ସଂରକ୍ଷଣକୁ ବିରୋଧ କରି ବିହାର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନିତିଶ କୁମାରଙ୍କ ଉପରକୁ ଚପଲ ମାଡ, ଚପଲ ଫିଙ୍ଗାଳି ଯୁବକ ଗିରଫ

ପାଟନା : ବିହାର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନିତିଶ କୁମାରଙ୍କ ଉପରକୁ ଆଜି ଚପଲ ଫିଙ୍ଗା ଯାଇଛି । ସଂରକ୍ଷଣକୁ ବିରୋଧ କରି ଜଣେ ଯୁବକ ତାଙ୍କ ଉପରକୁ ଚପଲ

Read more

ବିଧାନସଭା ଗୃହ କମିଟି ବୈଠକ ପରେ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ନରସିଂହ ମିଶ୍ରଙ୍କ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା, ଅଭିଜିତଙ୍କୁ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ହାଜର ପାଇଁ ପୁଣି ନୋଟିସ ଜାରି, 23 ଅକ୍ଟୋବର ଦିନ 11ଟାରେ ହାଜର ପାଇଁ ନୋଟିସ, ଅଭିଜିତ ବାଚସ୍ପତି ଓ ଗୃହ କମିଟିକୁ 2ଟି ଇମେଲ ପଠାଇଛନ୍ତି, ଚିଠି ଯୋଗେ କ୍ଷମା ମାଗିଲେ ଚଳିବନି

Read more

ତିତ୍‌ଲି ପ୍ରଭାବରେ ଗଞ୍ଜାମ, ଗଜପତି, ରାୟଗଡ଼ା, କନ୍ଧମାଳ, କଳାହାଣ୍ଡି, ବୌଦ୍ଧ ଓ ନୟାଗଡ଼ରେ ଅତି ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ଆଶଙ୍କା, ଅନ୍ୟ ୧୪ଟି ଜିଲ୍ଲାରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା, କାଲି ଯାଏ ସମୁଦ୍ରକୁ ନଯିବାକୁ ଧୀବରଙ୍କୁ ସତର୍କ ସୂଚନା

Read more

କଟକ: ମାହାଙ୍ଗା ଗୋତରା ପଞ୍ଚାୟତ ସୋସାଇଟି ଛକରେ ଯୁବକଙ୍କୁ ଗୁଳିମାଡ଼, ଯୁବକଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ମାଗିବା ସହ 5 ରାଉଣ୍ଡ ଗୁଳି ଚଳାଇଲେ 3 ଦୁର୍ବୃତ୍ତ, ଗୁରୁତର ମେଡିସିନ ରିପ୍ରେଜେଣ୍ଟେଟିଭ୍ ଭାସ୍କର ଜେନା କଟକ ସ୍ଥାନାନ୍ତରିତ

Read more

ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦେଶର ବାରଓ୍ଵାନି ଜିଲ୍ଲାର ଗୋଟାଏ କୂଅ ମଧ୍ୟରୁ ୫ ଭାଇଙ୍କ ଶବ ଉଦ୍ଧାର

ବର୍‌ଓ୍ଵାନି: ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦେଶର ବାରଓ୍ଵାନି ଜିଲ୍ଲାର ଗୋଟାଏ କୂଅ ମଧ୍ୟରୁ ୫ ଜଣ ପିଲାଙ୍କ ଶବ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି। ଏହି ନାବାଳକ ଭାଇମାନଙ୍କର ବୟସ ୩ ରୁ

Read more
Please wait...

Subscribe for News Updates

Want to be notified when our article is published? Enter your email address and name below to be the first to know.