ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ହିଁ ହେବେ ଆଉଥରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ବୋଲି ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ କଲେ ପ୍ରଶାନ୍ତ କିଶୋର

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ୨୦୧୯ ସାଧାରଣ ନିର୍ବାଚନରେ ଆଉ କେହି ନୁହେଁ; ବରଂ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ହିଁ ହେବେ ଆଉଥରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ। ଏବଂ ଦେଶରେ ପୁଣି ଚାଲିବ ମୋଦିଙ୍କ ଶାସନ।

Read more

ନୌସେନା ପାଇଁ ୧୧୧ଟି ହେଲିକାପ୍ଟର କିଣିବ ଭାରତ, ଜାରି ହେଲା ଏକ୍ସପ୍ରେସନ ଅଫ ଇଣ୍ଟରେଷ୍ଟ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଭାରତୀୟ ନୌସେନା ପାଇଁ ୧୧୧ଟି ୟୁଟିଲିଟି ହେଲିକାପ୍ଟର ଖରିଦ କରିବା ପାଇଁ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର ଏକ୍ସପ୍ରେସନ ଅଫ ଇଣ୍ଟରେଷ୍ଟ ଜାରି କରିଛନ୍ତି । ଏହା

Read more

ଚିଟଫଣ୍ଡ କମିସନ୍‌ ଦାଖଲ କଲେ ଷଷ୍ଠ ଅନ୍ତରୀଣ ରିପୋର୍ଟ : ୧,୪୩,୪୬୩ କ୍ଷୁଦ୍ର ଜମାକାରୀ ଚିହ୍ନଟ

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଷଷ୍ଠ ଅନ୍ତରୀଣ ରିପୋର୍ଟକୁ ମଙ୍ଗଳବାର ଚିଟ୍‌ଫଣ୍ଡ କମିସନ୍‌ ସରକାରଙ୍କ ନିକଟରେ ଦାଖଲ କରିଛନ୍ତି। ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ ଚିଟଫଣ୍ଡ କମିସନ୍‌ ଜଷ୍ଟିସ ଏମଏମ ଦାସ ଏହି ରିପୋର୍ଟ

Read more

ଲୋକାୟୁକ୍ତ ଚୟନ କମିଟି ବୈଠକରେ ଅଧ୍ୟକ୍ଷଙ୍କ ନାଁ ଚୂଡ଼ାନ୍ତ, ରାଜ୍ୟପାଳ ଅନୁମୋଦନ କଲା ପରେ ନାଁ ପ୍ରକାଶ କରାଯିବ : ମୁଖ୍ୟ ସଚିବ

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଲୋକାୟୁକ୍ତ ଚୟନ କମିଟି ବୈଠକରେ ମଙ୍ଗଳବାର ଅଧ୍ୟକ୍ଷଙ୍କ ନାଁ ଚୂଡ଼ାନ୍ତ ହୋଇଛି ବୋଲି ମୁଖ୍ୟ ଶାସନ ସଚିବ ଆଦିତ୍ୟ ପ୍ରସାଦ ପାଢ଼ୀ କହିଛନ୍ତି। ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନୀବନ

Read more

ରାଜସ୍ଥାନର ପୋଖରାନ ରେଞ୍ଜରେ ମିଗ-୨୭ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ପାଇଲଟ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଋଷ ନିର୍ମିତ ମିଗ ବିମାନ ଭାରତୀୟ ବାୟୁସେନାର ଅନେକ ସେବା କରିଛି । କିନ୍ତୁ ଆଧୁନିକ ଯୁଗରେ ଏହି ଲଢୁଆ ବିମାନ ପୁରୁଣାକାଳିଆ ହୋଇଗଲାଣି

Read more

ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଜଟଣୀରେ ବ୍ଲେଡ୍‌ରେ ନିଜ ବେକ କାଟି ମାନସିକ ବିକୃତ ଯୁବକର ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ, ଆସାମର ଗୁରୁତର ଯୁବକ ପ୍ରେମ ବିନ୍‌ର ଅବସ୍ଥା ସଂକଟାପନ୍ନ, ୧୦୮ ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସରେ ଡାକ୍ତରଖାନା ପଠାଇଲେ ଛଣଘର ଗାଁ ଲୋକେ

Read more

ବରଗଡ଼ ସର୍କିଟ ହାଉସରେ ପିସିସି ସଭାପତିଙ୍କ ପ୍ରେସ୍‌ମିଟି, ଫେବ୍ରୁଆରି ୨୬ରୁ ୨୮ ମଧ୍ୟରେ ବରଗଡ଼ ଆସିବେ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧି, ଲୋକଙ୍କ ମତକୁ ନେଇ କଂଗ୍ରେସ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବ ଜନାଦେଶ, କୃଷି ସମସ୍ୟାକୁ ଅଧିକ ଗୁରୁତ୍ବ ଦେବ କଂଗ୍ରେସ, ନିର୍ବାଚନରେ ଯୁବଗୋଷ୍ଠୀ ଓ ମହିଳାଙ୍କୁ ଅଗ୍ରାଧିକାର ଦିଆଯିବ

Read more

କାଲିଠାରୁ ୩ ଦିନ ଧରି ଚାଲିବ କଂଗ୍ରେସର ପ୍ରାର୍ଥୀ ଚୟନ, ଓଡ଼ିଶା ଆସିଛନ୍ତି AICC ସ୍କ୍ରିନିଂ କମିଟି ସଦସ୍ୟ ନୌସାଦ ସୋଲାଙ୍କି, ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ୫୦-୬୦ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ନାମ ଚୂଡ଼ାନ୍ତ କରାଯିବ, କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ନିର୍ବାଚନ କମିଟିକୁ ପଠାଯିବ ଓଡ଼ିଶାର ଚୂଡ଼ାନ୍ତ ତାଲିକା, ଅନେକ ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀରେ ଅଛନ୍ତି ୩ରୁ ଅଧିକ ଆଶାୟୀ: ନୌସାଦ

Read more

ନୟାଗଡ଼ରେ ATM ଭ୍ୟାନ୍‌କୁ ବୋମା ମାଡ଼ କରି ଟଙ୍କା ବାକ୍ସ ଲୁଟ୍, ଖଣ୍ଡପଡ଼ା-ନୟାଗଡ଼ ରାସ୍ତାର କଇଥପଲ୍ଲୀ ନିକଟରେ ୧.୬୨ ଲକ୍ଷ ଲୁଟ୍, ATMକୁ ଟଙ୍କା ଭରିବାକୁ ଯିବା ବେଳେ ଟଙ୍କା ବାକ୍ସ ଲୁଟିନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ, ବୋମାମାଡ଼ରେ ଜଣେ ଆହତ, ୨ଟି ବାଇକ୍‌ରେ ଆସିଥିବା ୪ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ଫେରାର

Read more
Please wait...

Subscribe for News Updates

Want to be notified when our article is published? Enter your email address and name below to be the first to know.