ଚର୍ତୁରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ଗୋଲ୍ଡ କପ୍ ମହିଳା ଫୁଟବଲ୍ କଳିଙ୍ଗ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଆରମ୍ଭ : ଭାରତ ହରାଇଲା ଇରାନ କୁ

ଭୁବନେଶ୍ବର: ଓଡ଼ିଶା ସହ ଭାରତୀୟ ମହିଳା ଫୁଟବଲ୍ ଇତିହାସରେ ଶନିବାର ନୁଆ ଫର୍ଦ ଯୋଡ଼ି ହୋଇଛି। ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଭାରତରେ ଏକ ବରିଷ୍ଠ ସ୍ତରୀୟ ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ

Read more

ଭଂଜ କଳାମଣ୍ଡପରେ ଆସନ୍ତା ୧୩ ତାରିଖରୁ ୨ ଦିନିଆ ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ରେଡିଓ ମେଳା : ପ୍ରଦର୍ଶିତ ହେବ ୩ହଜାରରୁ ଅଧିକ ରେଡିଓ

ଭୁବନେଶ୍ବର:ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ୩ହଜାର ପୁରୁଣା ରେଡିଓ, ଗ୍ରାମଫୋନ୍‌ ଓ  ପ୍ରସାରଣ ସାମଗ୍ରୀ। ଦେଶର ଏକମାତ୍ର ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ରେଡିଓ ମେଳାରେ ଏସବୁ ମନୋରଂଜନର ସମାହାରକୁ ଉପଭୋଗ କରିବାର ଅବକାଶ

Read more

ନିଯୁକ୍ତି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସଚିବାଳୟ ଠିକଣାରେ ରାଜ୍ୟର ୮,୩୯୦ ଡାକଘରେ ଚିଠି ପକାଇବ BJP ଯୁବମୋର୍ଚ୍ଚା: ଫେବୃଆରୀ ୧୨ରୁ ୧୫ ମଧ୍ୟରେ ଚିଠିର ଜବାବ ଦେବାକୁ ଉଲ୍ଲେଖ ରହିବ, ତିନୋଟି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସରକାରଙ୍କୁ ଜବାବ ମାଗିବ ଯୁବମୋର୍ଚ୍ଚା

Read more

ବଲିଉଡର ଚରିତ୍ର ଅଭିନେତା ମହେଶ ଆନନ୍ଦଙ୍କର ୫୭ ବର୍ଷ ବୟସରେ ମୁମ୍ବାଇ ସ୍ଥିତ ବାସଭବନରେ ପରଲୋକ

ମୁମ୍ବାଇ: ବଲିଉଡର ଜଣାଶୁଣା ଚରିତ୍ର ଅଭିନେତା ମହେଶ ଆନନ୍ଦଙ୍କର ଶନିବାର ଦିନ ସକାଳେ ନିଜର ମୁମ୍ବାଇ ସ୍ଥିତ ବାସଭବନରେ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିବା ଜଣାଯାଇଛି। ମୃତ୍ୟୁ ବେଳକୁ ମହେଶଙ୍କ

Read more

ରାଜ୍ୟରେ ବଢ଼ିଚାଲିଛି ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣା : ୧୧ ବର୍ଷରେ ୧ଲକ୍ଷ ୮ ହଜାର ଦୁର୍ଘଟଣା, ମଲେଣି ୪୫ ହଜାର

ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଥମୁନି ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣା। କମିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ବଢ଼ୁଛି। ୨୦୦୮ରୁ ୨୦୧୮ ଭିତରେ ରାଜ୍ୟରେ୧ ଲକ୍ଷ ୭ ହଜାର ୬୯୧ଟି ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟି

Read more

ପ୍ରବୀଣ ତୋଗାଡିଆ ଗଢିଲେ ନୁଆ ରାଜନୈତିକ ଦଳ : ନାଆଁ ରହିଛି ‘ହିନ୍ଦୁସ୍ତାନ ନିର୍ମାଣ ଦଳ’

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ବିଶ୍ୱର ଅନ୍ୟତମ ସଂଗଠନ ବିଶ୍ୱ ହିନ୍ଦୁ ପରିଷଦ (ଭିଏଚପି)ର ପୂର୍ବତନ ନେତା ପ୍ରବୀଣ ତୋଗାଡିଆ ଗତକାଲି ଏକ ରାଜନୈତିକ ଦଳ ଲଞ୍ଚ୍‌ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଦଳର

Read more