ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ବିଜେପିର ୨ ଦିନିଆ କାର୍ଯ୍ୟକାରିଣୀ ବୈଠକରେ ନବୀନଙ୍କୁ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ସ୍ମୃତି ଇରାନୀଙ୍କ ଟାର୍ଗେଟ: କହିଲେ- ଏଠି ମହିଳାମାନେ ନିର୍ଯାତନାର ଶିକାର ହେଉଛନ୍ତି, ୬୦% ରକ୍ତହୀନତାର ଶିକାର, କୁପୋଷଣରେ ରାଜ୍ୟ ନମ୍ବର ଓ୍ୱାନ

Read more

ଗତ ବୁଧବାର ରାତିରୁ ନିରୁଦ୍ଦେଶ ହୋଇ ଯାଇଥିବା ପ୍ରେମିକ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ

ଭଦ୍ରକ: ରବିବାର ସକାଳେ ତିହିଡ଼ି ଥାନା ଅଧୀନ ଦୋଳସାହି ଅନ୍ତର୍ଗତ ଆମ୍ବଶିଶିର ନିକଟରେ ଦୁଇ ଜଣ ପ୍ରେମିକପ୍ରେମିକାଙ୍କ ଶବ ପଡ଼ିଥିବା ଦେଖାଯାଇଛି। ଗତ ବୁଧବାର ରାତିରୁ ସେମାନେ

Read more

ହାଇତି ଉପକୂଳରେ ୫. ୪ ତୀବ୍ରତାସମ୍ପନ୍ନ ଭୂମିକମ୍ପ ଯୋଗୁଁ ୧୧ ମୃତ ସହ ବହୁ କୋଠାବାଡ଼ି ନଷ୍ଟ

ପୋର୍ଟ-ଔ-ପ୍ରିନ୍ସ୍‌: ବିଳମ୍ବିତ ଶନିବାରେ ହାଇତି ଉପକୂଳର ଉତ୍ତରପଶ୍ଚିମକୁ ୫. ୯ ତୀବ୍ରତାସମ୍ପନ୍ନ ଭୂମିକମ୍ପ ଯୋଗୁଁ ୧୧ ଜଣ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିବା ସହ ବହୁ କୋଠାବାଡ଼ି ନଷ୍ଟ

Read more

ବରଗଡରେ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଭାରତର ପ୍ରଥମ ୨ ଜି ଇଥାନଲ ଜୈବ-ପରିଶୋଧନଗାରର ଭିତ୍ତିପ୍ରସ୍ତର ସ୍ଥାପନ

ଭୁବନେଶ୍ବର : ଆସନ୍ତା ୧୦ ତାରିଖରେ ଓଡିଶାର ବରଗଡ ଜିଲ୍ଲାରେ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଭାରତର ପ୍ରଥମ ୨ ଜି ଇଥାନଲ ଜୈବ-ପରିଶୋଧନଗାରର ଭିତ୍ତିପ୍ରସ୍ତର ସ୍ଥାପନ । ଓଡିଶାର

Read more

ଓଡ଼ିଶା ଟ୍ରାଭେଲ୍‌ ବଜାରର ଦ୍ୱିତୀୟ ସଂସ୍କରଣର ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନ : ଧଉଳି, ଖଣ୍ଡାଧାର ଓ ବରୁଣେଇରେ ରୋପୱେ

ଭୁବନେଶ୍ୱର – ବିଗତ ୪ ବର୍ଷରେ ରାଜ୍ୟ ସରକାର ପର୍ଯ୍ୟଟନର ବିକାଶ ଦିଗରେ ୪୦୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। ପର୍ଯ୍ୟଟକମାନଙ୍କ ରହଣି ସୁବିଧା ଲାଗି ଖୁବ୍‌ଶୀଘ୍ର

Read more
Please wait...

Subscribe for News Updates

Want to be notified when our article is published? Enter your email address and name below to be the first to know.