ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ମେକ୍‌ ଇନ୍‌ ଓଡ଼ିଶା କନ୍‌କ୍ଲେଭ୍‌-୨୦୧୮ ଆଲୋଚନା, ଆୟୋଜନର ଅଗ୍ରଗତି ନେଇ ଶିଳ୍ପ ମନ୍ତ୍ରୀ-ଫିକି ପ୍ରତିନିଧି ଆଲୋଚନା, କନ୍‌କ୍ଲେଭ୍‌ରେ ଯୋଗଦେବେ ୬ରୁ ଅଧିକ ଦେଶର ୬୦ ପ୍ରତିନିଧି, ଭାରତର ୫୦ଟି ବୃହତ କମ୍ପାନିଙ୍କ ଉତ୍ପାଦ ପ୍ରଦର୍ଶିତ ହେବ, କନ୍‌କ୍ଲେଭ୍‌ରେ ୨ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ପ୍ରତିନିଧି ଅଂଶ ଗ୍ରହଣ କରିବେ

Read more

ପାରାଦୀପର ରେଳଯାତ୍ରୀଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସି ଖବର, ଅକ୍ଟୋବର ୮ରୁ ପାରାଦୀପକୁ ଚାଲିବ ୨ଟି ନୂଆ ଟ୍ରେନ୍‌, କଟକ-ପାରାଦୀପ ପାସେଞ୍ଜର ଟ୍ରେନ୍‌ ପରିବର୍ତ୍ତେ ଚାଲିବ ମେମୁ ଟ୍ରେନ୍‌, ବ୍ରହ୍ମପୁର-କଟକ ମେମୁ ଟ୍ରେନ୍‌ ପାରାଦୀପ ଯାଏ ସଂପ୍ରସାରିତ ହେବ

Read more

ଅର୍ଦ୍ଧନିର୍ମିତ ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟରୁ ମାଉସୀ ପୁତୁରା ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର : କାଲି ଘରଛାଡି ମୟୁରଭଞ୍ଜରୁ ଆସିଥିଲେ ଭୁବନେଶ୍ବର

ଭୁବନେଶ୍ୱର : ପ୍ରେମ ମାନିଲାନି ସମ୍ପର୍କ। ନିଜ ଦାଦାଙ୍କ ଶାଳୀ (ମାଉସୀ)କୁ ଭଲ ପାଇ ବସିଲେ ଯୁବକ। ଏଥିପାଇଁ ଉଭୟ ଘର ଛାଡ଼ିଥିଲେ। ପେଟ ପୋଷିବା ପାଇଁ

Read more

ପୋଷ୍ଟର ଲଗେଇ ମାଓବାଦୀ ଦେଲେ ମୃତ୍ୟୁଦଣ୍ଡର ଧମକ : ମାଲକାନଗିରି ମାଥିଲିରେ ଭୟର ବାତାବରଣ

ମାଲକାନଗିରି ଜିଲା ମାଥିଲି ବ୍ଲକ ସଦର ଠାରୁ ୧ କିମି ଦୂର ମୁଣ୍ତାଗୁଡା ଛକ ଠାରେ ମାଓବାଦୀଙ୍କ ଧମକପୂର୍ଣ୍ଣ ପୋଷ୍ଟର ଲାଗିଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ତେବେ

Read more

ସେନ୍‌ସେକ୍ସ ଖସିଲା ୮୦୬ ପଏଣ୍ଟ୍‌, ଦୁଇ ଦିନରେ ହରାଇଲେ ୫ ଲକ୍ଷ କୋଟି

ମୁମ୍ବାଇ: ତେଲ ଦର ଷ୍ଟକ ବଜାର ନିବେଶକମାନଙ୍କ ନିଜ ହଜାଇ ଦେଇଛି। ଆନ୍ତର୍ଜାତିକ ବଜାରରେ ଅଶୋଧିତ ତେଲର ବ୍ୟାରେଲ ପିଛା ଦର ୮୬ ଡଲାର ଟପିଯିବା ପରେ

Read more

ଭୁବନେଶ୍ବର ଏମ୍‌ସରେ ଅତ୍ୟାଧୁନିକ ରକ୍ତଭଣ୍ତାର ଉଦ୍‌ଘାଟିତ

ଖଣ୍ତଗିରି: ଭୁବନେଶ୍ବର ଏମ୍‌ସରେ ଏକ ଅତ୍ୟାଧୁନିକ ରକ୍ତଭଣ୍ତାର ଉଦ୍‌ଘାଟିତ ହୋଇଯାଇଛି। ଟ୍ରାନ୍‌ସଫ୍ୟୁଜନ୍‌ ମେଡିସିନ୍‌ ବିିଭାଗର ଏହି ରକ୍ତ ଭଣ୍ତାରରେ ଲାଗିଥିବା ଉନ୍ନତମାନର ଯନ୍ତ୍ରପାତି ରକ୍ତର ବିଭିନ୍ନ ଉପାଦାନ

Read more

ପାରାଦୀପରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଭାରତୀୟ ତଟରକ୍ଷୀ ବାହିନୀର ନୂତନ ଜାହାଜ (କୋଷ୍ଟ୍‌ ଗାର୍ଡ‌୍ ସିପ୍) ‘ସିଜିଏସ୍‌ ବିଜୟ’

ଜଗତସିଂହପୁର : ପାରାଦୀପରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଭାରତୀୟ ତଟରକ୍ଷୀ ବାହିନୀର ନୂତନ ଜାହାଜ (କୋଷ୍ଟ୍‌ ଗାର୍ଡ‌୍ ସିପ୍) ‘ସିଜିଏସ୍‌ ବିଜୟ’। ‘ସଜିଏସ୍‌ ବଜ୍ର’ ଅବସର ନେବା ପରେ ପାଟ୍ରୋଲିଂ

Read more

ଉଜ୍ଜଳା ଯୋଜନାର ଦୁର୍ନୀତି ଓ ରନ୍ଧନ ଗ୍ୟାସ୍‌ ବୃଦ୍ଧି ପ୍ରତିବାଦ : ଆଇଓସିଏଲ୍‌ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଘେରିଲା ମହିଳା ବିଜେଡି

ଭୁବନେଶ୍ୱର, : ତୈଳ ଓ ଗ୍ୟାସ୍‌ ଦର ବୃଦ୍ଧି ପ୍ରତିବାଦରେ ବିଜୁ ମହିଳା ଜନତା ଦଳ ପକ୍ଷରୁ ଆନ୍ଦୋଳନ ଜାରି ରହିଛି। ଦୁଇ ଦିନ ତଳେ ସଙ୍ଗଠନ

Read more

ଦୁଇଦିନିଆ ଗ୍ରସ୍ତରେ ପୁଟିନ : ଭାରତ ପାଇବ ଏସ-୪୦୦ ମିସାଇଲ ଡିଫେନ୍ସ ସିଷ୍ଟମ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଆଜି ଦୁଇଦିନିଆ ଭାରତ ଗ୍ରସ୍ତରେ ଆସୁଛନ୍ତି ଋଷିଆ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଭ୍ଲାଦିମିର ପୁଟିନ । ଏହି ଅବସରରେ ଉଭୟ ଦେଶ ମଧ୍ୟରେ କେତେକ ସାମରିକ ଚୁକ୍ତି

Read more