ଦେଶର ପ୍ରଥମ ଇଣ୍ଟରନେଟ ଟେଲିଫୋନ୍‌ ସର୍ଭିସ୍‌ ଆରମ୍ଭ କରିବ ବିଏସ୍‌ଏନ୍‌ଏଲ୍‌ : ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ମାଗଣାରେ କଲ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ବିଏସ୍‌ଏନ୍‌ଏଲ୍‌ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସି ଖବର। ବିଏସ୍‌ଏନ୍‌ଏଲ୍‌ ଦେଶର ପ୍ରଥମ ଇଣ୍ଟରନେଟ ଟେଲିଫୋନ୍‌ ସେବା ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯାଉଛି ବୋଲି ମଙ୍ଗଳବାର ଘୋଷଣା କରିଛି। ଏହା

Read more

ଅଯୋଧ୍ୟାରେ ରାମ ମନ୍ଦିର ନିର୍ମାଣକୁ ସମର୍ଥନ ଲାଗି ସରଯୁ ନଦୀ କୂଳରେ କୋରାନ ପାଠ କରିବେ ମୁସଲମାନ

ଅଯୋଧ୍ୟାରେ ରାମ ମନ୍ଦିର ନିର୍ମାଣକୁ ସମର୍ଥନ କରିଛି ମୁସଲିମ୍‌ ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ମଞ୍ଚ। ଏନେଇ ମଞ୍ଚ ପକ୍ଷରୁ ଗୁରୁବାର ସରଯୁ ନଦୀ କୂଳରେ କୋରାନ ପାଠ କରାଯିବ। ଏଥିରେ

Read more

ମହାକାଳପଡ଼ା : ପରିତ୍ୟକ୍ତ ଖାଲରୁ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ମୃତଦେହ ମିଳିବା ଘଟଣାରେ ସ୍କୁଲ ପ୍ରଧାନ ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀ ନିଲମ୍ବିତ

ମହାକାଳପଡ଼ା – ମହାକାଳପଡ଼ା ବ୍ଲକ ତିଖିରି ପଞ୍ଚାୟତ ବଜ୍ରମହାକାଳୀ ପ୍ରାଥମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟର ଜନୈକା ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ମୃତଦେହ ଏକ ପରିତ୍ୟକ୍ତ ଖାଲରୁ ମିଳିବା ଘଟଣାରେସ୍କୁଲର ପ୍ରଧାନ ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀ କାଞ୍ଚନବାଳା

Read more

ମହମ୍ମଦ ସାମିଙ୍କ ପତ୍ନୀ ହସିନ୍‌ ଜାହାଁ ସାଇନ୍‌ କଲେ ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମ ‘ଫତଓ୍ଵା’ : ସାମ୍ବାଦିକା ଭୁମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଟିମ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆର ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ମହମ୍ମଦ ସାମିଙ୍କ ସହ ବିବାଦ ପରେ ପତ୍ନୀ ହସିନ ଜାହାଁ ବଲିଉଡରେ ପାଦ ରଖିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ହସିନ ପୂର୍ବରୁ ମଡେଲିଂ

Read more

ନବରଙ୍ଗପୁରରେ ମିଳୁଚି ବଡା ଛତୁ : କିଲୋ ୧୫ ଶହ ଟଙ୍କାରୁ ଆରମ୍ଭ, ମାଛ ମାସଂ ଠାରୁ ବି ସୁଆଦିଆ

ନବରଙ୍ଗପୁର: ନବରଙ୍ଗପୁର ଜିଲ୍ଲାରେ ଏକ ପ୍ରକାର ମହଙ୍ଗା ଛତୁ ମିଳୁଛି, ଯାହାର ମୂଲ୍ୟ ପନ୍ଦରଶହ ଟଙ୍କାରୁ ଆରମ୍ଭ ହେଉଛି। ଏହି ଛତୁର ନାମ ବି ବଡ଼ ବିଚିତ୍ର,

Read more

୪୮,୬୪୧ ଟଙ୍କା ମୁଲ୍ୟର ହୋଣ୍ଡା ୨୦୧୮ ସିଡି ୧୧୦ ଡ୍ରିମ ଡିଏକ୍ସ ର ବଜାର ପ୍ରବେଶ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ହୋଣ୍ଡା ମୋଟରସାଇକଲ୍‌ ଆଣ୍ଡ୍‌ ସ୍କୁଟର ଇଣ୍ଡିଆ ପ୍ରାଇଭେଟ୍‌ ଲିମିଟେଡ୍‌ ପକ୍ଷରୁ ୨୦୧୮ ସିଡି ୧୧୦ ଡ୍ରିିମ୍‌ ଡିଏକ୍ସର ଉପଲବ୍ଧତା ବିଷୟରେ ଘୋଷଣା କରାଯାଇଛି। ପ୍ରଥମ ଥର

Read more

ସମଲିଙ୍ଗୀ ସମ୍ପର୍କ: ନିଷ୍ପତ୍ତି ସବୋର୍ଚ୍ଚ ନ୍ୟାୟାଳୟ ଉପରେ ଛାଡ଼ିଲେ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ସମଲିଙ୍ଗୀ ସମ୍ପର୍କକୁ ଅପରାଧ ମୁକ୍ତ କରିବା ମାମଲାର ନିଷ୍ପତ୍ତି ସବୋର୍ଚ୍ଚ ନ୍ୟାୟାଳୟ ଉପରେ ଛାଡ଼ିଛନ୍ତି କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର। ଭାରତୀୟ ପିଙ୍ଗଳ କୋଡ୍‌ ଧାରା ୩୭୭ର

Read more

ଶ୍ରୀଲଙ୍କାରେ ନିଶାଦ୍ରବ୍ୟ କାରବାର କଲେ ମିଳିବ ମୃତ୍ୟୁଦଣ୍ଡ

କଲମ୍ବୋ: ଏଣିକି ଶ୍ରୀଲଙ୍କାରେ ନିଶାଦ୍ରବ୍ୟ ଚୋରା କାରବାର କରୁଥିବା ସମୟରେ ଧରାପଡ଼ିଲେ ମିଳିବ ମୃତ୍ୟୁଦଣ୍ଡ। ଶ୍ରୀଲଙ୍କା କ୍ୟାବିନେଟ୍‌ରେ ଏନେଇ ଏକ ଆଇନକୁ ଅନୁମୋଦନ ମିଳିଛି। ୧୯୭୬ଠାରୁ ଦେଶରେ

Read more

୨ ଜଣ ବିଦେଶୀ ମହିଳାଙ୍କ ଗୁପ୍ତାଙ୍ଗରୁ ଜବତ ହେଲା ୧କେଜି ୪ଶହ ଗ୍ରାମ ଓଜନର ସୁନା ବିସ୍କୁଟ

ମୁମ୍ବାଇ: ଦିନକୁ ଦିନ ସୁନା ଚୋରା କାରବାର ପାଇଁ  ମାଫିଆମାନେ ବିଭିନ୍ନ ଉପାୟ ଅବଲମ୍ବନ କରୁଛନ୍ତି। ଗତ ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ମୁମ୍ବାଇ ବିମାନବନ୍ଦରରେ   ସୀମା ଶୁଳ୍କ ଅଧିକାରୀମାନେ

Read more
Please wait...

Subscribe for News Updates

Want to be notified when our article is published? Enter your email address and name below to be the first to know.