ମହାବିଦ୍ୟାଳୟର ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଦେଖି ଆଗକୁ ବଢିପାରିଲେନି ରାଜ୍ୟପାଳ ଗଣେଶୀ ଲାଲ : ଗାଡିରୁ ଓଲ୍ଲାଇ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ଓ ଅଧ୍ୟକ୍ଷଙ୍କ ସହ କଲେ ଆଲୋଚନା

ଲକ୍ଷ୍ମୀପୁର: ଦକ୍ଷିଣ ଓଡ଼ିଶାକୁ ଚାରିଦିନିଆ ଗସ୍ତରେ ଆସିଥିବା ଓଡିଶାର ମହାମହିମ ରାଜ୍ୟପାଳ ପ୍ରଫେସର ଗଣେଶୀ ଲାଲ୍‌ ଗୁରୁବାର କୋରାପୁଟରୁ ରାୟଗଡା ଅଭିମୁଖେ ସଡକ ପଥରେ ଯିବା ସମୟରେ

Read more

ମାତୃତ୍ୱ ଛୁଟି: ସ୍ଥିରୀକୃତ ୨୬ ସପ୍ତାହ ମଧ୍ୟରୁ ୭ ସପ୍ତାହ ଛୁଟି ପାଇଁ ମିଳିବ ଦରମା

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଗର୍ଭବତୀ ମହିଳାମାନଙ୍କ ସକାଶେ ସରକାର ଏକ ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଏଣିକି ୨୬ ସପ୍ତାହ ମାତୃତ୍ୱ ଛୁଟିରେ ରହୁଥିବା ଗର୍ଭବତୀ ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ୭ ସପ୍ତାହ ଛୁଟିର

Read more

ସାମ୍ବାଦିକ ଜମାଲ ଖୋସୋଗଜିଙ୍କ ହତ୍ୟାମାମଲାରେ ୫ ଜଣ ସାଉଦି ଅଧିକାରୀ ମୃତ୍ୟୁଦଣ୍ଡର ସମ୍ମୁଖୀନ

ରିୟାଦ : ସାମ୍ବାଦିକ ଜମାଲ ଖୋସୋଗଜିଙ୍କ ହତ୍ୟାମାମଲାରେ ୫ ଜଣ ସାଉଦି ଅଧିକାରୀ ମୃତ୍ୟୁଦଣ୍ଡର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ । ଏସମ୍ପର୍କରେ ସାଉଦି ଆରବ ସରକାରଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଘୋଷଣା

Read more

ପେଶା ଡାକ୍ତରୀ ହେଲେ ନିଶା ଚିତ୍ରକଳା : ଡ.ଦିନବନ୍ଧୁ ସାହୁଙ୍କ ଏକକ ଚିତ୍ରକଳା ପ୍ରଦର୍ଶନୀ “ଦ ଅଲ୍ଟିମେଟ୍ ଏକ୍ସପ୍ରେସନ୍” ଉଦ୍‌ଘାଟିତ

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଡ.ଦିନବନ୍ଧୁ ସାହୁଙ୍କର ୧୧ତମ ଏକକ ଚିତ୍ରକଳା ପ୍ରଦର୍ଶନୀ “ଦ ଅଲ୍ଟିମେଟ୍ ଏକ୍ସପ୍ରେସନ୍”ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ଲଳିତକଳା ଏକାଡେମୀରେ ଉଦ୍ଘାଟିତ ହୋଇଯାଇଛି। ଏହି ଅବସରରେ ବିଶିଷ୍ଟ କବି ରମାକାନ୍ତ ରଥ,

Read more

ଆସନ୍ତା ୩୦ରୁ ଓଡ଼ିଶା ମେଡ୍ ଏକ୍ସପୋର ଦ୍ବିତୀୟ ସଂସ୍କରଣ : ଶହେରୁ ଅଧିକ ଔଷଧ କମ୍ପାନି ହେବେ ସାମିଲ

ଭୁବନେଶ୍ବର : ଆସନ୍ତା ୩୦ତାରିଖରୁ ସୋଆ ବିଶ୍ବବିଦ୍ୟାଳୟ ଦ୍ବିତୀୟ କ୍ୟାମ୍ପସରେ ଓଡ଼ିଶା ମେଡ୍ ଏକ୍ସପୋର ଦ୍ବିତୀୟ ସଂସ୍କରଣ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ। ଏଥିରେ ଦେଶ ତଥା ଦେଶ ବାହାରୁ

Read more

ଭୁବନେଶ୍ବର ହକି ବିଶ୍ବକପ୍ ଲାଗି ରାଉରକେଲାରୁ ୨୦ ଜଣ ବଲ୍ ବଏ ଚୟନ

ଭୁବନେଶ୍ବର: ଭୁବନେଶ୍ବର ହକି ବିଶ୍ବକପ୍ ଲାଗି ରାଉରକେଲାରୁ ୨୦ ଜଣ ବଲ୍ ବଏ ବଛା ହୋଇଛନ୍ତି। ତା’ ସହ ୩୦ ଜଣ ସ୍ବେଛାସେବୀ ମଧ୍ୟ ମନୋନୀତ ହୋଇଛନ୍ତି।

Read more

ସି.ସି.ଡବ୍ଲ୍ୟୁ.ଡି ଓ ଆକ୍ସନଏଡ୍ ତରଫରୁ ଶିଶୁ ଦିବସ ପାଳିତ: ଶିଶୁମାନଙ୍କର ଅକୁହା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ପାଇଁ ଏକ ପ୍ରୟାସ

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ସ୍ଥାନୀୟ ରେଡକ୍ରସ୍ ଭବନଠାରେ ଶିଶୁ ମାନଙ୍କର ଅନ୍ତଃର୍ନିହୀତ ଗୁଣାବଳୀର ବିକାଶ ଓ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଶିଶୁର ଅଧିକାରକୁ ସୁନିଶ୍ଚିତ କରିବା ଓ ଶିଶୁ ପାଇଁ ଶିଶୁସାଥି ପରିବେଶ

Read more