ମୋଦିଙ୍କୁ ମିଳିଲା ଋଷିଆର ସର୍ବୋଚ୍ଚ ସମ୍ମାନ ଅର୍ଡର ଅଫ ସେଣ୍ଟ ଆଣ୍ଡ୍ର୍ୟୁ, ୬ଟି ଦେଶର ସର୍ବୋଚ୍ଚ ସମ୍ମାନ ପାଇସାରିଲେଣି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : କିଛି ଦିନ ତଳେ ୟୁଏଇର ସର୍ବୋଚ୍ଚ ବେସାମରିକ ସମ୍ମାନ ଜାୟେଦ ମେଡାଲ ପାଇଥିବା ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ସ୍ତରରେ ଆଉ ଏକ ସଫଳତା

Read more

୨ଟି ଜାଗାରେ ସାନି ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ନିର୍ବାଚନ କମିସନଙ୍କୁ ସୁପାରିସ, ମାଲକାନଗିରିର ଓ ବ୍ରହ୍ମପୁରର ଗୋଟିଏ ଲେଖାଏଁ ଜାଗାରେ ହୋଇପାରେ, ସାନି ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ସୁପାରିସ କଲେ ମୁଖ୍ୟ ନିର୍ବାଚନ ଅଧିକାରୀ

Read more

ବ୍ରହ୍ମପୁର ଲୋକ ସଭା ଆସନ ଲାଗି ନିର୍ବାଚନ ଶେଷ : ଭୋଟ ଦେଲେନି ୪.୫ ଲକ୍ଷ ଭୋଟର

ଛତ୍ରପୁର : ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲାରେ ଗୁରୁବାର ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଅର୍ଥାତ୍‌ ବ୍ରହ୍ମପୁର ଲୋକ ସଭା ଆସନ ଓ ଏହା ଅଧୀନ ୫ ବିଧାନସଭା ଆସନ ପାଇଁ ଭୋଟ

Read more

ରୁଷର ସର୍ବୋଚ୍ଚ ନାଗରିକ ସମ୍ମାନରେ ସମ୍ମାନିତ ହେବେ ମୋଦି

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ୟୁନାଇଟେଡ ଆରବ ଏମିରେଟ୍ସ ପରେ ଏବେ ରୁଷ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କୁ ଦେଶର ସର୍ବୋଚ୍ଚ ନାଗରିକ ସମ୍ମାନ ଦେବାକୁ ସ୍ଥିର କରିଛି। ରୁଷ ଦୂତାବାସ

Read more

ମାଲକାନଗିରି ବଣ୍ଡା ଘାଟିରୁ ଚାଲିଚାଲି ଫେରିଲେ ପୋଲିଂ ପାର୍ଟି, ୧୫ କିମି ଚାଲିଚାଲି ଖଇରପୁଟ ଫେରିଲେ ପୋଲିଂ ପାର୍ଟି, ମାଡକାପଦର ଓ ବଡଡୁରାଲରୁ ବି ୧୮ କିମି ଚାଲିଚାଲି ଫେରିଲେ, EVM ସୁରକ୍ଷା ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଚାଲିଚାଲି ଫେରିଲେ ପୋଲିଂ ପାର୍ଟି

Read more

ମାଲକାନଗିରି ସ୍ବାଭିମାନ ଅଞ୍ଚଳରେ ୪ ମୋଟର ଲଞ୍ଚ ଅଟକ ଘଟଣା, ୪ଟି ଲଞ୍ଚ ସହ ଫେରିଲେ ସମସ୍ତ ୧୨ ଜଣ କର୍ମଚାରୀ, ଭୋଟ ବର୍ଜନ ନେଇ ଲଞ୍ଚରେ ଲାଗିଛି ପୋଷ୍ଟର, ୨ ଦିନ ହେଲା ଲଞ୍ଚ ଓ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖାଯାଇଥିଲା

Read more