ମାଲକାନଗିରି ଜବାହର ନବୋଦୟ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ୧୫୦ତମ ଗାନ୍ଧୀ ଜୟନ୍ତୀରେ ଅଭିନବ ପ୍ରୟାସ

ମାଲକାନଗିରି ଜବାହର ନବୋଦୟ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ୧୫୦ତମ ଗାନ୍ଧୀ ଜୟନ୍ତୀରେ ଅଭିନବ ପ୍ରୟାସ । ଜାତୀୟ ପିତା ମହାତ୍ମା ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ଆଦର୍ଶ ରେ ଅନୁପ୍ରାଣିତ ହୋଇ ପରିବେଶ ପ୍ରଦୂଷଣ ଓ

Read more

୧୦ ତାରିଖରେ କଳିଙ୍ଗ ଷ୍ଟାଡିୟମର ନବନିର୍ମିତ ହକି କମ୍ପ୍ଲେକ୍ସ ଉଦ୍‌ଘାଟନ ଅବସରରେ ଦିଲୀପ ଓ ଧନରାଜଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରଦର୍ଶନୀ ହକି ମ୍ୟାଚ

ଭୁବନେଶ୍ୱର – ଚଳିତ ମାସ ୧୦ ତାରିଖରେ କଳିଙ୍ଗ ଷ୍ଟାଡିୟମର ନବନିର୍ମିତ ହକି କମ୍ପ୍ଲେକ୍ସ ଉଦ୍‌ଘାଟନ ହେବ। ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ୧୦ ତାରିଖ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଏହାକୁ

Read more

ନନ୍ଦନକାନନ ସନ୍ନିକଟ ବଟାନିକାଲ୍‌ ଗାର୍ଡେନରେ ଆରମ୍ଭ ହେଲା ବୋଟିଂ

ବାରଙ୍ଗ – ନନ୍ଦନକାନନ ସନ୍ନିକଟ ରାଜ୍ୟ ଉଦ୍ଭିଦ ଉଦ୍ୟାନ ବା ବଟାନିକାଲ୍‌ ଗାର୍ଡେନରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି ବୋଟିଂ। ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କୁ ଆକୃଷ୍ଟ କରିବା ପାଇଁ ନନ୍ଦନକାନନ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ ଏହି

Read more

ଆଜି ଭାରତ ଆସିବେ ପୁଟିନ୍‌: ଏସ୍‌-୪୦୦ କ୍ଷେପଣାସ୍ତ୍ର ଚୁକ୍ତିକୁ ସବୁଜ ସଙ୍କେତ ସମ୍ଭାବନା

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ରୁଷିଆ ରାଷ୍ଟ୍ରପ୍ରତି ବ୍ଲାଡିମୀର ଫୁଟିନ୍‌ ଗୁରୁବାର ଭାରତ ଗସ୍ତରେ ଆସୁଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ଗସ୍ତକାଳରେ ଏସ୍‌-୪୦୦ କ୍ଷେପଣାସ୍ତ୍ର ଚୁକ୍ତି ନେଇ ସବୁଜ ସଙ୍କେତ ମିଳିବାର ଆଶା

Read more

ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ୪ ଦ୍ୱାର ଦେଇ ପୁରୀ ବାସିନ୍ଦା, ସେବାୟତ ଓ ତାଙ୍କ ପରିବାରର ସଦସ୍ୟମାନେ ଭିତରକୁ ପ୍ରବେଶ କରିପାରିବେ

ପୁରୀ: ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ୪ ଦ୍ୱାର ଦେଇ ସେବାୟତ ଓ ତାଙ୍କ ପରିବାରର ସଦସ୍ୟମାନେ ଭିତରକୁ ପ୍ରବେଶ କରିପାରିବେ। ଶାନ୍ତି କମିଟି ବୈଠକ ପରେ ଜିଲ୍ଲାପାଳ ଜ୍ୟୋତିପ୍ରକାଶ ଦାସ

Read more

ଛାତ୍ର ସଂସଦ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ନାମାଙ୍କନ ଦାଖଲ ଶେଷ : ୧୦ ତାରିଖରେ ‘ମୁଁ କାହିଁକି ପ୍ରାର୍ଥୀ ହୋଇଛି’ ବୈଠକ

ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଅକ୍ଟୋବର ୧୧ରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଛାତ୍ର ସଂସଦ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଆଜି ନାମାଙ୍କନପତ୍ର ଦାଖଲ ଶେଷ ହୋଇଛି। କାଁ ଭାଁ‌ ଗଣ୍ଡଗୋଳକୁ ଛାଡ଼ି ଦେଲେ

Read more
Please wait...

Subscribe for News Updates

Want to be notified when our article is published? Enter your email address and name below to be the first to know.