ଜଗତସିଂହପୁରରେ କଂଗ୍ରେସ-ବିଜେଡି ଛାଡ଼ି ୧୦୩ ଜଣ ଯୋଗଦେଲେ ବିଜେପିରେ

ଜଗତସିଂହପୁର: କଂଗ୍ରେସ ଓ ବିଜୁ ଜନତା ଦଳ (ବିଜେଡି) ଛାଡ଼ି ମଙ୍ଗଳବାର ୧୦୩ ଜଣ ଲୋକ ଭାରତୀୟ ଜନତା ପାର୍ଟି (ବିଜେପି)ରେ ଯୋଗଦେଇଛନ୍ତି। ବିଜେପିରେ ଯୋଗଦେଇଥିବା ଲୋକମାନେ

Read more

ଆସନ୍ତା ସାଧାରଣ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ୧୮୦ଟି ରାଲିରେ ଯୋଗ ଦେବେ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ

ନୂଆଦିଲ୍ଳୀ: ଆଗାମୀ ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ ଦଳ ପକ୍ଷରୁ ଏବେ ଜୋର୍‌ଦାର ପ୍ରସ୍ତୁତି ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି। କଂଗ୍ରେସ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ ନିର୍ବାଚନକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ସାରା

Read more

ମାଲକାନଗିରି ଜିଲ୍ଲାରେ ଜାଲନୋଟ କାରବାରରେ ୩ ଗିରଫ, ୩୪ ହଜାର ଟଙ୍କା ଜବତ

ଜାଲ ନୋଟ କାରବାର ରବାରରେ ପୁଲିସ ଆଜି ୩ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବା ସହିତ ସେମାନଙ୍କ ନିକଟରୁ ୩୪ ହଜାର ଟଙ୍କା ଜବତ କରିଛନ୍ତି। ଆଜି ମାଲକାନଗିରି ଜିଲ୍ଲା

Read more

ଏପ୍ରିଲ 11ରେ ଭୋଟ ଦେବେ ମାଲକାନଗିରିବାସୀ, ଆକ୍ସନ ମୁଡରେ ପ୍ରଶାସନ

ମାଲକାନଗିରି: ଏପ୍ରିଲ 11ରେ ରାଜ୍ୟରେ ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ନିର୍ବାଚନ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ । ନିର୍ବାଚନର ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ମାଲକାନଗିରି ଜିଲ୍ଲାର 2ଟି ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀର ମାଲକାନଗିରି

Read more

ନିର୍ବାଚନ ପୂର୍ବରୁ ଲାଲବାହିନୀର ତାଣ୍ଡବ, ପୋଡିଲେ ଗାଡି

ମାଲକାନଗିରି: ଲାଲଗଡରେ ପୁଣି ମାତିଛନ୍ତି ମାଓବାଦୀ । ଯାହାର ଫଳ ସ୍ବରୂପ ରାସ୍ତା କାମକୁ ବିରୋଧ କରି ମାଥିଲି ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ତେମୁରୁପାଲି ଅଞ୍ଚଳରେ ଗୋଟିଏ ଜେସିବି

Read more

ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି ମାଲକାନଗିରି ଜିଲ୍ଲାର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ବଡ଼ ଯାତ୍ରା

ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି ମାଲକାନଗିରି ଜିଲ୍ଲାର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ବଡ଼ ଯାତ୍ରା।ପାରମ୍ପରିକ ରୀତିନୀତି ଅନୁଯାୟୀ ଆନ୍ଧ୍ରପ୍ରଦେଶ ର ପୋଲେରୁ ଠାରେ ସ୍ନାନ ଯାତ୍ରା ସାରି ମାଲକାନଗିରି ଅଭିମୁଖେ ଯାତ୍ରା ଆରମ୍ଭ

Read more

ମାଲକାନଗିରି ମହାବିଦ୍ଯାଳୟରେ ବାଣିଜ୍ଯ ବିଭାଗର ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ ପରୀକ୍ଷା ବର୍ଜନ

ମାଲକାନଗିରି ମହାବିଦ୍ଯାଳୟର +୩ ବିଣିଜ୍ଯ ବିଭାଗର ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ଆଜି ସାମୂହିକ ଭାବରେ ପରୀକ୍ଷା ବର୍ଜନ କରିଥିବା ଜଣାପଡିଛି। ବ୍ରହ୍ମପୁର ବିଶ୍ବ ବିଦ୍ଯାଳୟ ଅଧିନସ୍ଥ ମାଲକାନଗିରି ମହାବିଦ୍ଯାଳୟରେ ଆଜି

Read more
Please wait...

Subscribe for News Updates

Want to be notified when our article is published? Enter your email address and name below to be the first to know.