ଚୀନ୍‌କୁ ଟକ୍କର ଦେବା ଲାଗି ଭାରତ ଆମେରିକାରୁ କିଣିବ ୨୪ଟି ରୋମିଓ ସିହକ୍‌ ହେଲିକପ୍ଟର

ଓ୍ଵାସିଂଟନ୍‌: ଭାରତ ଆମେରିକାରୁ ୨୪ଟି ଆଣ୍ଟି-ସବ୍‌ମେରିନ୍‌ ରୋମିଓ ହେଲିକପ୍ଟର କିଣିବ ବୋଲି ଜଣାପଡ଼ିଛି।୨ ବିଲିୟନ୍‌ ଡଲାର୍‌ ବ୍ୟୟରେ ହେଲିକପ୍ଟର୍‌ ଖରିଦ କରାଯିବ ବୋଲି ସୂଚନା ମିଳିଛି। ଭାରତ

Read more

ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ ତିନି ପୃଷ୍ଠାର ଚିଠି ଲେଖି ଆସନ୍ତା ୨୦ରେ ମାଲକାନଗିରି ବନ୍ଦ ଡାକରା ଦେଲେ ମାଓବାଦୀ

ମାଲକାନଗିରି: ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ ତିନି ପୃଷ୍ଠାର ଚିଠି ଲେଖିଲେ ମାଓବାଦୀ ଆସନ୍ତା ନଭେମ୍ବର ୨୦ରେ ମାଲକାନଗିରି ବନ୍ଦ ଡାକରା ଦେଇଛନ୍ତି। ଆନ୍ଧ୍ର-ଓଡ଼ିଶା ବୋର୍ଡର ସ୍ପେଶିଆଲ ଜୋନାଲ କମିଟି(aobszc)ର ମାଓବାଦୀ

Read more

ମର୍ଦ୍ଦଳଗୁରୁ ବନମାଳୀ ମହାରଣାଙ୍କ ପରଲୋକ

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ମର୍ଦ୍ଦଳଗୁରୁ ବନମାଳୀ ମହାରଣାଙ୍କର ଶନିବାର ପରଲୋକ ଘଟିଛି। ମୃତ୍ୟୁ ବେଳକୁ ତାଙ୍କୁ ୭୭ବର୍ଷ ହୋଇଥିଲା। ଭୁବନେଶ୍ୱରର ଏକ ଘରୋଇ ହସ୍‌ପିଟାଲରେ ନିମୋନିଆରେ ପୀଡିତ ହୋଇ ମର୍ଦ୍ଦଳଗୁରୁ

Read more

ବିଜେଡିର ଆଇଟି ଓ୍ଵିଙ୍ଗ୍‌: ଅମର ପଟ୍ଟନାୟକ ହେଲେ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ, ଟିମ୍‌ରେ ୬ ଜଣ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ନିଯୁକ୍ତି

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ‘ବିଜୁ ଜନତା ଦଳ’ ଶୁକ୍ରବାର ସୂଚନା ଓ ପ୍ରଯୁକ୍ତି ଶାଖା ଗଠନ କରିଛି। ଆଇଟି ଓ୍ଵିଙ୍ଗ୍‌ରେ ଅମର ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କୁ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଭାବରେ ନିଯୁକ୍ତି ଦିଆଯାଇଛି। ସେହିଭଳି

Read more

ସାମୁଦ୍ରିକ ବାତ୍ୟା ‘ଗଜ’: ଉଦ୍ଧାର କାର୍ଯ୍ୟରେ ନୌସେନା; ପ୍ରଭାବିତ ଅଞ୍ଚଳରେ ହେଲିକପ୍ଟର୍‌, ଜାହାଜ

ଚେନ୍ନାଇ: ସାମୁଦ୍ରିକ ବାତ୍ୟା ‘ଗଜ’ ପ୍ରଭାବିତ ତାମିଲନାଡୁର ନାଗପଟ୍ଟନମ୍‌ରେ ସର୍ବସାଧାରଣ କୋଠାବାଡ଼ି ଓ ରାସ୍ତା ପରିସ୍କାର କରିବା କାର୍ଯ୍ୟରେ ଶନିବାର ଦିନ ଭାରତୀୟ ନୌସେନା ରାଜ୍ୟ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ,

Read more

ବାଲିଯାତ୍ରା ପ୍ଲଟ ବିକ୍ରିକୁ ନେଇ ତେଜିଲା ବିବାଦ, ପକାଇଥିବା ଷ୍ଟଲ୍‌କୁ ଉଠାଇ ନେଇଛି ବାଲିଯାତ୍ରା ବ୍ୟବସାୟୀ ସଂଘ

କଟକ: ଆସନ୍ତା ୨୩ତାରିଖରେ ମହାନଦୀ ପଠାରେ ହେବାକୁ ଯାଉଥିବା ବାଲିଯାତ୍ରାକୁ ନେଇ ପୁଣି ବିବାଦ ଉପୁଜିଛି। ବାଲିଯାତ୍ରା ପଡ଼ିଆର ଜମି ଆବଣ୍ଟନରେ ପ୍ରଶାସନିକ ଅବହେଳା ଓ ମନମୁଖି

Read more