ବିଜେଡ଼ି ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ବଡ଼ପଣ: ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ ନଆସିବାରୁ ପ୍ରଚାର ଗାଡ଼ିରେ ହସ୍ପିଟାଲ ବୋହିନେଲେ

ମାନବିକତା ଦେଖାଇଲେ ଚିତ୍ରକୋଣ୍ଡା ବିଜେଡି ପ୍ରାର୍ଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣଚନ୍ଦ୍ର ବାକା । କୁରୁକ୍ଷେତ୍ର ନୁହେଁ ପ୍ରଥମ ବାଛିଲେ କର୍ତ୍ତବ୍ୟକୁ । ନିର୍ବାଚନ ରାଲିରେ ଥାଇ ବି ନିଜ ଆଖି

Read more

ଶତରୂପା ସଂଙ୍ଗୀତ ଓ ସାହିତ୍ୟ ପ୍ରକାଶିକାର ଗୀତିକବିତା ଆସର ଅନୁଷ୍ଠିତ

ଭୁବନେଶ୍ବର : ଶତରୂପା ସଂଙ୍ଗୀତ ଓ ସାହିତ୍ୟ ପ୍ରକାଶିକାର ତ୍ରୟମାସିକ ସାହିତ୍ୟ ସମାରୋହ ସ୍ଥାନୀୟ ଗୋଦାବରିଶ ସାହିତ୍ୟ ସଂସଦ ସଭାଗୃହରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। ନାଇଜରର କୁଳସଚିବ ଡ.ଅଭୟ

Read more

କେନ୍ଦୁଝର ସଦର ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ପଳାସପଙ୍ଗା ନିକଟରେ ଟ୍ରକ୍‌ ପଛରେ ବୋଲେରୋ ପିଟି ହୋଇଯିବାରୁ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିବା ବେଳେ ଜଣେ ଗୁରୁତର ଭାବେ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି। ମୃତକମାନେ ହେଲେ ବାଲାଗୁଡ଼ା ଗାଁର ବଲ୍ଲଭ ମହାକୁଡ଼ ଓ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ବୀଣାଦେବୀ। ଗୁରୁତର ଭାବେ ଆହତ ବୋଲେରୋ ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କୁ କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲ୍ଲା ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି।

Read more

ନୂଆପଡ଼ା ଖଡ଼ିଆଳ ଥାନା ନେହେନା ଗାଁ ନିକଟରେ ଟ୍ରକ୍ ଧକ୍କାରେ ଭାଣିଜୀ ପାୟଲ ସରାଫ ମୃତ, ଗୁରୁତର ମାମୁ ଦେବରାଜ ସରାଫ ଖଡ଼ିଆଳ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି > କେନ୍ଦୁଝର ସଦର ଥାନା ପଳାଶପଙ୍ଗାରେ ଟ୍ରକ୍‌କୁ ପଛରୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ବୋଲେରୋ, ଦମ୍ପତି ମୃତ, ମୃତକ ବଲାଣିର ବଲ୍ଲଭଚନ୍ଦ୍ର ଓ ବୀଣାଦେବୀ ମହାକୁଡ଼, ଜଣେ ଗୁରୁତର ପଦ୍ମପୁର ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି > ବାଲେଶ୍ବର ବାରିକପୁଟ ହାଟ ନିକଟରେ ଟ୍ରକ୍‌କୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ବସ୍‌, ବସ୍‌ ହେଲ୍‌ପର ମୃତ, ଭୁବନେଶ୍ବରରୁ ରାଇରଙ୍ଗପୁର ଯାଉଥିଲା ବସ୍‌

Read more

୨ଟି ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ହେବ +୨ ପରୀକ୍ଷା ଖାତା ଦେଖା, ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଏପ୍ରିଲ ୮ରୁ ୨୨ ତାରିଖ ଯାଏ ହେବ, ଦ୍ବିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଖାତା ଦେଖା ଏପ୍ରିଲ ୨୩ରୁ ଆରମ୍ଭ, ମୋଟ ୫୮ଟି ମୂଲ୍ୟାୟନ କେନ୍ଦ୍ରରେ ହେବ ଖାତାଦେଖା, ୩୬ଟି କେନ୍ଦ୍ରରେ ଅନ୍‌ଲାଇନରେ ମୂଲ୍ୟାୟନ ହେବ, CHSE ପରୀକ୍ଷା ନିୟନ୍ତ୍ରକଙ୍କ ସୂଚନା

Read more