ଓଡ଼ିଶାର ୧୯ଟି ଜିଲ୍ଲାର ୫୦ ସେଲଟର ହୋମକୁ ଗସ୍ତ ପରେ ଏନସିପିସିଆର ରିପୋର୍ଟ : ସେଲଟର ହୋମ୍‌ରେ ଚାଲିଛି ଧର୍ମାନ୍ତରୀକରଣ!

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଓଡ଼ିଶାର ବିଭିନ୍ନ ସେଲଟର ହୋମ୍‌ରେ ଧର୍ମାନ୍ତରୀକରଣ ଚାଲିଥିବା ନେଇ ଏନ୍‌ସିପିସିଆର (ନ୍ୟାସନାଲ କମିସନ୍‌ ଫର୍‌ ପ୍ରୋଟେକସନ୍‌ ଅଫ୍‌ ଚାଇଲ୍ଡ ରାଇଟ୍‌) ସନ୍ଦେହ କରିଛି। ସଂସ୍ଥା ଦ୍ୱାରା

Read more

ମାଲ୍ୟାଙ୍କ ପ୍ରତ୍ୟର୍ପଣ ଲାଗି ବ୍ରିଟେନ ସରକାରଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ

ଲଣ୍ଡନ : ମଦ ବ୍ୟବସାୟୀ ବିଜୟ ମାଲ୍ୟାଙ୍କୁ ଭାରତ ପ୍ରତ୍ୟର୍ପଣ ଲାଗି ବ୍ରିଟେନ ଗୃହ ସଚିବ ସାଜିଦ ଜାଭିଦ ସୋମବାର ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ସଂକ୍ରାନ୍ତ ଦସ୍ତାବିଜରେ ସ୍ବାକ୍ଷର କରିଛନ୍ତି।

Read more

୮ରୁ ୧୦ ତାରିଖ ମଧ୍ୟରେ ଓଡ଼ିଶାରେ ବର୍ଷା ସହିତ କାଳବୈଶାଖୀ ଆଶଙ୍କା

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଓଡ଼ିଶାର ତାଳଚେର ଓ ମାଲକାନଗିରିରେ ସର୍ବାଧିକ ୩୩.୪ ଡିଗ୍ରି ସେଲସିୟସ୍‌ ରେକର୍ଡ କରାଯାଇଥିବା ବେଳେ ଅନୁଗୁଳରେ ସର୍ବନିମ୍ନ ତାପମାତ୍ର ୧୦.୦ ଡିଗ୍ରି ସେଲସିୟସ୍‌ ରହିଛି। ଏବେ

Read more

ଆନ୍ନା ହଜାରେଙ୍କ ଆମରଣ ଅନଶନ ସପ୍ତମ ଦିନରେ : ଓଜନ ୫.୫କିଲୋ ହ୍ରାସ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ବିଶିଷ୍ଟ ସମାଜସେବୀ ଆନ୍ନା ହଜାରେଙ୍କ ଆମରଣ ଅନଶନ ସପ୍ତମ ଦିନରେ ପହଞ୍ଚିଛି। ଇତି ମଧ୍ୟରେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟାବସ୍ଥା ଗୁରୁତର ଭାବେ ବିଗିଡ଼ି ଯିବା ପରେ ସେ ଏବେ

Read more

ଜୟପୁରରେ ବିଜେଡିର ଯୁବ ସମାବେଶ : ୨ହଜାର କୋଟି ଟଙ୍କାର ପ୍ରକଳ୍ପର ଉଦଘାଟନ ଘୋଷଣା

ଜୟପୁର: କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲା ଜୟପୁରରେ ବିଜେଡିର ଯୁବ ସମାବେଶ ମଙ୍ଗଳବାର ଆୟୋଜିତ ହୋଇଯାଇଛି। ବିଜୁ ଯୁବ ବାହିନୀ ପକ୍ଷରୁ ଆଞ୍ଚଳିକ ସମାବେଶକୁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ସମ୍ବୋଧିତ

Read more

ଆଜି ଠାରୁ କଂଗ୍ରେସ ମୁଖ୍ୟାଳୟରେ ଲାଗିଲା ପ୍ରିୟଙ୍କା ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ନାମଫଳକ; ଆରମ୍ଭ କରିବେ ରାଜନୈତିକ ବୈଠକ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: କଂଗ୍ରେସ ମହାସଚିବ ନିଯୁକ୍ତ ହେବା ପରେ ବିଦେଶ ଗସ୍ତରେ ଯାଇଥିବା ପ୍ରିୟଙ୍କା ଗାନ୍ଧୀ ଗତକାଲି ଫେରିଛନ୍ତି ।  ବିଦେଶରୁ ଫେରିବା ପରେ ଦଳର ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ

Read more

ସିବିଆଇ-ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ପୁଲିସ ବିବାଦ ମାମଲା : ନବୀନଙ୍କ ସହ ଆଲୋଚନା କରି ସମର୍ଥନ ଲୋଡ଼ିବି :ମମତା

କୋଲକାତା: ମଙ୍ଗଳବାର ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ମମତା ବାନାର୍ଜୀ ଏକ ଦଳୀୟ ସମାବେଶରେ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର ରାଜ୍ୟ ବ୍ୟାପାରରେ ଅଯଥା ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରୁଛନ୍ତି ବୋଲି ଅଭିଯୋଗ କରିବା ସହ ଏହି

Read more

ନବରଙ୍ଗପୁରରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ : ଯୁବ ସମାବେଶର ଉଦ୍‌ଘାଟନ ସହ ୧୬ଟି ପ୍ରକଳ୍ପର ଶିଳାନ୍ୟାସ, ୧୨ଟି ପ୍ରକଳ୍ପର ଉଦ୍‌ଘାଟନ

ନବରଙ୍ଗପୁର: ଆଜି ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ଦିନିକିଆ ନବରଙ୍ଗପୁର ଜିଲ୍ଲା ଗସ୍ତ କରି ଉମରକୋଟର ବିଜୁ ପଟ୍ଟନଦାୟକ ପଡ଼ିଆ ଠାରେ କୋରାପୁଟ, ମାଲକାନଗିରି, ନବରରଙ୍ଗପୁର ଓ ରାୟଗଡ଼ାର 

Read more

ଅନ୍‌ଲାଇନ୍‌ରେ ହେବ ଲୋକସେବା ଆୟୋଗ ପରୀକ୍ଷା

ଭୁବନେଶ୍ବର : କପି ରୋକିବା, ପ୍ରଶ୍ନପତ୍ର ଭାଇରାଲ୍‌ ପରି ଘଟଣାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବାକୁ ଏଣିକି ଅନ୍‌ଲାଇନ୍‌ରେ ହେବ ଲୋକସେବା ଆୟୋଗ ପରୀକ୍ଷା। କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ସମେତ ସମସ୍ତ ରାଜ୍ୟ

Read more

ମମତା-ସିବିଅ‌ାଇ ଲଢ଼େଇ, ସୁପ୍ରିମ କୋର୍ଟରେ ଶୁଣାଣି ଆଜି

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ/କୋଲକାତା : ଗତକାଲି କୋଲକାତା ପୁଲିସ କମିସନର ରାଜୀବ କୁମାରଙ୍କ ଘରେ ପଶିବା ଲାଗି ସିବିଆଇର ଊଦ୍ୟମ ଏବଂ ଏହାର ପ୍ରତିବାଦ କରି ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ମମତା ବାନାର୍ଜୀଙ୍କ

Read more