ହକି ବିଶ୍ବକପ୍ ଅବସରରେ ଓଡ଼ିଶା ସରକାର ୧୯୭୫ ବିଶ୍ବକପ୍ ବିଜୟୀ ଭାରତୀୟ ଦଳକୁ ସମ୍ବର୍ଧିତ କରିବେ

ଭୁବନେଶ୍ବର,: ଚତୁର୍ଦଶ ହକି ବିଶ୍ବକପ୍ ଅବସରରେ ଓଡ଼ିଶା ସରକାର ୧୯୭୫ ବିଶ୍ବକପ୍ ବିଜୟୀ ଭାରତୀୟ ଦଳକୁ ସମ୍ବର୍ଧିତ କରିବେ। ଭାରତୀୟ ହକି ପାଇଁ ବଳିଷ୍ଠ ଯୋଗଦାନ ରଖିଥିବା

Read more

ରାଜଧାନୀରେ ଗଡ଼ିବ ଅତ୍ୟାଧୁନିକ ୨୦୦୦ ବାଇସାଇକେଲ୍‌ : ଆସନ୍ତା ସପ୍ତାହରୁ ଭଡ଼ାରେ ମିଳିବ ସାଇକେଲ୍‌

ଭୁବନେଶ୍ବର: ସ୍ମାର୍ଟ ସିଟି ଭୁବନେଶ୍ବର ବାସିନ୍ଦାଙ୍କ ଜୀବନଶୈଳୀରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣିବା ଏବଂ ପ୍ରଦୂଷଣ ମୁକ୍ତ ସହର କରିବା ଭୁବନେଶ୍ବର ସ୍ମାର୍ଟ ସିଟି ଲିମିଟେଡ୍‌ (ବିଏସ୍‌ସିଏଲ୍‌) ପକ୍ଷରୁ ରାଜଧାନୀରେ

Read more

ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀରେ ଆମେରିକା ରାଷ୍ଟ୍ରପତିଙ୍କୁ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରିବା ମହଙ୍ଗା ପଡ଼ିଲା, ବାତିଲ୍‌ ହେଲା ହ୍ଵାଇଟ ହାଉସ୍‌ ପ୍ରେସ୍‌ ପାସ୍‌

ଓ୍ଵାସିଂଟନ୍‌: ବୁଧବାର ଆମେରିକା ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଡୋନାଲ୍ଟ ଟ୍ରମ୍ପଙ୍କ ସହ ଏକ ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀରେ ସିଏନ୍‌ଏନ୍‌ ପ୍ରତିନିଧି ତଥା ବରିଷ୍ଠ ସାମ୍ବାଦିକ ଜିମ୍‌ ଆକୋଷ୍ଟାଙ୍କର କଥା କଟାକଟି ହେବା

Read more

‘ଷ୍ଟାଚ୍ୟୁ ଅଫ୍‌ ୟୁନିଟି’ର ନିର୍ମାଣ ପାଇଁ ପାଣ୍ଠି ଯୋଗାଇ ଥିବା ରାଷ୍ଟ୍ରାୟତ୍ତ ଉଦ୍ୟୋଗୁଡ଼ିକୁ ସିଏଜିଙ୍କ କଡ଼ା ସମାଲୋଚନା

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,: ବିଶ୍ବର ସର୍ବବୃହତ ପ୍ରତିମୂର୍ତ୍ତି ‘ଷ୍ଟାଚ୍ୟୁ ଅଫ୍‌ ୟୁନିଟି’ର ନିର୍ମାଣ ପାଇଁ ପାଣ୍ଠି ଯୋଗାଇ ଥିବା ରାଷ୍ଟ୍ରାୟତ୍ତ ଉଦ୍ୟୋଗୁଡ଼ିକୁ ମହାଲେଖା ନିୟନ୍ତ୍ରକ ଓ ମହା ସମୀକ୍ଷକ (ସିଏଜି)

Read more

ଆସନ୍ତା ୧୧ ତାରିଖରୁ ଜନତା ମଇଦାନରେ ‘ମେକ୍ ଇନ୍ ଓଡ଼ିଶା କନ୍‌‌‌କ୍ଲେଭ-୨୦୧୮’ : ଯୋଗଦେବେ ଦେଶ ବିଦେଶର ପ୍ରମୁଖ ଉଦ୍ୟୋଗୀ ଓ ଶିଳ୍ପପତି

ଦେଶ ବିଦେଶର ପ୍ରମୁଖ ଉଦ୍ୟୋଗୀ ଓ ଶିଳ୍ପପତିମାନଙ୍କୁ ସରକାର ଆସନ୍ତା ୧୧ ତାରିଖରୁ ଜନତା ମଇଦାନରେ ଆରମ୍ଭ ହେଉଥିବା ‘ମେକ୍ ଇନ୍ ଓଡ଼ିଶା କନ୍‌‌‌କ୍ଲେଭ-୨୦୧୮’ରେ ରାଜ୍ୟର ପରିବର୍ତ୍ତିତ

Read more
Please wait...

Subscribe for News Updates

Want to be notified when our article is published? Enter your email address and name below to be the first to know.