ଲ୍ୟାଣ୍ଡ ମାଇନ ବିସ୍ଫୋରଣ ରେ ବିଜେପି ବିଧାୟକଙ୍କ ସମେତ ୫ ଯବାନ ସହିଦ 

ଦାନ୍ତେୱାଡାରେ ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନର ଠିକ ୨ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ବିଜେପି ପ୍ରଚାରବେଳେ ବିଧାୟକଙ୍କ ଉପରକୁ ହମଲା ହୋଇଛି | ନକ୍ସଲମାନେ ଲ୍ୟାଣ୍ଡ ମାଇନ ବିସ୍ଫୋରଣ କରିଛନ୍ତି |ନକ୍ସଲମାନେ

Read more

ମୋଦି ଜ୍ୟାକେଟ୍‌ ଏବଂ ମୋଦି ପ୍ରିଣ୍ଟ ଶାଢ଼ି ପରେ ଏବେ ବଜାରରେ ମିଳୁଛି ମୋଦି ଟିକିଲିି

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ମୁଣ୍ଡ ଉପରେ ନିର୍ବାଚନ। ଚାଲିଛି ଜୋରସୋରରେ ପ୍ରଚାର। ବିଭିନ୍ନ ରାଜନୈତିକ ଦଳ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ଉପାୟରେ ଭୋଟରଙ୍କ ମନ କିଣିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରୁଛନ୍ତି। ପ୍ରଚାର

Read more

ସେନାରେ ସାମିଲ ହେଲା ଧନୁଷ୍‌ କମାଣ

ଜବଲପୁର-ସ୍ବଦେଶୀ ଜ୍ଞାନକୌଶଳରେ ନିର୍ମିତ ୬ଟି ଧନୁଷ୍‌ କମାଣ ସୈନ୍ୟବାହିନୀରେ ସୋମବାର ସାମିଲ ହୋଇଛି। ଗନ୍‌ କ୍ୟାରେଜ୍‌ ଫ୍ୟାକ୍ଟ୍ରିରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ଏକ ଉତ୍ସବରେ ଗୋଳାବାରୁଦ କାରଖାନା ବୋର୍ଡ  (ଓଏଫ୍‌ବି)

Read more

ଜାତୀୟ ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ ସାକ୍ଷାତକାର ଦେଇ ନବୀନ କହିଲେ ଓଡ଼ିଶା ପାଇଁ ଲଢ଼ିବାକୁ ମୁଁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଫିଟ୍‌

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ବ୍ୟାୟାମ ଭିଡିଓକୁ ନେଇ ନାନା ତର୍କବିତର୍କ ପରେ ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ମୁହଁ ଖୋଲିଛନ୍ତି ବିଜେଡି ସଭାପତି ତଥା ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ। ସୋମବାର ଜାତୀୟ ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ

Read more

କଳାହାଣ୍ଡିର ନର୍ଲାରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ଉଦ୍‌ବୋଧନ, ଝିଅଙ୍କ ପାଇଁ କେଜିରୁ କଲେଜ, ମେଡିକାଲ, ଇଞ୍ଜିନିୟରିଂ ଶିକ୍ଷା ମାଗଣା, ଗରିବ ଝିଅଙ୍କ ବାହାଘର ପାଇଁ ମିଳିବ ୨୫ ହଜାର ଟଙ୍କାର ସହାୟତା, ସବୁ SHGଙ୍କୁ ବିନା ସୁଧରେ ମିଳିବ ୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଯାଏ ଋଣ

Read more