ ପ୍ରଥମସ୍ଥାନରେ

ଭୁବନେଶ୍ୱର : କେନ୍ଦ୍ର ବାଣିଜ୍ୟ ଓ ଶିଳ୍ପ ମନ୍ତ୍ରାଳୟ ପକ୍ଷରୁ ପ୍ରକାଶିତ ଇଜ୍‌ ଅପ ଡୁଇଙ୍ଗ ବିଜନେସ ତାଲିକାରେ ଓଡ଼ିଶା ୧୪ ତମ ସ୍ଥାନରେ ରହିଛି ।

Read more

୪.୭୧ ମିଟର ଲମ୍ବ ୬୦୦ କିଲୋଗ୍ରାମ ଓଜନ କୁମ୍ଭୀରକୁ ଧରିଲେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆର ରେଞ୍ଜର

ସିଡନି : ପାଖାପାଖି ୧୦ ବର୍ଷ ଖୋଜିବା ପରେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆର ବନ୍ୟପ୍ରାଣୀ ରେଞ୍ଜର୍‌ ସଫଳତାର ସହ ୬୦୦ କିଲୋଗ୍ରାମ ଓଜନର ଏକ କୁମ୍ଭୀରକୁ  ଧରିଛନ୍ତି  । ଲୁଣିପାଣିରେ

Read more

ଥାଇଲାଣ୍ଡର କାଳ ଗୁମ୍ଫାରୁ ସମସ୍ତ ୧୨ ଖେଳାଳି ଓ କୋଚ ସୁରକ୍ଷିତ ଭାବେ ଉଦ୍ଧାର, ସାରା ବିଶ୍ୱରେ ଖୁସୀର ଲହରୀ

ଚିଆଙ୍ଗ ରାଇ:  ଉତ୍ତର ଥାଇଲାଣ୍ଡର କାଳ ଗୁମ୍ଫାରେ ୧୭ ଦିନ ଧରି ଫସିରହିଥିବା ସମସ୍ତ ୧୨ ଫୁଟବଲ ଖେଳାଳି ଓ  ସେମାନଙ୍କ କୋଚଙ୍କୁ    ମଙ୍ଗଳବାର ସୁରକ୍ଷିତ ଭାବେ

Read more

ବ୍ରହ୍ମପୁର ଏବଂ ଏହାର ଆଖପାଖ ଅଞ୍ଚଳରେ ଥିବା ୭ଟି ଲେଭଲ୍‌ କ୍ରସିଂ ସ୍ଥାନରେ ନିର୍ମାଣ ହେବ ଓଭର୍‌ବ୍ରିଜ୍‌

ଯାତାୟାତରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି କରୁଥିବା ରେଲୱେ ଲେଭଲ୍‌ କ୍ରସିଂ ଆଉ ରହିବ ନାହିଁ। ବ୍ରହ୍ମପୁର ଏବଂ ଏହାର ଆଖପାଖ ଅଞ୍ଚଳରେ ଥିବା ୭ଟି ଲେଭଲ୍‌ କ୍ରସିଂ ସ୍ଥାନରେ

Read more

ଥାଇଲାଣ୍ଡର କାଳ ଗୁମ୍ଫାରେ ତୃତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଅପରେସନ୍ ଜାରି : ୪ ଜଣ ଖେଳାଳି ଓ କୋଚଙ୍କୁ ସୁରକ୍ଷିତ ଉଦ୍ଧାର କରାଯିବ

ଚିଆଙ୍ଗ ରାଇ: ଉତ୍ତର ଥାଇଲାଣ୍ଡର କାଳ ଗୁମ୍ଫାରେ ୧୭ ଦିନ ଧରି ଫସିରହିଥିବା ୮ ଜଣ ଫୁଟବଲ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରାଯିବା ପରେ  ମଙ୍ଗଳବାର ବାକି ୪ ଜଣ

Read more

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଜିଲ୍ଲା ମହାକାଳପଡ଼ା ମଙ୍ଗଳପୁର ଛକରେ ମର୍ମନ୍ତୁଦ ଦୁର୍ଘଟଣା : ପିକ୍ ଅପ୍ ଭ୍ୟାନ ଓଲଟି ୩ ମୃତ୍ୟୁ , ୨୦ରୁ ଅଧିକ ଆହତ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା : କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଜିଲ୍ଲା ମହାକାଳପଡ଼ା ମଙ୍ଗଳପୁର ଛକରେ ଏକ ମର୍ମନ୍ତୁଦ ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଛି। ଏକ ପିକ୍ ଅପ୍ ଭ୍ୟାନ ଓଲଟି ପଡ଼ିବାରୁ ୩ ଜଣଙ୍କ

Read more

ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ଅଭିନେତା ପପୁ ପମ୍‌ପମ୍‌: ଅସୁସ୍ଥତା ପାଇଁ ଦିଲ୍ଲୀ ଏମ୍ସରେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଥିଲେ

ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ଓଲିଉଡର କମେଡି କିଙ୍ଗ୍ ପପୁ ପମ୍‌ପମ୍‌। ଅସୁସ୍ଥତା ପାଇଁ ସେ ଦିଲ୍ଲୀ ଏମ୍‌ସରେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଥିଲେ। ପପୁ (ଅଗ୍ନାଶୟ) ପାନ୍‌କ୍ରିୟାସ ଜନିତ

Read more

ଓଡି଼ଶା ଏବଂ ପାର୍ଶ୍ୱରାଜ୍ୟ ମାନଙ୍କର ତୈଳ ଆବଶ୍ୟକତା ପୁରଣ କରିବ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ଅଏଲର ଦକ୍ଷିଣ ପୂର୍ବ ପାଇପଲାଇନ୍

ଭୁବନେଶ୍ବର : ଭୁବନେଶ୍ୱର: ପାଇପ୍‌ଲାଇନ୍‌ ଜରିଆରେ ବିମାନବନ୍ଦରରେ ବିମାନ ଇନ୍ଧନ ପହଞ୍ଚାଇବାକୁ ଇଣ୍ଡିଆନ୍‌ ଅଏଲ୍‌ ଯୋଜନା ରଖିଛି। କଂପାନିର ପାଇପ୍‌ଲାଇନ୍‌ ଡିଭିଜନ୍‌-ଏସ୍‌ଇଆର୍‌ପିଏଲ୍‌ ପକ୍ଷରୁ ଏହି ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇଛି।

Read more
Please wait...

Subscribe for News Updates

Want to be notified when our article is published? Enter your email address and name below to be the first to know.