ମଙ୍ଗଳବାର ମାଘ ସପ୍ତମୀ ବୁଡ଼: ଚନ୍ଦ୍ରଭାଗାରେ ଲକ୍ଷାଧିକ ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁଙ୍କ ସମାଗମ

କୋଣାର୍କ  – ମଙ୍ଗଳବାର ମାଘସପ୍ତମୀ ବୁଡ଼। ଆରମ୍ଭ ହେବ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଚନ୍ଦ୍ରଭାଗା ମାଘସପ୍ତମୀ ମେଳା। ଏଥିପାଇଁ କୋଣାର୍କ ଚନ୍ଦ୍ରଭାଗା ବେଳାଭୂମି ଉତ୍ସବମୁଖର ହୋଇଉଠିଛି। ସୋମବାର ଷଷ୍ଠୀରେ ଲକ୍ଷାଧିକ

Read more

ରାଫେଲ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ରାହୁଲଙ୍କ ମିଛ ଧରିଲେ ବିଶେଷଜ୍ଞ ଟିମର ମୁଖ୍ୟ ଏୟାର ମାର୍ସାଲ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ରାଫେଲ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ପ୍ରାୟ ସବୁଦିନ ନୂଆ ନୂଆ ଆରୋପ ଲଗାଉଥିବା କଂଗ୍ରେସ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧିଙ୍କ ମିଛର ପର୍ଦ୍ଦାଫାସ କରିଛନ୍ତି ଭାରତୀୟ ବାୟୁସେନାର ଏୟାର

Read more

ରାଜସ୍ଥାନରୁ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଥିବା ଓଡ଼ିଆ ନାବାଳିକାର ବାପା ଓଡ଼ିଶା ସରକାରଙ୍କ ସହାୟତା ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ମନା କଲେ

ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜସ୍ଥାନରୁ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଥିବା ଓଡ଼ିଶାର ନାବାଳିକା ମାମଲାରେ ଏକ ନୂଆ ମୋଡ ଆସିଛି । ଓଡ଼ିଶା ଫେରିବାକୁ କିମ୍ବା ଓଡ଼ିଶା ସରକାରଙ୍କ ଆଇନଗତ ସହାୟତା

Read more

ଅପରାଧ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ପାଇଁ ବସ୍ତିବାସିନ୍ଦାଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ଯୋଡ଼ିବ କମିସନରେଟ୍ ପୁଲିସ : ଆରମ୍ଭ ହେଉଛି ନୂଆ ଯୋଜନା ‘ଆପୋସ’

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଜଧାନୀରେ ଘଟୁଥିବା ଅଧିକାଂଶ ଅପରାଧର ବ୍ଲୁ ପ୍ରିଣ୍ଟ ବସ୍ତିରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଛି। ଏହାର ଗଣ୍ଡାଗଣ୍ଡା ପ୍ରମାଣ ପୁଲିସ ହାତରେ। କିନ୍ତୁ ବସ୍ତିରେ ପଶିବା ଏବଂ ଅପରାଧୀଙ୍କୁ

Read more

ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ ଓ ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡରେ ବିଷାକ୍ତ ମଦ ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୧୧୬ ଛୁଇଁଲା : ଅନେକଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ସଂକଟାପନ୍ନ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ ଓ ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡରେ ବିଷାକ୍ତ ମଦ ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ବଢିବାରେ ଲାଗିଛି । ବିଷାକ୍ତ ମଦ ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୧୧୬ରେ ପହଞ୍ଚିଛି । ଶତାଧିକ ଗୁରୁତର

Read more

୧୭ ଜିଲ୍ଲାରେ ୩୮ଟି ଆହାର କେନ୍ଦ୍ର ଖୋଲିଲା: ସଚିବାଳୟରେ ଲୋକାର୍ପଣ କଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ସୋମବାର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ରାଜ୍ୟର ୧୭ଟି ଜିଲ୍ଲାରେ ୩୮ଟି ନୂତନ ଆହାର କେନ୍ଦ୍ରକୁ ଲୋକାର୍ପଣ କରିଛନ୍ତି। ଆଜି ସଚିବାଳୟରେ ସହରାଞ୍ଚଳରେ ନିର୍ମିତ ହୋଇଥିବା ଆହାର

Read more
Please wait...

Subscribe for News Updates

Want to be notified when our article is published? Enter your email address and name below to be the first to know.