ଡ.ଦୁର୍ଗାଶଙ୍କର ଷଡଙ୍ଗୀଙ୍କ କବିତା ସଂଙ୍କଳନ ମୁହୂର୍ତ୍ତେ ଜୀବନ ଲୋକାର୍ପିତ

ଭୁବନେଶ୍ବର : ଆଜି ସ୍ଥାନୀୟ ରେଡ୍‌କ୍ରସ ଭବନ ଠାରେ କବି ଡ. ଦୁର୍ଗାଶଙ୍କର ଷଡଙ୍ଗୀଙ୍କର କବିତା ସଙ୍କଳନ ମୁହୂର୍ତ୍ତେ ଜୀବନ ଲୋକାର୍ପିତ ହୋଇଯାଇଅଛି | ଏହି ଲୋକାର୍ପିତ

Read more

ବିଏସ୍‌ଏନ୍‌ଏଲର ଧମାକା ଅଫର : ମାତ୍ର ୧୯ଟଙ୍କାରେ ମିଳିବ ୨ଜିବି ଡାଟା

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ସରକାରୀ ଟେଲିକମ କମ୍ପାନୀ ବିଏସ୍‌ଏନ୍‌ଏଲ ନିଜ ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିଛି ଏକ ଧମାକାଦାର ଅଫର । ଏବେ ମାତ୍ର ୧୯ଟଙ୍କାରେ ୨ଜିବି ଡାଟା ଦେବାକୁ

Read more

କଟକ-ଚୌଦ୍ୱାର ବିଧାୟକ ପ୍ରଭାତ ବିଶ୍ୱାଳ ନିର୍ବାଚନ ଲଢିବେନି ବୋଲି ଚିଠି ଲେଖି ଜଣାଇଲେ ନବୀନଙ୍କୁ

ଭୁବନେଶ୍ୱର: କଟକ-ଚୌଦ୍ୱାର ବିଧାୟକ ପ୍ରଭାତ ବିଶ୍ୱାଳ ୨୦୧୯ ନିର୍ବାଚନରେ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା କରିବେ ନାହିଁ ବୋଲି ଜଣାଇ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କୁ ଏକ ଚିଠି ଲେଖିଛନ୍ତି। ଏହା ତାଙ୍କର

Read more

ଦ୍ବିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ନାମାଙ୍କନ ଶେଷ, ୫ଟି ଲୋକସଭା ଆସନ ପାଇଁ ୪୫ ଜଣ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ନାମାଙ୍କନ, ୩୫ଟି ବିଧାନସଭା ଆସନ ପାଇଁ ୩୦୨ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ନାମାଙ୍କନ, ମୁଖ୍ୟ ନିର୍ବାଚନ ଅଧିକାରୀଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରୁ ସୂଚନା

Read more

କଟକ: ପୁଲିସ ଦ୍ୱାରା ଭୁଲରେ ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ଚାନ୍ଦିନୀଚୌକ ଅଞ୍ଚଳର ଚନ୍ଦନ ମହାରଣା ଚୌଦ୍ୱାର ଜେଲରୁ ମୁକୁଳିଲେ; ନାଁ ସହ ବାପାଙ୍କ ନାଁ ସମାନ ହେଇଥିବାରୁ ଭୁଲ୍ ବଶତଃ ଗତ ୧୧ ତାରିଖରେ ଚନ୍ଦନଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା ଲାଲବାଗ ପୁଲିସ

Read more

ବିଶ୍ବମାନବାଧିକାର ସୁରକ୍ଷା ସଂଗଠନ ତରଫରୁ ‘ମାନବାଧିକାର ଇଲେକ୍ସନ ୱାଚ୍’ ଗଠିତ : ଚାପରେ ନଆସି ମତଦାନ କରିବାକୁ ଆହ୍ବାନ

ଭୁବନେଶ୍ବର : ବିଶ୍ବମାନବାଧିକାର ସୁରକ୍ଷା ସଂଗଠନ ତରଫରୁ ୨୦୧୯ ସାଧାରଣ ନିର୍ବାଚନ ଓ ଓଡିଶା ରାଜ୍ୟ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ‘ମାନବାଧିକାର ଇଲେକ୍ସନ ୱାଚ୍’ ଗଠିତ ହୋଇଯାଇଛି।

Read more

ରାଜଧାନୀରେ ବିପୁଳ ପରିମାଣର କୋରେକ୍ସ ବୋତଲ ଜବତ: ୩୫ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କୋରେକ୍ସ ବୋତଲ ଜବତ କଲା କମିସନରେଟ ପୋଲିସ, ଗତକାଲି ଗିରଫ ଲୁଟେରାଙ୍କ ସୂଚନା ଆଧାରରେ ଜବତ କଲା ପୋଲିସ, ନିଶା ପାଇଁ କୋରେକ୍ସକୁ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଏ

Read more

ଚଣ୍ଡୀ ମନ୍ଦିରରେ ପୂଜା କଲେ ପୂର୍ବତନ ଡିଜିପି ପ୍ରକାଶ ମିଶ୍ର: କଟକ ଲୋକସଭା ଆସନରେ ବିଜୟ ନେଇ ଦୃଢ଼ୋକ୍ତି ପ୍ରକାଶ କଲେ ପ୍ରକାଶ ମିଶ୍ର, ମୁଁ ବିକାଶର ମୁଦ୍ଦା ନେଇ ଆସିଛି, ଲୋକଙ୍କ ସହ ଆଗରୁ ଥିଲି, ମୋଦିଙ୍କ ଲହର ଅଛି, ମୁଁ ନିଶ୍ଚିତ ବିଜୟ ଲାଭ କରିବି

Read more