ଏସବିଆଇ କମାଇଲା ଏଟିଏମରୁ ଟଙ୍କା ଉଠାଣ ସୀମା, ଦୈନିକ ୪୦,୦୦୦ ବଦଳରେ ହେଲା ୨୦,୦୦୦

ମୁମ୍ବାଇ : ପାର୍ବଣ ଋତୁ ଆରମ୍ଭ ନ ହେଉଣୁ ଷ୍ଟେଟ୍ ବ୍ୟାଙ୍କ ଅଫ୍ ଇଣ୍ଡିଆ (ଏସବିଆଇ) ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଝଟକା ଦେଇଛି। ଏଟିଏମରୁ ଟଙ୍କା ଉଠାଣ ଉପରେ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ

Read more

ୟୁପିଏସସି ଦ୍ୱାରା ପରିଚାଳିତ ବିଭିନ୍ନ ପରୀକ୍ଷାର ଆବେଦନକୁ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଚାହିଁଲେ ପରୀକ୍ଷା ପୂର୍ବରୁ ପ୍ରତ୍ୟାହାର କରିପାରିବେ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଏଣିକି କେନ୍ଦ୍ର ଲୋକସଭା ଆୟୋଗ (ୟୁପିଏସସି)  ଦ୍ୱାରା ପରିଚାଳିତ ବିଭିନ୍ନ ପରୀକ୍ଷାର ଆବେଦନକୁ ପ୍ରତ୍ୟାହାର କରିହେବ । ପ୍ରାର୍ଥୀ ଚାହିଁଲେ ପରୀକ୍ଷା ପୂର୍ବରୁ ନିଜର

Read more

ଆଣ୍ଡାମାନ ଓ ନିକୋବର ଦ୍ୱୀପପୁଞ୍ଜରେ ସଂଧ୍ୟାରେ ୫.୧ ତୀବ୍ରତାର ଭୂମିକମ୍ପ : ଲୋକେ ଆତଙ୍କିତ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଭାରତର ଆଣ୍ଡାମାନ ଓ ନିକୋବର ଦ୍ୱୀପପୁଞ୍ଜରେ ଆଜି ସଂଧ୍ୟାରେ ଏକ ୫.୧ ତୀବ୍ରତାର ଭୂମିକମ୍ପ ଅନୁଭୂତ ହୋଇଛି । ଏହା ସଂଧ୍ୟା ୬ଟା ୫୪

Read more

ଇଣ୍ଡୋନେସିଆ ସୁନାମି-ଭୂକମ୍ପ ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୧୨ଶହ ଟପିଲା: ଦିଆଯିବ ସମୂହ ସମାଧି

ଜାକର୍ତ୍ତା : ଇଣ୍ଡୋନେସିଆରେ ଗତ ଶୁକ୍ରବାର ଆସିଥିବା ଭୂକମ୍ପ-ସୁନାମି ପରେ ଏବେ ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୧୨ ଶହ ଟପିଛି। ଆହୁରି ଶତାଧିକ ଲୋକେ ଏବେବି ଭୂଷୁଡି ପଡିଥିବା ଘର

Read more

ଅକ୍ଟୋବର ୨ରୁ ଓଡ଼ିଶା ଖାଦ୍ୟ ସୁରକ୍ଷା ଯୋଜନା, ଉଦ୍‌ଘାଟନ କରିବେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ, ମନ୍ତ୍ରୀ

ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଅକ୍ଟୋବର ୨ ତଥା ଗାନ୍ଧୀ ଜୟନ୍ତୀରୁ ରାଜ୍ୟ ସରକାର ଓଡ଼ିଶା ଖାଦ୍ୟ ସୁରକ୍ଷା ଯୋଜନା କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଏ ନେଇ ସମସ୍ତ ପ୍ରସ୍ତୁତି

Read more

ଯାତାୟାତ ସମୟରେ ପ୍ରତିଦିନ ଦୁର୍ଘଟଣା ନେଉଛି ୫୬ ଜଣ ସାଧାରଣ ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଦେଶରେ ରୋଡରେ ଯାତାୟାତ ସମୟରେ ପ୍ରତିଦିନ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ  ୫୬ ଜଣ ଲୋକଙ୍କର ଜୀବନ ଯାଉଛି। ଗତ ୩ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ଏଭଳି ଘଟଣାରେ ୬୬

Read more

ହକି ବିଶ୍ୱକପ୍‌ ପାଇଁ ଜୋରଦାର ପ୍ରସ୍ତୁତି: କୋଲ୍‌କାତା ବିମାନବନ୍ଦରରେ ଲାଗିଲା କ୍ୟାମ୍ପେନ୍‌ ହୋର୍ଡିଂ

ଭୁବନେଶ୍ୱର : ପୁରୁଷ ହକି ବିଶ୍ୱକପ୍‌-୨୦୧୮ ଲାଗି ଓଡ଼ିଶା ସରକାରଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଜୋରଦାର ଚାଲିଥିବା ବେଳେ ଏପଟେ ‘ଓଡ଼ିଶା ବାଇ ମର୍ନିଂ, ହକି ବାଇ ଇଭିନିଙ୍ଗ୍‌’

Read more

ସୋଆ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟକୁ ସ୍ୱଚ୍ଛ କ୍ୟାମ୍ପସ ପୁରସ୍କାର, ୨୦୧୮ର ସ୍ୱଚ୍ଛ କ୍ୟାମ୍ପସ ତାଲିକାର ତୃତୀୟ ସ୍ଥାନରେ ଭୁବନେଶ୍ୱରର ସୋଆ, ପୁରସ୍କୃତ କଲେ ମାନବ ସମ୍ବଳ ବିକାଶ ମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରକାଶ ଜାଭଡ଼େକର

Read more
Please wait...

Subscribe for News Updates

Want to be notified when our article is published? Enter your email address and name below to be the first to know.