ଚର୍ତୁରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ଗୋଲ୍ଡ କପ୍ ମହିଳା ଫୁଟବଲ୍ କଳିଙ୍ଗ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଆରମ୍ଭ : ଭାରତ ହରାଇଲା ଇରାନ କୁ

ଭୁବନେଶ୍ବର: ଓଡ଼ିଶା ସହ ଭାରତୀୟ ମହିଳା ଫୁଟବଲ୍ ଇତିହାସରେ ଶନିବାର ନୁଆ ଫର୍ଦ ଯୋଡ଼ି ହୋଇଛି। ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଭାରତରେ ଏକ ବରିଷ୍ଠ ସ୍ତରୀୟ ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ

Read more

ଭଂଜ କଳାମଣ୍ଡପରେ ଆସନ୍ତା ୧୩ ତାରିଖରୁ ୨ ଦିନିଆ ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ରେଡିଓ ମେଳା : ପ୍ରଦର୍ଶିତ ହେବ ୩ହଜାରରୁ ଅଧିକ ରେଡିଓ

ଭୁବନେଶ୍ବର:ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ୩ହଜାର ପୁରୁଣା ରେଡିଓ, ଗ୍ରାମଫୋନ୍‌ ଓ  ପ୍ରସାରଣ ସାମଗ୍ରୀ। ଦେଶର ଏକମାତ୍ର ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ରେଡିଓ ମେଳାରେ ଏସବୁ ମନୋରଂଜନର ସମାହାରକୁ ଉପଭୋଗ କରିବାର ଅବକାଶ

Read more

ନିଯୁକ୍ତି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସଚିବାଳୟ ଠିକଣାରେ ରାଜ୍ୟର ୮,୩୯୦ ଡାକଘରେ ଚିଠି ପକାଇବ BJP ଯୁବମୋର୍ଚ୍ଚା: ଫେବୃଆରୀ ୧୨ରୁ ୧୫ ମଧ୍ୟରେ ଚିଠିର ଜବାବ ଦେବାକୁ ଉଲ୍ଲେଖ ରହିବ, ତିନୋଟି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସରକାରଙ୍କୁ ଜବାବ ମାଗିବ ଯୁବମୋର୍ଚ୍ଚା

Read more

ବଲିଉଡର ଚରିତ୍ର ଅଭିନେତା ମହେଶ ଆନନ୍ଦଙ୍କର ୫୭ ବର୍ଷ ବୟସରେ ମୁମ୍ବାଇ ସ୍ଥିତ ବାସଭବନରେ ପରଲୋକ

ମୁମ୍ବାଇ: ବଲିଉଡର ଜଣାଶୁଣା ଚରିତ୍ର ଅଭିନେତା ମହେଶ ଆନନ୍ଦଙ୍କର ଶନିବାର ଦିନ ସକାଳେ ନିଜର ମୁମ୍ବାଇ ସ୍ଥିତ ବାସଭବନରେ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିବା ଜଣାଯାଇଛି। ମୃତ୍ୟୁ ବେଳକୁ ମହେଶଙ୍କ

Read more

ରାଜ୍ୟରେ ବଢ଼ିଚାଲିଛି ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣା : ୧୧ ବର୍ଷରେ ୧ଲକ୍ଷ ୮ ହଜାର ଦୁର୍ଘଟଣା, ମଲେଣି ୪୫ ହଜାର

ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଥମୁନି ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣା। କମିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ବଢ଼ୁଛି। ୨୦୦୮ରୁ ୨୦୧୮ ଭିତରେ ରାଜ୍ୟରେ୧ ଲକ୍ଷ ୭ ହଜାର ୬୯୧ଟି ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟି

Read more

ପ୍ରବୀଣ ତୋଗାଡିଆ ଗଢିଲେ ନୁଆ ରାଜନୈତିକ ଦଳ : ନାଆଁ ରହିଛି ‘ହିନ୍ଦୁସ୍ତାନ ନିର୍ମାଣ ଦଳ’

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ବିଶ୍ୱର ଅନ୍ୟତମ ସଂଗଠନ ବିଶ୍ୱ ହିନ୍ଦୁ ପରିଷଦ (ଭିଏଚପି)ର ପୂର୍ବତନ ନେତା ପ୍ରବୀଣ ତୋଗାଡିଆ ଗତକାଲି ଏକ ରାଜନୈତିକ ଦଳ ଲଞ୍ଚ୍‌ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଦଳର

Read more
Please wait...

Subscribe for News Updates

Want to be notified when our article is published? Enter your email address and name below to be the first to know.