କଂଗ୍ରେସ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଚୟନ ନେଇ ହାତ ଟେକିଦେଲେ ପିସିସି ସଭାପତି ନିରଞ୍ଜନ ପଟ୍ଟନାୟକ; କହିଲେ- ପ୍ରାର୍ଥୀ ଚୟନ ଏକ ସମୂହ ନିଷ୍ପତ୍ତି, ଜଣେ ବି ପ୍ରାର୍ଥୀ ମୋ ଇଛାରେ ଦିଆଯାଇନି ; ୮୩ ନୂଆମୁହଁ ଦିଆଯାଇଛି, ବହୁ ଆଶାୟୀ ଥିଲେ, ଅସନ୍ତୋଷ ସ୍ୱାଭାବିକ

ଭୁବନେଶ୍ୱର :  ପ୍ରାର୍ଥୀ ଚୟନ ନେଇ କଂଗ୍ରେସରେ ଚାଲିଥିବା ଆରୋପ ପ୍ରତ୍ୟାରୋପକୁ ନେଇ ହାତ ଟେକି ଦେଇଛନ୍ତି ପିସିସି ସଭାପତି ନିରଞ୍ଜନ ପଟ୍ଟନାୟକ। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ

Read more

ବାଲେଶ୍ୱର: ରାସ୍ତାକଡ଼ରୁ ଦୁଇ ନବଜାତ ଶିଶୁକନ୍ୟା ଉଦ୍ଧାର

ବାଲେଶ୍ୱର: ବୁଧବାର ପୂର୍ବାହ୍ନରେ ଅନନ୍ତପୁର- ବାସୁଦେବପୁର ରାସ୍ତାର ଗୁଡ଼ ନିକଟରୁ ଦୁଇଟି ନବଜାତ ଶିଶୁକନ୍ୟାଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି। ରାସ୍ତାରେ ଯାଉଥିବା ବେଳେ ଗୁଡ଼ ଗ୍ରାମର ଉଦ୍ଧବ ନାୟକ

Read more

ଡି-ବ୍ରଦର୍ସ ଲିଙ୍କ୍‌ ମାମଲାରେ ସିଏମ୍‌ସିର ପୂର୍ବତନ କର୍ପୋରେଟର ରଞ୍ଜିତା ବିଶ୍ବାଳଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା କମିସନରେଟ ପୋଲିସର ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ସ୍କ୍ବାଡ , ରଞ୍ଜିତାଙ୍କଠାରୁ ୨ଟି ବନ୍ଧୁକ ଜବତ, ଗତବର୍ଷ ମାର୍ଚ ମାସରେ ଗିରଫ ହୋଇ ଜାମିନରେ ଥିଲେ ରଞ୍ଜିତା, ପୂର୍ବରୁ ବି ରଞ୍ଜିତାଙ୍କଠାରୁ ଗୋଟିଏ ବନ୍ଧୁକ ଜବତ ହୋଇଥିଲା

Read more

ମୁଖ୍ୟ ନିର୍ବାଚନ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଅଫିସ୍‌ ଆଗରେ ନବ ନିର୍ମାଣ କୃଷକ ସଂଗଠନର ବିକ୍ଷୋଭ

ଭୁବନେଶ୍ୱର : ପ୍ରାଇସ୍, ପ୍ରେଷ୍ଟିଜ୍‌ ଓ ପେନ୍‌ସନ୍‌ ଦାବିରେ ନବ ନିର୍ମାଣ କୃଷକ ସଂଗଠନ ପକ୍ଷରୁ ଆଜି ମୁଖ୍ୟ ନିର୍ବାଚନ ଅଧିକାରୀ(ସିଇଓ)ଙ୍କ ଅଫିସ୍‌ ସମ୍ମୁଖରେ ବିକ୍ଷୋଭ କରାଯାଇଛି।

Read more

ବିଜୁ ନାଁ ରେ ବିଜେଡିର ନିର୍ବାଚନ ପ୍ରଚାର ଅଭିଯୋଗ କରି ସିନେମା ହଲରୁ ‘ବିଜୁବାବୁ’ ଫିଲ୍ମକୁ ହଟାଇବାକୁ ଦାବି କଲା ବିଜେପି

ଭୁବନେଶ୍ୱର : ବିଜୁବାବୁଙ୍କ ଜୀବନୀ ଉପରେ ଆଧାରିତ ଫିଲ୍ମ ‘ବିଜୁବାବୁ’କୁ ରାଜ୍ୟର ସମସ୍ତ ସିନେମା ହଲରୁ ହଟାଇବା ପାଇଁ ବିଜେପି ଦାବି କରିଛି। ବିଜେପି ନେତ୍ରୀ ଲେଖାଶ୍ରୀ

Read more

ଆସନ୍ତାକାଲି ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଭୋଟ୍‌ : ସକାଳ ୭ଟାରୁ ଅପରାହ୍ନ ୪ଟା ଯାଏ ହେବ ମତଦାନ

ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆସନ୍ତାକାଲି ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ ସାଧାରଣ ନିର୍ବାଚନର ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ମତଦାନ। ଓଡ଼ିଶାର ୪ଟି ଲୋକସଭା ଆସନ- ବ୍ରହ୍ମପୁର, କୋରାପୁଟ, କଳାହାଣ୍ଡି ଓ ନବରଙ୍ଗପୁର ସହିତ

Read more

ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ କରିବାକୁ ଯାଇଥିବା ଅବକାରୀ ଟିମ୍‌କୁ ମାଡ଼ ମାରି ଗାଡ଼ି ଓ ଗଞ୍ଜେଇ ଛଡ଼ାଇ ନେଲେ ଲୋକେ

ଜଳେଶ୍ୱର : ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲ୍ଲା ରୁପ୍‌ସା ଅଞ୍ଚଳର ପାଟପୁର ଗାଁରେ ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ କରିବାକୁ ଯାଇଥିବା ଅବକାରୀ ବିଭାଗର ଫ୍ଲାଇଂ ସ୍କ୍ୱାଡ୍‌କୁ ମାଡ଼ ମାରିଛନ୍ତି ଲୋକେ। ଏହାସହ

Read more