ଓଡ଼ିଶାର ପ୍ରିୟଦର୍ଶିନୀ ପଣ୍ଡା ସିଙ୍ଗାପୁରଠାରେ ଆୟୋଜିତ ହୋଇଥିବା ‘ମିସେସ୍‌ ଇଣ୍ଟର୍‌ନ୍ୟାସ୍‌ନାଲ୍‌’ ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ଜିଣିଲେ ତିନଟି ମୁକୁଟ

ସମ୍ବଲପୁର: ପୁଣି ରାଜ୍ୟର ଗୌରବ ବଢ଼ାଇଛନ୍ତି ଓଡ଼ିଶାର ସୁନାଝିଅ ପ୍ରିୟଦର୍ଶନୀ। ସମ୍ବଲପୁରର ପ୍ରିୟଦର୍ଶନୀ ପଣ୍ଡା ସିଙ୍ଗାପୁରଠାରେ ଆୟୋଜିତ ହୋଇଥିବା ‘ମିସେସ୍‌ ଇଣ୍ଟର୍‌ନ୍ୟାସ୍‌ନାଲ୍‌’ ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ତିନଟି ମୁକୁଟ ଜିଣିବାରେ ସମର୍ଥ

Read more

ଭାବା ଆଟମିକ ରିସର୍ଚ୍ଚ ସେଣ୍ଟର ପକ୍ଷରୁ ଭାରତୀୟ ସେନା ଓ ଅର୍ଦ୍ଧସାମରିକ ବାହିନୀ ପାଇଁ ଅଭେଦ୍ୟ ବୁଲେଟପ୍ରୁଫ ଜ୍ୟାକେଟ ବିକଶିତ : ନାଁ ରଖାଯାଇଛି ଭାବା କବଚ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଭାରତ ସରକାରଙ୍କ ପ୍ରମୁଖ ଆଣବିକ ଗବେଷଣା ସଂସ୍ଥା ଭାବା ଆଟମିକ ରିସର୍ଚ୍ଚ ସେଣ୍ଟର ପକ୍ଷରୁ  ଭାରତୀୟ ସେନା ଓ ଅର୍ଦ୍ଧସାମରିକ ବାହିନୀ ପାଇଁ ଏକ

Read more

ଏଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ଜଣେ ଉଗ୍ର ଆଧୁନିକା ଯୁବତୀ, ଏଣୁ ମନ ମିଶିଲା ନାହିଁ : ଛାଡପତ୍ର ସଂପର୍କରେ ମୁହଁ ଖୋଲିଲେ ତେଜପ୍ରତାପ

ପାଟନା : ନିଜ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଛାଡ଼ପତ୍ର ଦେବା ସମ୍ପର୍କରେ ଆଜି ମୁହଁ ଖୋଲିଛନ୍ତି ଲାଲୁ ଯାଦବଙ୍କ ବଡ଼ ପୁଅ ତେଜପ୍ରତାପ । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ

Read more

ଡେବ୍ରିଗଡ଼ ଅଭୟାରଣ୍ୟରୁ ବାଘର ଗଳିତ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର ଘଟଣାରେ ୪ ଜଣ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ

ବରଗଡ଼: ଡେବ୍ରିଗଡ଼ ଅଭୟାରଣ୍ୟ ନିକଟ ଜଙ୍ଗଲରୁ କିଛି ଦିନ ତଳେ ବାଘର ଗଳିତ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର ଘଟଣାରେ ରବିବାର ୪ ଜଣ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ ହୋଇଛନ୍ତି। ସୂଚନା

Read more

ନଭେମ୍ବର ୧୬ ତାରିଖରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ ବିଧାନସଭାର ଶୀତ ଅଧିବେଶନ : ଡିସେମ୍ବର ୧୫ ତାରିଖ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିବ

ଭୁବନେଶ୍ୱର : ନଭେମ୍ବର ୧୬ ତାରିଖରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ ବିଧାନସଭାର ଶୀତ ଅଧିବେଶନ। ଏହା ଡିସେମ୍ବର ୧୫ ତାରିଖ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିବ। ଆଜି ଏନେଇ ବିଧିବଦ୍ଧ ବିଜ୍ଞପ୍ତି

Read more

ଛତିଶଗଡ଼: ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କ ହତ୍ୟାକୁ ନେଇ ଲାଗିଲା ପୁଣି ଏକ ମାଓ ବିରୋଧୀ ପୋଷ୍ଟର

ଛତିଶଗଡ଼ ଦନ୍ତେବାଡ଼ା ରେ ମାଓବାଦୀ ଜାଣିଶୁଣି ଆମ୍ବୁସ ଲଗାଇ ହତ୍ୟା କରିବା ଘଟଣାକୁ ବିରୋଧ କରି ପୁଣି ନକ୍ସଲ ଗଡ଼ ଏଲକାନୁର ରେ ଲାଗିଛି ମାଓ ବିରୋଧୀ

Read more

ତିତ୍‌ଲି ଚୂଡ଼ାନ୍ତ କ୍ଷତି ୨୭୭୯ କୋଟି : ମୋଟ ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୭୭

ଭୁବନେଶ୍ବର : ପ୍ରଳୟଙ୍କରୀ ବାତ୍ୟା ତିତଲି ପ୍ରଭାବିତ ଗଞ୍ଜାମ ଓ ଗଜପତି ଜିଲ୍ଲା ଗସ୍ତ କରି କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ଅନୁଧ୍ୟାନକାରୀ ଦଳ ଆଜି ଅପରାହ୍ଣରେ ଫେରିଛନ୍ତି। ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ସଚିବାଳୟରେ

Read more
Please wait...

Subscribe for News Updates

Want to be notified when our article is published? Enter your email address and name below to be the first to know.