ମାଲକାନଗିରି ବିଜେପି ମହିଳା ମୋର୍ଚ୍ଚା ତରଫରୁ କୃଷିମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରଦୀପ ମହାରଥୀଙ୍କ ଅସଭ୍ୟ ବୟାନକୁ ନେଇ ଏକ ରାଲିର ଆୟୋଜନ

ମାଲକାନଗିରି ବିଜେପି ମହିଳା ମୋର୍ଚ୍ଚା ତରଫରୁ କୃଷିମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରଦୀପ ମହାରଥୀଙ୍କ ଅସଭ୍ୟ ବୟାନକୁ ନେଇ ଏକ ରାଲିର ଆୟୋଜନ କରାଯାଇଥିଲା । ଏହି ରାଲିରେ ବିଜେପି ମହିଳା

Read more

ଇଣ୍ଡୋନେସିଆ ସୁନାମି: ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୩୨ ଟପିଲା,ଚାରିଆଡେ କୁଢ଼ କୁଢ଼ ମୃତଦେହ

ଜାକର୍ତ୍ତା :ଉତ୍ତର ଇଣ୍ଡୋନେସିଆରେ ଗତ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ୭.୫ ତୀବ୍ରତାର ଭୁକମ୍ପ ଓ ଭୂକମ୍ପ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସୁନାମିରେ ଦୋହଲି ଯାଇଛି ଇଣ୍ଡୋନେସିଆର ପାଲୁ ସହର। ପ୍ରତି ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ

Read more

ଅଲିମ୍ପିଆନ୍ ଲିଲିମା ମିଞ୍ଜ ପାଇବେ ଏକଲବ୍ୟ ପୁରସ୍କାର: ପୁରସ୍କାର ବାବଦରେ ଲିଲିମାଙ୍କୁ ମିଳିବ ୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା, ଅନ୍ୟ ୨ ଖେଳାଳି ଝିଲି ଦଳବେହେରା ଓ ଋତୁପର୍ଣ୍ଣା ପଣ୍ଡାଙ୍କୁ ମିଳିବ ସାଇଟେସନ୍ ପୁରସ୍କାର, ଏମାନଙ୍କୁ ପୁରସ୍କାର ବାବଦକୁ ଦିଆଯିବ ୫୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଲେଖାଏ ଦିଆଯିବ, ୨୦୧୮ ପାଇଁ ପୁରସ୍କାର ଘୋଷଣା କଲା ଇମ୍ପା

Read more

ଆସନ୍ତା ପହିଲ‌ାରୁ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ପରୀକ୍ଷାମୂଳକ ଭାବେ ଧାଡ଼ି ଦର୍ଶନ ବ୍ୟବସ୍ଥା : ଶୃଙ୍ଖଳା ଆଳ‌ରେ ପ୍ରଶାସନ ବାଇଶି ପାହାଚ ଖୋଳି ଦେଇଥିବାରୁ ଭକ୍ତ ମହଲରେ ତୀବ୍ର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା

ପୁରୀ : ଆସନ୍ତା ପହିଲ‌ାରୁ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ପରୀକ୍ଷାମୂଳକ ଭାବେ ଧାଡ଼ି ଦର୍ଶନ ବ୍ୟବସ୍ଥା ଆରମ୍ଭ ହେବ। ଏଥିପାଇଁ ପ୍ରଶାସନ ପକ୍ଷରୁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଆରମ୍ଭ ହୋଇଗଲାଣି। ଶୃଙ୍ଖଳିତ ଦର୍ଶନ

Read more

ଅକ୍ଟୋବର ୨ରୁ ରାଜ୍ୟର ୫ ମହାନଗର ନିଗମ ଭୁବନେଶ୍ୱର, କଟକ, ବ୍ରହ୍ମପୁର, ରାଉରକେଲା ଓ ସମ୍ବଲପୁର ସମେତ ପୁରୀ ପୌରପାଳିକା ଅଞ୍ଚଳରେ ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ ବ୍ୟବହାର ନିଷେଧ

ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଅକ୍ଟୋବର ୨ରୁ ରାଜ୍ୟର ୫ ମହାନଗର ନିଗମ ଭୁବନେଶ୍ୱର, କଟକ, ବ୍ରହ୍ମପୁର, ରାଉରକେଲା ଓ ସମ୍ବଲପୁର ସମେତ ପୁରୀ ପୌରପାଳିକା ଅଞ୍ଚଳରେ ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ ବ୍ୟବହାର

Read more

୩ ମାସ ବୁଲିବ ବିଜୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ କଲ୍ୟାଣ ଯୋଜନା ସଚେତନତା ରଥ

ଭୁବନେଶ୍ୱର :  ବିଜୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ କଲ୍ୟାଣ ଯୋଜନା ବା ବିଏସ୍‌କେୱାଇ ସଂପର୍କରେ ଲୋକଙ୍କୁ ସଚେତନ କରିବା ପାଇଁ ବାହାରିଥିବା ସଚେତନତା ରଥ ଆସନ୍ତା ୩ମାସ ପାଇଁ ବୁଲିବ।

Read more