ଯୌତୁକ ଜୁଈରେ ଚନ୍ଦ୍ରକାନ୍ତି : ଶ୍ୱଶୁର, ଶାଶୂ ଓ ସ୍ୱାମୀ କିରୋସିନ୍‌ ଢାଳି କଲେ ହତ୍ୟା

ବୋହୂଟି ଜଳୁଛି ଯୌତୁକ ଜୁଈରେ। ଜଳିପୋଡ଼ି ଧୂଳିସାତ ହୋଇଯାଉଛି ତା’ର ସବୁ ସ୍ୱପ୍ନ। ଏମିତି ଏକ ମର୍ମନ୍ତୁଦ ଘଟଣା ଘଟିଛି ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଜିଲ୍ଲାରେ। ଯୌତୁକ ପାଇଁ ଅସୁର

Read more

ବନ୍ଦେ ଉତ୍କଳ ଜନନୀ ବିବାଦ ନେଇ ମନ୍ତ୍ରୀ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହଙ୍କ ନାମରେ ଥାନାରେ ଏତଲା

ଭାଜପା ଭଣ୍ଡାରିପୋଖରୀ ଶାଖା ପକ୍ଷରୁ ଗୁରୁବାର ବନ୍ଦେ ଉତ୍କଳ ଜନନୀ ବିବାଦ ନେଇ ମନ୍ତ୍ରୀ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହଙ୍କ ନାମରେ ଭଣ୍ଡାରିପୋଖରୀ ଥାନାରେ ଏତଲା ଦିଆଯାଇଛି। ମନ୍ତ୍ରୀ ସିଂହଙ୍କ

Read more

ଦିଲ୍ଲୀର ଲେଫ୍‌ଟନାଣ୍ଟ ଗଭର୍ଣ୍ଣର ଅନୀଲ ବୈଜାଲଙ୍କୁ ତୀବ୍ର ଭର୍ତ୍ସନା କଲେ ସୁପ୍ରିମ୍‌କୋର୍ଟ : ଦିଲ୍ଲୀକୁ ଆବର୍ଜନା ମୁକ୍ତ ପାଇଁ ଦେଲେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଦିଲ୍ଲୀର ଲେଫ୍‌ଟନାଣ୍ଟ ଗଭର୍ଣ୍ଣର ଅନୀଲ ବୈଜାଲଙ୍କୁ ବେଶ କଟୁ ଶବ୍ଦ ପ୍ରୟୋଗ କରି ଆଜି (ଗୁରୁବାର) ତୀବ୍ର ଭର୍ତ୍ସନା କରିଛନ୍ତି ସୁପ୍ରିମ୍‌ କୋର୍ଟ। ଦିଲ୍ଲୀ ମହାନଗର ନିଗମର

Read more

କଲ୍ୟାଣୀ ନଦୀର ବନ୍ୟା ପାଣିରେ ଭାସିଲା ପୋଲ, ୬ ପଂଚାୟତ ସହ ଯୋଗାଯୋଗ ବିଚ୍ଛିନ୍ନ

ରାୟଗଡ଼ା: କଲ୍ୟାଣସିଂହପୁର ବ୍ଲକର ପାରସାଲି, ସୁନାଖଣ୍ଡି, ପଲମା, କନ୍ଧକାଟିପାଡୁ, ମାଟିଗୁଡ଼ା ଓ ପୁଜାରୀଗୁଡ଼ା ପଂଚାୟତ ଗୁରୁବାର ବାହ୍ୟ ଜଗତରୁ ବିଚ୍ଛିନ୍ନ ହୋଇଛି। ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ରାୟଗଡ଼ା

Read more

ସୁପ୍ରିମ୍‌ କୋର୍ଟଙ୍କ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ : ବିବାହର ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଖର୍ଚ୍ଚ ତାଲିକା ସରକାରଙ୍କ ନିକଟରେ ଦାଖଲ ହେବ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଏଣିକି ନିଜ ପୁତ୍ର ବା କନ୍ୟାର ବିବାହରେ ପିତାମାତା କେତେ ପରିମାଣର ଅର୍ଥ କେଉଁ ବାଟରେ ଖର୍ଚ୍ଚ କରୁଛନ୍ତି, ତାହାର ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ହିସାବ ଆଞ୍ଚଳିକ ବିବାହ ପଞ୍ଜିକରଣ

Read more

ବିଶ୍ୱର ୫୦ଟି ସ୍ମାର୍ଟ ସିଟି ମଧ୍ୟରେ ୩୨ତମ ସ୍ଥାନରେ ଭୁବନେଶ୍ୱର

ଭୁବନେଶ୍ୱର : ବିଶ୍ୱର ୫୦ଟି ଶ୍ରେଷ୍ଠ ସ୍ମାର୍ଟସିଟି ମଧ୍ୟରେ ସ୍ଥାନ ପାଇଲା ଭୁବନେଶ୍ୱର । ସିଂଗାପୁରର ଇଡେନ ଷ୍ଟାଟର୍ଜି ଇନଷ୍ଟିଚ୍ୟୁଟ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା ଏକ ଅଧ୍ୟୟନ ଅନୁସାରେ

Read more

ଜୁନରେ ଦେଶର ପେଟ୍ରୋଲ, ଡିଜେଲ ଚାହିଦା ୧୬.୫୬ ନିୟୁତ ଟନରୁ ୧୮ ନିୟୁତ ଟନକୁ ବୃଦ୍ଧି

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଦେଶରେ ପେଟ୍ରୋଲ ଓ ଡିଜେଲ ଦର ଏବେ ମହଙ୍ଗା ରହିଛି । ଗତ କିଛିମାସ ଧରି ଦର କ୍ରମାଗତଭାବେ ବଢିଚାଲିଛି । ଏହାକୁ ନେଇ

Read more

ଓଡ଼ିଶାରେ ଏକ ବିଦେଶ ଭବନ ନିର୍ମାଣ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଲା କେନ୍ଦ୍ର : ଜମି ଯୋଗାଇଦେବା ପାଇଁ ଅନୁରୋଧ

ଭୁବନେଶ୍ୱର :କେନ୍ଦ୍ର ବୈଦେଶିକ ମନ୍ତ୍ରାଳୟ ଓଡ଼ିଶାରେ ଏକ ବିଦେଶ ଭବନ ନିର୍ମାଣ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଇଛି। ଓଡ଼ିଶାରେ ବିଦେଶ ଭବନ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ହେଲେ ରାଜ୍ୟରୁ ବିଦେଶ ଯାଉଥିବା

Read more

ନୂଆ ନ’ତାଲା ଓ ଗୁରୁପ୍ରିୟା ସେତୁ ନିର୍ମାଣର ସିବିଆଇ ତଦନ୍ତ ଦାବୀ କଲା ନିଖିଳ ଓଡ଼ିଶା ଠିକାଦାର ମହାସଂଘ

ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟ ସଚିବାଳୟ ପଛପଟେ ନିର୍ମାଣ ଚାଲିଥିବା ନୂତନ ନ’ମହଲା କୋଠାର ସିବିଆଇ ତଦନ୍ତ ଦାବି କରିଛି ନିଖିଳ ଓଡ଼ିଶା ଠିକାଦାର ମହାସଂଘ। ଆଜି ମହାସଂଘ

Read more

ଇଣ୍ଡିଆ ସ୍କିଲ୍ ପୂର୍ବ ଭାରତ ଆଂଚଳିକ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ଆସନ୍ତା ୧୫ ରୁ୧୭ ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ

ଭୁବନେଶ୍ୱର : କେନ୍ଦ୍ର ଦକ୍ଷତା ବିକାଶ ଓ ଉଦ୍ୟମିତା ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟ ତଥା ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ଦକ୍ଷତା ବିକାଶ ନିଗମ (ଏନ୍‌ଏସ୍‌ଡିସି) ତରଫରୁ ଇଣ୍ଡିଆ ସ୍କିଲ ପୂର୍ବ ଭାରତ ଆଞ୍ଚଳିକ

Read more
Please wait...

Subscribe for News Updates

Want to be notified when our article is published? Enter your email address and name below to be the first to know.