ଆନ୍ତର୍ଜାତିକ ଆଲୁମିନିୟମ୍ ସମ୍ମେଳନ ଇନ୍‌କାଲ୍‌-୨୦୧୯ ଉଦ୍‌ଘାଟିତ

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଆନ୍ତର୍ଜାତିକ ଆଲୁମିନିୟମ୍ ସମ୍ମେଳନ ଇନ୍‌କାଲ୍‌-୨୦୧୯ ଆଜି ସ୍ଥାନୀୟ ହୋଟେଲ୍‌ ସ୍ବସ୍ତି ପ୍ରିମିୟମ୍‌ରେ ଉଦ୍‌ଘାଟିତ ହୋଇଯାଇଛି। ଏହି ଅବସରରେ କେନ୍ଦ୍ର ଖଣି ସଚିବ ଶ୍ରୀ ଅନୀଲ ମୁକିମ,

Read more

ଆଦିବାସୀଙ୍କ ବିକାଶରେ ସାଲିସ କରାଯିବ ନାହିଁ : ଚନ୍ଦ୍ର ସାରଥି

ମାଲକାନଗିରି : ବିଜେଡି ସରକାର ଆଦିବାସୀଙ୍କ ବିକାଶରେ କେବେ ସାଲିସ୍‍ କରି ନାହିିଁ। ଅପହଞ୍ଚ ଇଲାକାର ଉନ୍ନତି ସହ ଆଦିମ ଜନଜାତିଙ୍କୁ ସ୍ୱଭାବଲମ୍ବି କରିବା ପାଇଁ ସରକାର

Read more

ଆଜି ନକ୍ସଲଙ୍କ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାରତ ବନ୍ଦ : ବସ୍‌ ଚଳାଚଳ ବନ୍ଦ, ସୀମା ସିଲ୍‌

ମାଲକାନଗିରି : ଆଜି ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାରତ ବନ୍ଦ ପାଇଁ ଡାକରା ଦେଇଛନ୍ତି ନକ୍ସଲ। କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ସମାଧାନ ଯୋଜନାକୁ ବିରୋଧ କରି ସପ୍ତାହେ ହେଲା ନକ୍ସଲ ସମାଧାନ

Read more

ଆସନ୍ତାକାଲି ମାଓବାଦୀଙ୍କ ଭାରତବନ୍ଦ ଡାକରା: ମାଲକାନଗିରିରେ ସୁରକ୍ଷା ବ୍ୟବସ୍ଥା କଡ଼ାକଡ଼ି

ମାଲକାନଗିରି : ଆସନ୍ତା ଗୁରୁବାର ଦିନ ମାଓବାଦୀ ମାନେ ଭାରତ ବନ୍ଦ ଡାକରା ଦେଇଥିବା ବେଳେ ଗତ ୨୫ ତାରିଖ ଠାରୁ ପ୍ରତିବାଦ ସପ୍ତାହ ପାଳନ କରିଆସୁଛନ୍ତି।

Read more

ହୋଟେଲ୍ ଦି ମିଡିଲଟନ୍ ଉଦ୍‌ଘାଟିତ

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖରପୁରସ୍ଥିତ ମିଡିଲଟନ୍ ହୋଟେଲ୍ ଓଲିଉଡ୍ ଅଭିନେତା ବାବୁସାନ୍ ଓ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅର୍ଚ୍ଚିତାଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଆନୁଷ୍ଠନିକ ଭାବେ ଉଦ୍‌ଘାଟିତ ହୋଇଯାଇଛି। ଏହି ହୋଟେଲରେ ଥିବା ରୁମ୍, ଲାଉଁଜ୍

Read more

ଏମ୍.ଭି 114 ଗ୍ରାମରୁ ଏକ ଯୁବତୀଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତ ଦେହ ଉଦ୍ଧାର

ମାଲକାନଗିରି ଜିଲ୍ଲା କାଲିମେଳା ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଏମ୍.ଭି 114 ଗ୍ରାମରେ ଏକ ଯୁବତୀଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତ ଦେହ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଛି । ଯୁବତୀ ଜଣକ 2ଦିନ ହେଲା

Read more

ମାର୍ଚ୍ଚ ସୁଦ୍ଧା ହେବ ଦର୍ଲିପାଲି ପ୍ରକଳ୍ପରୁ ବିଦ୍ୟୁତ ଉତ୍ପାଦନ

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଏନ୍‌ଟିପିସି ଅଧୀନସ୍ଥ ସୁନ୍ଦରଗଡ ଜିଲ୍ଲାସ୍ଥିତ ଦର୍ଲିପାଲି ପ୍ରକଳ୍ପରୁ ଚଳିତ ବର୍ଷ ମାର୍ଚ୍ଚ ସୁଦ୍ଧା ବିଦ୍ୟୁତ ଉତ୍ପାଦନ ହେବ। ୧୬୦୦ ମେଗାୱାଟ୍‌ର ଦର୍ଲିପାଲି ସୁପର ଥର୍ମାଲ ପାୱାର

Read more

ମାଲକାନଗିରି: ୧ କୋଟିରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ ଟଙ୍କା ବ୍ୟୟ: କାମରେ ଆସୁନି ଝୁଲା ପୋଲ

ମାଲକାନଗିରି ଜିଲା ଏକ ଆଦିବାସୀ ଅଧ୍ୟୁଷିତ ଜିଲା ହୋଇଥିବାରୁ ଏହାର ବିକାଶ ପାଇଁ କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେଉଛି । ମାତ୍ର ବିଭାଗୀୟ ଯନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଦୂରଦୃଷ୍ଟି 

Read more

ମାଲକାନଗିରି: ଜିଲାପାଳଙ୍କ ଅଫିସ୍‌ ଘେରିଲେ ଚାଷୀ: ଲ୍ୟାମ୍ପ୍‌ସ ଏମ୍‌ଡିଙ୍କ ଗିରଫ ଦାବି

ମାଲକାନଗିରି ଜିଲା କୋରୁକୋଣ୍ଡା ସଦର ବ୍ଲକରେ ଲ୍ୟାମ୍ପସ ପରିଚାଳନା ନିର୍ଦ୍ଦେଶକଙ୍କ ସମେତ ଅନ୍ୟ ୨ଜଣ ଦୁବୃର୍ତ୍ତ ଜଣେ ଚାଷୀଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ। ଏ ନେଇ ମାମଲା ରୁଜୁ

Read more

ଛତିଶଗଡ: ଟ୍ରେନ ଅଟକାଇ ୱାକିଟକି ଲୁଟିଲେ, ଧାରଣାରେ ବିସ୍ଫୋରଣ କଲେ ମାଓବାଦୀ

ମାଲକାନଗିରି ଜିଲା ସୀମାନ୍ତ ଛତିଶଗଡରେ ମାଓବାଦୀମାନେ ପ୍ରତିବାଦ ଦିବସ ପାଳନ ସମୟରେ ଟ୍ରେନ ଅଟକାଇ ୱାକିଟକି ଲୁଟି ନେବା ସହ ରେଳ ଧାରଣାରେ ବିସ୍ଫୋରଣ ଘଟାଇଛନ୍ତି। ଦାନ୍ତଓ୍ବୋଡା

Read more
Please wait...

Subscribe for News Updates

Want to be notified when our article is published? Enter your email address and name below to be the first to know.