ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ବିଜେପିର ୨ ଦିନିଆ କାର୍ଯ୍ୟକାରିଣୀ ବୈଠକରେ ନବୀନଙ୍କୁ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ସ୍ମୃତି ଇରାନୀଙ୍କ ଟାର୍ଗେଟ: କହିଲେ- ଏଠି ମହିଳାମାନେ ନିର୍ଯାତନାର ଶିକାର ହେଉଛନ୍ତି, ୬୦% ରକ୍ତହୀନତାର ଶିକାର, କୁପୋଷଣରେ ରାଜ୍ୟ ନମ୍ବର ଓ୍ୱାନ

Read more

ଗତ ବୁଧବାର ରାତିରୁ ନିରୁଦ୍ଦେଶ ହୋଇ ଯାଇଥିବା ପ୍ରେମିକ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ

ଭଦ୍ରକ: ରବିବାର ସକାଳେ ତିହିଡ଼ି ଥାନା ଅଧୀନ ଦୋଳସାହି ଅନ୍ତର୍ଗତ ଆମ୍ବଶିଶିର ନିକଟରେ ଦୁଇ ଜଣ ପ୍ରେମିକପ୍ରେମିକାଙ୍କ ଶବ ପଡ଼ିଥିବା ଦେଖାଯାଇଛି। ଗତ ବୁଧବାର ରାତିରୁ ସେମାନେ

Read more

ହାଇତି ଉପକୂଳରେ ୫. ୪ ତୀବ୍ରତାସମ୍ପନ୍ନ ଭୂମିକମ୍ପ ଯୋଗୁଁ ୧୧ ମୃତ ସହ ବହୁ କୋଠାବାଡ଼ି ନଷ୍ଟ

ପୋର୍ଟ-ଔ-ପ୍ରିନ୍ସ୍‌: ବିଳମ୍ବିତ ଶନିବାରେ ହାଇତି ଉପକୂଳର ଉତ୍ତରପଶ୍ଚିମକୁ ୫. ୯ ତୀବ୍ରତାସମ୍ପନ୍ନ ଭୂମିକମ୍ପ ଯୋଗୁଁ ୧୧ ଜଣ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିବା ସହ ବହୁ କୋଠାବାଡ଼ି ନଷ୍ଟ

Read more

ବରଗଡରେ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଭାରତର ପ୍ରଥମ ୨ ଜି ଇଥାନଲ ଜୈବ-ପରିଶୋଧନଗାରର ଭିତ୍ତିପ୍ରସ୍ତର ସ୍ଥାପନ

ଭୁବନେଶ୍ବର : ଆସନ୍ତା ୧୦ ତାରିଖରେ ଓଡିଶାର ବରଗଡ ଜିଲ୍ଲାରେ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଭାରତର ପ୍ରଥମ ୨ ଜି ଇଥାନଲ ଜୈବ-ପରିଶୋଧନଗାରର ଭିତ୍ତିପ୍ରସ୍ତର ସ୍ଥାପନ । ଓଡିଶାର

Read more

ଓଡ଼ିଶା ଟ୍ରାଭେଲ୍‌ ବଜାରର ଦ୍ୱିତୀୟ ସଂସ୍କରଣର ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନ : ଧଉଳି, ଖଣ୍ଡାଧାର ଓ ବରୁଣେଇରେ ରୋପୱେ

ଭୁବନେଶ୍ୱର – ବିଗତ ୪ ବର୍ଷରେ ରାଜ୍ୟ ସରକାର ପର୍ଯ୍ୟଟନର ବିକାଶ ଦିଗରେ ୪୦୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। ପର୍ଯ୍ୟଟକମାନଙ୍କ ରହଣି ସୁବିଧା ଲାଗି ଖୁବ୍‌ଶୀଘ୍ର

Read more