ଓଡ଼ିଶାର ୧୯ଟି ଜିଲ୍ଲାର ୫୦ ସେଲଟର ହୋମକୁ ଗସ୍ତ ପରେ ଏନସିପିସିଆର ରିପୋର୍ଟ : ସେଲଟର ହୋମ୍‌ରେ ଚାଲିଛି ଧର୍ମାନ୍ତରୀକରଣ!

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଓଡ଼ିଶାର ବିଭିନ୍ନ ସେଲଟର ହୋମ୍‌ରେ ଧର୍ମାନ୍ତରୀକରଣ ଚାଲିଥିବା ନେଇ ଏନ୍‌ସିପିସିଆର (ନ୍ୟାସନାଲ କମିସନ୍‌ ଫର୍‌ ପ୍ରୋଟେକସନ୍‌ ଅଫ୍‌ ଚାଇଲ୍ଡ ରାଇଟ୍‌) ସନ୍ଦେହ କରିଛି। ସଂସ୍ଥା ଦ୍ୱାରା

Read more

ମାଲ୍ୟାଙ୍କ ପ୍ରତ୍ୟର୍ପଣ ଲାଗି ବ୍ରିଟେନ ସରକାରଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ

ଲଣ୍ଡନ : ମଦ ବ୍ୟବସାୟୀ ବିଜୟ ମାଲ୍ୟାଙ୍କୁ ଭାରତ ପ୍ରତ୍ୟର୍ପଣ ଲାଗି ବ୍ରିଟେନ ଗୃହ ସଚିବ ସାଜିଦ ଜାଭିଦ ସୋମବାର ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ସଂକ୍ରାନ୍ତ ଦସ୍ତାବିଜରେ ସ୍ବାକ୍ଷର କରିଛନ୍ତି।

Read more

୮ରୁ ୧୦ ତାରିଖ ମଧ୍ୟରେ ଓଡ଼ିଶାରେ ବର୍ଷା ସହିତ କାଳବୈଶାଖୀ ଆଶଙ୍କା

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଓଡ଼ିଶାର ତାଳଚେର ଓ ମାଲକାନଗିରିରେ ସର୍ବାଧିକ ୩୩.୪ ଡିଗ୍ରି ସେଲସିୟସ୍‌ ରେକର୍ଡ କରାଯାଇଥିବା ବେଳେ ଅନୁଗୁଳରେ ସର୍ବନିମ୍ନ ତାପମାତ୍ର ୧୦.୦ ଡିଗ୍ରି ସେଲସିୟସ୍‌ ରହିଛି। ଏବେ

Read more

ଆନ୍ନା ହଜାରେଙ୍କ ଆମରଣ ଅନଶନ ସପ୍ତମ ଦିନରେ : ଓଜନ ୫.୫କିଲୋ ହ୍ରାସ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ବିଶିଷ୍ଟ ସମାଜସେବୀ ଆନ୍ନା ହଜାରେଙ୍କ ଆମରଣ ଅନଶନ ସପ୍ତମ ଦିନରେ ପହଞ୍ଚିଛି। ଇତି ମଧ୍ୟରେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟାବସ୍ଥା ଗୁରୁତର ଭାବେ ବିଗିଡ଼ି ଯିବା ପରେ ସେ ଏବେ

Read more

ଜୟପୁରରେ ବିଜେଡିର ଯୁବ ସମାବେଶ : ୨ହଜାର କୋଟି ଟଙ୍କାର ପ୍ରକଳ୍ପର ଉଦଘାଟନ ଘୋଷଣା

ଜୟପୁର: କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲା ଜୟପୁରରେ ବିଜେଡିର ଯୁବ ସମାବେଶ ମଙ୍ଗଳବାର ଆୟୋଜିତ ହୋଇଯାଇଛି। ବିଜୁ ଯୁବ ବାହିନୀ ପକ୍ଷରୁ ଆଞ୍ଚଳିକ ସମାବେଶକୁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ସମ୍ବୋଧିତ

Read more

ଆଜି ଠାରୁ କଂଗ୍ରେସ ମୁଖ୍ୟାଳୟରେ ଲାଗିଲା ପ୍ରିୟଙ୍କା ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ନାମଫଳକ; ଆରମ୍ଭ କରିବେ ରାଜନୈତିକ ବୈଠକ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: କଂଗ୍ରେସ ମହାସଚିବ ନିଯୁକ୍ତ ହେବା ପରେ ବିଦେଶ ଗସ୍ତରେ ଯାଇଥିବା ପ୍ରିୟଙ୍କା ଗାନ୍ଧୀ ଗତକାଲି ଫେରିଛନ୍ତି ।  ବିଦେଶରୁ ଫେରିବା ପରେ ଦଳର ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ

Read more

ସିବିଆଇ-ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ପୁଲିସ ବିବାଦ ମାମଲା : ନବୀନଙ୍କ ସହ ଆଲୋଚନା କରି ସମର୍ଥନ ଲୋଡ଼ିବି :ମମତା

କୋଲକାତା: ମଙ୍ଗଳବାର ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ମମତା ବାନାର୍ଜୀ ଏକ ଦଳୀୟ ସମାବେଶରେ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର ରାଜ୍ୟ ବ୍ୟାପାରରେ ଅଯଥା ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରୁଛନ୍ତି ବୋଲି ଅଭିଯୋଗ କରିବା ସହ ଏହି

Read more

ନବରଙ୍ଗପୁରରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ : ଯୁବ ସମାବେଶର ଉଦ୍‌ଘାଟନ ସହ ୧୬ଟି ପ୍ରକଳ୍ପର ଶିଳାନ୍ୟାସ, ୧୨ଟି ପ୍ରକଳ୍ପର ଉଦ୍‌ଘାଟନ

ନବରଙ୍ଗପୁର: ଆଜି ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ଦିନିକିଆ ନବରଙ୍ଗପୁର ଜିଲ୍ଲା ଗସ୍ତ କରି ଉମରକୋଟର ବିଜୁ ପଟ୍ଟନଦାୟକ ପଡ଼ିଆ ଠାରେ କୋରାପୁଟ, ମାଲକାନଗିରି, ନବରରଙ୍ଗପୁର ଓ ରାୟଗଡ଼ାର 

Read more

ଅନ୍‌ଲାଇନ୍‌ରେ ହେବ ଲୋକସେବା ଆୟୋଗ ପରୀକ୍ଷା

ଭୁବନେଶ୍ବର : କପି ରୋକିବା, ପ୍ରଶ୍ନପତ୍ର ଭାଇରାଲ୍‌ ପରି ଘଟଣାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବାକୁ ଏଣିକି ଅନ୍‌ଲାଇନ୍‌ରେ ହେବ ଲୋକସେବା ଆୟୋଗ ପରୀକ୍ଷା। କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ସମେତ ସମସ୍ତ ରାଜ୍ୟ

Read more

ମମତା-ସିବିଅ‌ାଇ ଲଢ଼େଇ, ସୁପ୍ରିମ କୋର୍ଟରେ ଶୁଣାଣି ଆଜି

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ/କୋଲକାତା : ଗତକାଲି କୋଲକାତା ପୁଲିସ କମିସନର ରାଜୀବ କୁମାରଙ୍କ ଘରେ ପଶିବା ଲାଗି ସିବିଆଇର ଊଦ୍ୟମ ଏବଂ ଏହାର ପ୍ରତିବାଦ କରି ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ମମତା ବାନାର୍ଜୀଙ୍କ

Read more
Please wait...

Subscribe for News Updates

Want to be notified when our article is published? Enter your email address and name below to be the first to know.