ଭବାନୀପାଟଣା ସଭାରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଉଦ୍‌ବୋଧନ: ଏବେ ଓଡ଼ିଶାରେ ପରିବର୍ତ୍ତନର ସମୟ ଆସିଯାଇଛି, ବିକାଶର ଡବଲ ଇଂଜିନ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଭୋଟ୍ ଦେବାକୁ ପଡ଼ିବ

ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଗତକାଲି ବିଜେପି ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଅମିତ ଶାହ ରାଜ୍ୟର ନବୀନ ସରକାରକୁ ଉପାଡ଼ି ଫିଙ୍ଗି ଦେବାକୁ ଭୋଟରଙ୍କୁ କହିଥିବା ବେଳେ ଆଜି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର

Read more

ଫିଲ୍ମ ‘ବିଜୁ ବାବୁ’କୁ ନେଇ ଆପତ୍ତି ଉଠାଇଲା କଳିଙ୍ଗ ସେନା; କ୍ୟାପିଟାଲ୍ ଥାନାରେ ମୁଖ୍ୟ ନିର୍ବାଚନ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ନାଁରେ ଅଭିଯୋଗ, ଫିଲ୍ମ ପ୍ରଦର୍ଶନ ନିର୍ବାଚନ ଆଚରଣବିଧି ଉଲ୍ଲଙ୍ଘନ କରୁଥିବା ଅଭିଯୋଗ

Read more

ମୟୂରଭଞ୍ଜରେ ଉଭୟ ବିଜେଡି ଓ କଂଗ୍ରେସକୁ ଟାର୍ଗେଟ କଲେ ଝାଡ଼ଖଣ୍ଡ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ରଘୁବର ଦାସ, ବିଜେପି ଆସିଲେ ରେଳ ବିଭାଗରେ ସାନ୍ତାଳୀ ଭାଷାର ପ୍ରଚଳନ ହେବ, ମଧ୍ୟାହ୍ନ ଭୋଜନରେ ୨ ଦିନ ପରିବର୍ତ୍ତେ ୩ ଦିନ ଅଣ୍ଡା ଦିଆଯିବ, ମହିଳା ସଶକ୍ତିକରଣ ହେବ, ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କ ପ୍ରତି କଠୋର ହୋଇ ନଥିଲା କଂଗ୍ରେସ

Read more

ନକଲି ବିଇଡି ସାର୍ଟିଫିକେଟ ଦେଇ ଚାକିରି କରିଥିବା ଶିକ୍ଷକ ଗିରଫ

ମାଲକାନଗିରି: ନକଲି ବିଇଡି ସାର୍ଟିଫିକେଟ ଦାଖଲକରି ଶିକ୍ଷାବିଭାଗରେ ନିଯୁକ୍ତି ପାଇଥିବା ମାଲକାନଗିରି ଜିଲ୍ଲାର ଜଣେ ଶିକ୍ଷକଙ୍କୁ ମାଲକାନଗିରି ପୁଲିସ ଗିରଫକରି କୋର୍ଟଚାଲାଣ କରିଛନ୍ତି। ଆଦିବାସୀ ଅଧ୍ୟୁଷିତ ମାଲକାନଗିରି

Read more

ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀ ହିନ୍ଦି, ବିଜ୍ଞାନ, ଗଣିତ ପରୀକ୍ଷାରେ ଗ୍ରେସ୍‌ମାର୍କ ଦାବିରେ ଭୁବନେଶ୍ବର ଶୈଳଶ୍ରୀବିହାର CBSE ଅଫିସରେ ତାଲା ପକାଇ ଅବିଭାବକ ମହାସଂଘର ଆନ୍ଦୋଳନ, ସିଲାବସ୍‌ ବାହାରୁ ପ୍ରଶ୍ନ ପଡ଼ିଥିବାରୁ ଗ୍ରେସ୍‌ ମାର୍କ ଦାବି, ଘରୋଇ ସ୍କୁଲରେ NCERT ବହି ବ୍ୟବହାର ହେଉନଥିବା ଅଭିଯୋଗ

Read more