ମାଲକାନଗିରି ଜିଲ୍ଲାର ବିଚ୍ଛିନ୍ନାଞ୍ଚଳରେ ପୁଣି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ସରକାର ବିରୋଧୀ ପ୍ରଜାମେଳି

ମାଲକାନଗିରି ଜିଲ୍ଲାର ବିଚ୍ଛିନ୍ନାଞ୍ଚଳରେ ପୁଣି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ସରକାର ବିରୋଧୀ ପ୍ରଜାମେଳି ।ଚିତ୍ରକୋଣ୍ଡା ବିଚ୍ଛିନ୍ନାଞ୍ଚଳର ପଣସପୁଟ ଓ ଜୋଡାଆମ୍ବ ପଞ୍ଚାୟତର ହଜାର ହଜାର ଜନତା ଏକତ୍ରିତ ହୋଇ

Read more

ଲାଲ ଗଡରେ ପୁଣି ମାଓ ପୋଷ୍ଟର, ଟାର୍ଗେଟରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ

ମାଲକାନଗିରି : ଲାଲ ଗଡରେ ପୁଣି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ମାଓ ପୋଷ୍ଟର । ମାଓବାଦୀ ଏଥର କିନ୍ତୁ ପୋଲିସ ବାହିନୀଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ କରିନାହାନ୍ତି ବରଂ ସିଧା ସଳଖ

Read more

୬ ଦଶନ୍ଧିଧରି ଜଳବନ୍ଧି ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ପଂଚୟତ ବାସୀଙ୍କୁ ମିଳୁଛି କେବଳ ମିଛ ପ୍ରତିଶୃତି

ମାଲକାନଗିରି ଜ଼ିଲ୍ଲା ଏକ ଆଦିବାସୀ ବହୁଳ ଅଞ୍ଚଳ। ଏଠିକାର ଲୋକେ ଅତି ସରଳ । ଏହି ସରଳତାର ସୁଯୋଗ ନେଇ ଫାଇଦା ଉଠେଇବାରେ ଲାଗିପଡିଛନ୍ତି ନେତା ମନ୍ତ୍ରୀ

Read more

ପଦ୍ମ ଛାଡିଲେ ଆଦିବାସୀ ନେତା କାମରାଜ, ଶଙ୍ଖ ଧରିବା ନେଇ ସଜବାଜ

ମାଲକାନଗିରି : ମାଲକାନଗିରି ଜିଲ୍ଲାରେ ଏବେ ରାଜନୀତି ପାଣିପାଗ ଜୋର ଧରିଛିା ନିର୍ୱାଚନ ପୂର୍ବରୁ କିଏ ଟିକେଟ ଆଶାରେ ତ ଆଉ କିଏ ପଦବୀ ଆଶାରେ ଜଣେ

Read more

ଚାରି ରାଜ୍ୟର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଧାର୍ମିକ ପର୍ବ ବଡଯାତ୍ରା ପାଇଁ ମାଲକାନଗିରିରେ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଶେଷ

କେଉଁ ଆବାହମାନ କାଳରୁ ଆଦିବାସୀ ଅଧ୍ୟୁଷିତ ମାଲକାନଗିରି ଜିଲ୍ଲା ଓ ଚାରି ରାଜ୍ୟର ମୁଖ୍ୟ ଧାର୍ମିକ ପର୍ବ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ବଡ ଯାତ୍ରା ଦୁଇବର୍ଷରେ ଥରେ ପାଳନ ହୋଇ

Read more
Please wait...

Subscribe for News Updates

Want to be notified when our article is published? Enter your email address and name below to be the first to know.