ରାଜଧାନୀରେ ବିପୁଳ ପରିମାଣର କୋରେକ୍ସ ବୋତଲ ଜବତ: ୩୫ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କୋରେକ୍ସ ବୋତଲ ଜବତ କଲା କମିସନରେଟ ପୋଲିସ, ଗତକାଲି ଗିରଫ ଲୁଟେରାଙ୍କ ସୂଚନା ଆଧାରରେ ଜବତ କଲା ପୋଲିସ, ନିଶା ପାଇଁ କୋରେକ୍ସକୁ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଏ

Read more

ଚଣ୍ଡୀ ମନ୍ଦିରରେ ପୂଜା କଲେ ପୂର୍ବତନ ଡିଜିପି ପ୍ରକାଶ ମିଶ୍ର: କଟକ ଲୋକସଭା ଆସନରେ ବିଜୟ ନେଇ ଦୃଢ଼ୋକ୍ତି ପ୍ରକାଶ କଲେ ପ୍ରକାଶ ମିଶ୍ର, ମୁଁ ବିକାଶର ମୁଦ୍ଦା ନେଇ ଆସିଛି, ଲୋକଙ୍କ ସହ ଆଗରୁ ଥିଲି, ମୋଦିଙ୍କ ଲହର ଅଛି, ମୁଁ ନିଶ୍ଚିତ ବିଜୟ ଲାଭ କରିବି

Read more

ବିଜେଡିର ପ୍ରଚାର ପାଇଁ ବାହାରିଲା ୩୫୦ ଭ୍ୟାନ୍

ସାଧାରଣ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଗତକାଲିଠୁ ଆନୁଷ୍ଠାନିକ ପ୍ରଚାର ଅଭିଯାନ ଆରମ୍ଭ କରିଥିବା ବିଜେଡି ଆଜି ୩୫୦ଟି ଭ୍ୟାନ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ରାଜ୍ୟବ୍ୟାପୀ ପ୍ରଚାର କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛି। ବିଜେଡି

Read more

ଆନନ୍ଦପୁର ବ୍ଲକର ପୂର୍ବତନ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ରାମଚନ୍ଦ୍ର ବେହେରାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା: କାଲି ରାତିରେ ଘରୁ ଡାକିନେଇ ମାରଣାସ୍ତ୍ରରେ ହାଣି ଥିଲେ ଦୁବୃର୍ତ୍ତ, ପ୍ରଥମେ ଆନନ୍ଦପୁର ମେଡିକାଲ ଓ ପରେ କଟକ ସ୍ଥାନାନ୍ତର ବେଳେ ମୃତ୍ୟୁ, ୨୦୧୪ରେ ଘସିପୁରା ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀରୁ ସ୍ବାଧୀନ ବିଧାୟକ ଭାବେ ଲଢ଼ିଥିଲେ

Read more

ସିବିଏସ୍‌ଇ ପ୍ରଶ୍ନପତ୍ରରେ ତ୍ରୁଟି : ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀଙ୍କୁ ନ୍ୟାୟ ଦେବାକୁ ଅଭିଭାବକଙ୍କ ଦାବି

ଭୁବନେଶ୍ବର: ସେଣ୍ଟ୍ରାଲ ବୋର୍ଡ ଅଫ୍‌ ସେକେଣ୍ତାରି ଏଜୁକେସନ୍‌ (ସିବିଏସ୍‌ଇ) ଅଧୀନ ବିଦ୍ୟାଳୟଗୁଡ଼ିକର ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀ ହିନ୍ଦୀ, ବିଜ୍ଞାନ ଓ ଗଣିତ ବିଷୟ ପ୍ରଶ୍ନପତ୍ରରେ ତ୍ରୁଟି ଅଭି‌ଯୋଗ ହୋଇଛି।

Read more