ଆସନ୍ତା କାଲି କଳିଙ୍ଗ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଏଏଫସି କପ୍‌ ମ୍ୟାଚ: ମିନର୍ଭା ବନାମ ମନଙ୍ଗ

ଭୁବନେଶ୍ୱର : ସ୍ଥାନୀୟ କଳିଙ୍ଗ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ବୁଧବାର ମିନର୍ଭା ପଞ୍ଜାବ ଓ ନେପାଳ ଚାମ୍ପିୟନ ମନଙ୍ଗ ମାର୍ଶିଆଙ୍ଗଡି କ୍ଲବ ମଧ୍ୟରେ ଏଏଫସି କପ୍‌ର ଏକ ମ୍ୟାଚ  ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ।

Read more

ନକ୍ସଲ ଦମନ ର ନୂଆ ଚାଲ୍, ଚୂଳ ରୁ ନୁହଁ ମୂଳ ରୁ ମାରିବାକୁ ଯୋଜନା

ଲାଲ ବାହୀନି ଙ୍କୁ ଚାଲେଞ୍ଜ ।ନକ୍ସଲ ଙ୍କ ଦୁର୍ଗ ଭେଦିବାକୁ ଆକ୍ସନ ପ୍ଲାନ୍। ଯବାନଙ୍କର ପ୍ରଥମ ରଣନୀତି ସଫଳ।। ନିଜ ଉଦ୍ୟମରେ ଝୁଲା କାଠ ପୋଲ ଟିକୁ

Read more

ଲେଡିସ୍ ଡିଜାଇନିଂ ଷ୍ଟୁଡିଓ ‘ରୁମାନୀ’ ଉଦଘାଟିତ

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଭୁବନେଶ୍ୱରସ୍ଥିତ ପଟିଆଠାରେ ଲେଡିସ୍ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଡିଜାଇନିଂ ଷ୍ଟୁଡିଓ ‘ରୁମାନୀ’ ଉଦଘାଟିତ ହୋଇଯାଇଛି। ଏଥିରେ ଓଡିଶାର ପରମ୍ପରାକୁ ଆଖିରେ ରଖି ପଟ୍ଟଚିତ୍ରଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି

Read more

ତ୍ରିବେଣୀ କପ୍ ୨୦୧୯ ଉଦଯାପିତ : ଶହୀଦ୍ ନଗର ଚମ୍ପିୟନ

ଭୁବନେଶ୍ୱର: 13 ତମ ଦିବା ରାତ୍ର ଟେନିଶ୍ ବଲ କ୍ରିକେଟ ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ତ୍ରିବେଣୀ କପ 2019ର ଶେଷ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ସହିଦ ନଗର ଟିମ ଲାଇଫ ଲାଇନକୁ ମାତ୍ର

Read more

ପାରାଦୀପ: କଂଗ୍ରେସ କର୍ମୀଙ୍କୁ ଜଣେ ବିଜେଡି କର୍ମୀ ବୋତଲରେ ଭୁସି ହତ୍ୟା କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ; ବାଲିକୁଦା-ଏରସମା ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀର ଗଡ଼କୁଜଙ୍ଗ ନୋଳିଆସାହିରେ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ଘଟିଛି, ଭୋଟ୍ ଦେଇ ଫେରୁଥିବା ବେଳେ ରାସ୍ତା ମଝିରେ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିଲା

Read more

ଘୂର୍ଣ୍ଣିଝଡ଼ ‘ଫନି’ର ମୁକାବିଲା ପାଇଁ ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ପ୍ରସ୍ତୁତି, ପ୍ରସ୍ତୁତି ସମୀକ୍ଷା ପରେ ମୁଖ୍ୟ ଶାସନ ସଚିବ ଆଦିତ୍ୟ ପାଢ଼ୀଙ୍କ ସୂଚନା, ଗଞ୍ଜାମର ଗୋପାଳପୁରରେ ସ୍ଥଳଭାଗ ଛୁଇଁବା ଆଶଙ୍କା ନାହିଁ, ‘ଫନି’ର ମୁକାବିଲା ପାଇଁ ୧୨ଟି NDRF, ୨୦ ଓଡ୍ରାଫ ଟିମ୍‌ ସଜାଗ, ୩୦୦ରୁ ଅଧିକ ଅଗ୍ନିଶମ କର୍ମଚାରୀ ବି ମୁକାବିଲା ପାଇଁ ସଜାଗ

Read more

ରାଜ୍ୟର ୧୦ ଜିଲ୍ଲାରେ ୪୮ ଘଣ୍ଟା ଧରି ଜାରି ରହିବ ପ୍ରଚଣ୍ଡ ଗ୍ରୀଷ୍ମ ପ୍ରବାହ, ତାପମାତ୍ରା ୪୭ ଡିଗ୍ରୀ ଯାଏ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବା ନେଇ ସତର୍କ ସୂଚନା, ୧୦ ଜିଲ୍ଲା-ଅନୁଗୁଳ, ବଲାଙ୍ଗିର, ଭଦ୍ରକ, ବରଗଡ଼, କନ୍ଧମାଳ, କଳାହାଣ୍ଡି, ସମ୍ବଲପୁର, କେନ୍ଦୁଝର, ସୁବର୍ଣ୍ଣପୁର ଓ ଝାରସୁଗୁଡ଼ା

Read more

ମେ ଶେଷ ସପ୍ତାହରେ ପ୍ରକାଶ ପାଇବ ଯୁକ୍ତଦୁଇ ବିଜ୍ଞାନ ପରୀକ୍ଷା ଫଳ, ଜୁନ୍‌ ଦ୍ବିତୀୟ ସପ୍ତାହରେ କଳା, ବାଣିଜ୍ୟ ଓ ଧନ୍ଦାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ଫଳ, ମେ ୧୦ ସୁଦ୍ଧା ସବୁ ବିଷୟର ଖାତା ଦେଖା ଶେଷ ହେବ, ଉଚ୍ଚ ମାଧ୍ୟମିକ ଶିକ୍ଷା ପରିଷଦର ପରୀକ୍ଷା ଉପନିୟନ୍ତ୍ରକଙ୍କ ସୂଚନା

Read more

ଓଡ଼ିଶା ସମେତ ୪ ଉପକୂଳବର୍ତ୍ତୀ ରାଜ୍ୟରେ ‘ଫୋନି’ ପ୍ରସ୍ତୁତିର ସମୀକ୍ଷା, ଭିସି ଜରିଆରେ ସମୀକ୍ଷା କଲେ କେନ୍ଦ୍ର କ୍ୟାବିନେଟ ସଚିବ ପି.କେ. ସିହ୍ନା, ୪ ରାଜ୍ୟ-ଓଡ଼ିଶା, ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ, ଆନ୍ଧ୍ର ପ୍ରଦେଶ ଓ ତାମିଲନାଡୁ

Read more