କୁମ୍ଭମେଳା ଅବସରରେ ସନାତନ ଧର୍ମଗ୍ରହଣ କଲେ ୭୯ ଜଣ ଜାପାନୀ

ପ୍ରୟାଗରାଜ : ଆଜି ହେଉଛି ପବିତ୍ର ମୌନୀ ଅମବାସ୍ୟା ବା ତ୍ରୀବେଣୀ ଅମାବାସ୍ୟା । ପ୍ରୟାଗରାଜଠାରେ ଚାଲିଥିବା କୁମ୍ଭ ମେଳାରେ ଆଜି ଦ୍ୱିତୀୟ ଶାହୀ ସ୍ନାନ ଅନୁଷ୍ଠିତ

Read more

୬ରେ ଓଡ଼ିଶାର ପାରାଦୀପଠାରେ ୧୦ ହଜାର କୋଟିର କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ପ୍ରକଳ୍ପ ଲୋକାର୍ପିତ ହେବ

ଭୁବନେଶ୍ୱର -ଆସନ୍ତା ଫେବୃଆରୀ ୬ ତାରିଖରେ ଇଣ୍ଡିଆନ ଅଏଲ ଏବଂ ପାରାଦିପ ପୋର୍ଟ ଟ୍ରଷ୍ଟର ପାରାଦୀପରେ ବିଭନ୍ନ ବୃହତ ପରିଯୋଜନାର ଶୁଭାରମ୍ଭ ହେବ । ଆଜି ଭୁବନେଶ୍ୱରଠାରେ

Read more

କୁମ୍ଭ ମେଳାରେ ମକର ସଂକ୍ରାନ୍ତିଠାରୁ ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରାୟ ୧୨.୫ କୋଟି ଲୋକ ପକାଇଛନ୍ତି ବୁଡ

ପ୍ରୟାଗରାଜ : ଆଜି ହେଉଛି ପବିତ୍ର ସୋମବତୀ ମୌନୀ ଅମବାସ୍ୟା ବା ତ୍ରୀବେଣୀ ଅମାବାସ୍ୟା । ପ୍ରୟାଗରାଜଠାରେ ଚାଲିଥିବା କୁମ୍ଭ ମେଳାରେ ଆଜି ଦ୍ୱିତୀୟ ଶାହୀ ସ୍ନାନ

Read more

ଦେୱାଙ୍ଗା ସଂଘମ୍‌ ପକ୍ଷରୁ ସଂଘର ରୌପ୍ୟଜୟନ୍ତୀ ପାଳିତ

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଆଜି ଗୁରୁକେଳୁଚରଣ ଓଡିଶୀ ଗବେଷଣା କେନ୍ଦ୍ର ପରିସରରେ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଦେୱାଙ୍ଗା ସଂଘମ୍‌ ପକ୍ଷରୁ ସଂଘର ରୌପ୍ୟଜୟନ୍ତୀ ଉତ୍ସବ ପାଳିତ ହୋଇଯାଇଛି। ଦେୱାଙ୍ଗା କୁଳ ଜଗତ୍‌ଗୁରୁ ହାମ୍ପି

Read more

‘ଶତାବ୍ଦୀର କଳାକାର’ ପକ୍ଷରୁ ଆରମ୍ଭ ହେଲା ବହୁଭାଷୀ କଳିଙ୍ଗ ନାଟ୍ୟ ମହୋତ୍ସବ

ଭୁବନେଶ୍ବର: ଯେବେ ଅନ୍ୟାୟ, ଅଧର୍ମ, ବ୍ୟଭିଚାର ବଢ଼ିଯାଏ ସେବେ ସୃଷ୍ଟିର ପାଳନକର୍ତା ଅବତରି ଆସନ୍ତି। କେବେ ନର ରୂପରେ ତ କେବେ ସନ୍ଥ, ପୁଣି କେବେ ଜୀବ

Read more

କ୍ୟାନସର୍‌କୁ ହରାଇ ଖୁବ୍‌ଶିଘ୍ର କାମକୁ ଫେରିବେ ସୋନାଲି ବେନ୍ଦ୍ରେ

ମୁମ୍ବାଇ : ଗତ ବର୍ଷ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୋନାଲୀ ବେନ୍ଦ୍ରେଙ୍କୁ କର୍କଟ ରୋଗ ହେବାର ଖବର ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରି ଦେଇଥିଲା । ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ତାଙ୍କୁ ରିୟାଲିଟି

Read more

ଲୋକପାଳ ନିଯୁକ୍ତିରେ ବିଳମ୍ବ ହେତୁ ‘ପଦ୍ମ ଭୂଷଣ’ ସମ୍ମାନ ଫେରାଇବେ ସମାଜସେବୀ ଆନ୍ନା ହଜାରେ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଦେଶର ଲୋକପାଳ ନିଯୁକ୍ତିରେ ଅହେତୁକ ବିଳମ୍ବ ଘଟୁଥିବା ଘଟଣାରେ ତୀବ୍ର ଅସନ୍ତୋଷ ପ୍ରକାଶ କରି ନିଜର ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ସମ୍ମାନ ‘ପଦ୍ମ ଭୂଷଣ’କୁ ଫେରାଇ ଦେବାକୁ ଧମକ

Read more

ସିବିଆଇ ସହ କୋଲକତା ପୁଲିସ୍‌ର ବଳ କଷାକଷି : କମିସନରଙ୍କ ଘର ଆଗରେ ମମତା, ସମର୍ଥନ କରି ରାତିସାରା ବସିଲେ ଧାରଣାରେ

କୋଲକାତା : କୋଲକାତାରେ ଆଜି ଏକ ଅଭାବନୀୟ ପରିସ୍ଥିତି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ଚିଟଫଣ୍ଡ ଦୁର୍ନୀତି ମାମଲାରେ ‌େକାଲକାତା ପୁଲିସ କମିସନର ରାଜୀବ କୁମାରଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରିବାକୁ ଯାଇଥିବା

Read more

ଆରଟିଓରୁ ହଟିବେ ଦଲାଲ୍‌, ନିଯୁକ୍ତ ହେବେ ‌ଷ୍ଟୁଡେଣ୍ଟ ଭଲ୍ୟୁଣ୍ଟିୟର : ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଲା ଗୃହ ବିଭାଗ

ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆରଟିଓ ଅଫିସ୍‌ରୁ ହଟିବେ ଦଲାଲ। ନିଯୁକ୍ତ ହେବେ ‌ଷ୍ଟୁଡେଣ୍ଟ ଭଲ୍ୟୁଣ୍ଟିୟର। ବିଭିନ୍ନ ଲାଇସେନ୍‌ସ୍‌ ସହ ଗାଡ଼ିର ପରମିଟ୍‌ ଓ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ କାମ ନେଇ ଆରଟିଓ

Read more

କୁମ୍ଭମେଳା ଅବସରରେ ଆଜି ଦ୍ଵିତୀୟ ଶାହି ସ୍ନାନ : ସକାଳ ୬ଟା ସୁଦ୍ଧା ପ୍ରାୟ ୧ କୋଟି ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁଙ୍କ ସ୍ନାନ

ପ୍ରୟାଗରାଜ: ଆଜି ମାଘ ମାସ କୃଷ୍ଣ ପକ୍ଷ ଅମାବାସ୍ୟା (ମୌନୀ ଅମାବାସ୍ୟା)। ଏହି ତିଥିରେ କୁମ୍ଭମେଳା ଅବସରରେ ଆଜି ଦ୍ଵିତୀୟ ଶାହି ସ୍ନାନ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଛି। ସକାଳ

Read more
Please wait...

Subscribe for News Updates

Want to be notified when our article is published? Enter your email address and name below to be the first to know.