ମାଲକାନଗିରି ଜବାହର ନବୋଦୟ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ୧୫୦ତମ ଗାନ୍ଧୀ ଜୟନ୍ତୀରେ ଅଭିନବ ପ୍ରୟାସ

ମାଲକାନଗିରି ଜବାହର ନବୋଦୟ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ୧୫୦ତମ ଗାନ୍ଧୀ ଜୟନ୍ତୀରେ ଅଭିନବ ପ୍ରୟାସ । ଜାତୀୟ ପିତା ମହାତ୍ମା ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ଆଦର୍ଶ ରେ ଅନୁପ୍ରାଣିତ ହୋଇ ପରିବେଶ ପ୍ରଦୂଷଣ ଓ

Read more

୧୦ ତାରିଖରେ କଳିଙ୍ଗ ଷ୍ଟାଡିୟମର ନବନିର୍ମିତ ହକି କମ୍ପ୍ଲେକ୍ସ ଉଦ୍‌ଘାଟନ ଅବସରରେ ଦିଲୀପ ଓ ଧନରାଜଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରଦର୍ଶନୀ ହକି ମ୍ୟାଚ

ଭୁବନେଶ୍ୱର – ଚଳିତ ମାସ ୧୦ ତାରିଖରେ କଳିଙ୍ଗ ଷ୍ଟାଡିୟମର ନବନିର୍ମିତ ହକି କମ୍ପ୍ଲେକ୍ସ ଉଦ୍‌ଘାଟନ ହେବ। ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ୧୦ ତାରିଖ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଏହାକୁ

Read more

ନନ୍ଦନକାନନ ସନ୍ନିକଟ ବଟାନିକାଲ୍‌ ଗାର୍ଡେନରେ ଆରମ୍ଭ ହେଲା ବୋଟିଂ

ବାରଙ୍ଗ – ନନ୍ଦନକାନନ ସନ୍ନିକଟ ରାଜ୍ୟ ଉଦ୍ଭିଦ ଉଦ୍ୟାନ ବା ବଟାନିକାଲ୍‌ ଗାର୍ଡେନରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି ବୋଟିଂ। ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କୁ ଆକୃଷ୍ଟ କରିବା ପାଇଁ ନନ୍ଦନକାନନ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ ଏହି

Read more

ଆଜି ଭାରତ ଆସିବେ ପୁଟିନ୍‌: ଏସ୍‌-୪୦୦ କ୍ଷେପଣାସ୍ତ୍ର ଚୁକ୍ତିକୁ ସବୁଜ ସଙ୍କେତ ସମ୍ଭାବନା

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ରୁଷିଆ ରାଷ୍ଟ୍ରପ୍ରତି ବ୍ଲାଡିମୀର ଫୁଟିନ୍‌ ଗୁରୁବାର ଭାରତ ଗସ୍ତରେ ଆସୁଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ଗସ୍ତକାଳରେ ଏସ୍‌-୪୦୦ କ୍ଷେପଣାସ୍ତ୍ର ଚୁକ୍ତି ନେଇ ସବୁଜ ସଙ୍କେତ ମିଳିବାର ଆଶା

Read more

ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ୪ ଦ୍ୱାର ଦେଇ ପୁରୀ ବାସିନ୍ଦା, ସେବାୟତ ଓ ତାଙ୍କ ପରିବାରର ସଦସ୍ୟମାନେ ଭିତରକୁ ପ୍ରବେଶ କରିପାରିବେ

ପୁରୀ: ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ୪ ଦ୍ୱାର ଦେଇ ସେବାୟତ ଓ ତାଙ୍କ ପରିବାରର ସଦସ୍ୟମାନେ ଭିତରକୁ ପ୍ରବେଶ କରିପାରିବେ। ଶାନ୍ତି କମିଟି ବୈଠକ ପରେ ଜିଲ୍ଲାପାଳ ଜ୍ୟୋତିପ୍ରକାଶ ଦାସ

Read more

ଛାତ୍ର ସଂସଦ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ନାମାଙ୍କନ ଦାଖଲ ଶେଷ : ୧୦ ତାରିଖରେ ‘ମୁଁ କାହିଁକି ପ୍ରାର୍ଥୀ ହୋଇଛି’ ବୈଠକ

ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଅକ୍ଟୋବର ୧୧ରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଛାତ୍ର ସଂସଦ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଆଜି ନାମାଙ୍କନପତ୍ର ଦାଖଲ ଶେଷ ହୋଇଛି। କାଁ ଭାଁ‌ ଗଣ୍ଡଗୋଳକୁ ଛାଡ଼ି ଦେଲେ

Read more